Malý rozměr – velký výkon, to je nejnovější série videomatic MXV společnosti WyreStorm

Malý rozměr – velký výkon, to je nejnovější série videomatic MXV společnosti WyreStorm

Novinky

Stejně jako u všech ostatních produktů značky WyreStorm platí i u řady MXV tytéž zásady: Výkon – Spolehlivost – Jednoduchost řešení AV instalací.

Přestože je série WyreStorm MXV nenápadná vzhledem, o to větší přináší výkon. S využitím technologie HDBaseT s propustností 18Gbps a bezeztrátovou kompresí - to znamená, že každý model podporuje všechny typy video signálů UHD.

Moderní instalace pro rezidenční řešení

Moderní instalace pro rezidenční řešení

Nejen průmyslové, ale i domácí instalace vyžadují pouze to nejlepší řešení distribuce signálu.
Videomatice řady MXV dokáže zpracovat kabelový a satelitní obsah HLG, HDR s vysokou snímkovou frekvencí ze streamovacích boxů, přehrávačů Bluray a herních konzolí.

Řada MXV s ovládacími funkcemi, jako je IR zpětné volání pro připojené zdroje, je řešením typu „ all – in – one“ , které se snadno a intuitivně používá. A/V mute a automatické spouštění připojených obrazovek přes CEC přináší další úroveň pohodlí těchto instalací.

Máte zájem o nejnovější technologie a produkty vč. projekčních ploch pro rezidenční využití? Rádi vám poradíme.

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com