Lifesize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Lifesize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Novinky

Společnost Lifesize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016

„Jako přední inovátor v oboru přináší LifeSize spolehlivé videokonference do nejrůznějších koncových zařízení a platforem. Proto má Lifesize pověst spolehlivého poskytovatele služeb v silně konkurenčním prostředí videokonferencí,“ dodává.

Vaishno Devi, analytik Frost & Sullivan

Společnost Lifesize byla vybrána po rozsáhlém hodnocení podle 10 kritérií hodnotících inovační strategie a dopad na zákazníky. LifeSize získal 9, 3 bodu z 10 možných a analytici Frost & Sullivan jej ocenili za rozvoj cloudových videokonferenčních služeb, jejich spolehlivost a v neposlední řadě vysokou úroveň zákaznického servisu. „Na toto ocenění jsme hrdí, dokresluje náš úspěch v Evropě a účinnost naší strategie rozvoje cloudových videokonferencí,“ řekl Craig Malloy, CEO a zakladatel LifeSize.

Dle Frost & Sullivan jsou cloudové videokonference trendem od roku 2014, kdy je právě LifeSize uvedl na trh. Firma předpovídá, že tento segment poroste mezi roky 2014 a 2019 o více než 20 %. Hlavním důvodem optimistického výhledu je flexibilita produktu a naprostá otevřenost připojení nejrůznějších koncových zařízení a platforem.

Chcete se o smart videu a cloudových službách dovědět více, navrhnout videokonferenční systém dle potřeb a velikosti vaší firmy?
Máte zájem vyzkoušet si videokonferenci zdarma ve vaší firmě?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com