Lepší spolupráce, vyšší produktivita, větší vzdálenost – nový přepínač a extender INOGENI

Lepší spolupráce, vyšší produktivita, větší vzdálenost – nový přepínač a extender INOGENI

Novinky

Společnost INOGENI představila dvě nová revoluční řešení, která přinášejí zlepšení spolupráce ve větších prostorách. Přepínač TOGGLE ROOMS XT a extender U-BRIDGE 3.0 využívají populární a cenami ověnčenou technologii řady TOGGLE. Oba produkty dle slov kanadského výrobce „nově definují způsob interakce v moderním pracovním prostředí“.

červen 2024

Se současnou dynamickou povahou pracovních a vzdělávacích procesů se pojí nejen nároky na velké prostory, jako jsou zasedací místnosti či učebny, ale i potřeba bezproblémové integrace nejrůznějších technologií, které mají výuku a spolupráci mezi lidmi usnadnit a zefektivnit. Vzhledem k tomu, jak se tato prostředí technologicky vyvíjejí a přizpůsobují se novým potřebám, je pro produktivní interakci nesmírně důležité, aby nové systémy dokázaly být tzv. „BYOD a BYOM friendly“, tedy aby v nich jejich účastníci mohli při prezentacích či videokonferencích snadno používat svá vlastní elektronická zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety či notebooky. Nesmírně důležitým předpokladem efektivní spolupráce je také USB 3.0 konektivita, se kterou lze spolehlivě pracovat i na delší vzdálenosti.

 

TOGGLE ROOMS XT

Efektivní a všestranné BYOD / BYOM řešení s jediným kabelem

Efektivní a všestranné BYOD / BYOM řešení s jediným kabelem

Díky tomuto novému přepínači si můžete přinést vlastní zařízení, připojit se k hostitelskému počítači, uspořádat pomocí svého notebooku vlastní meeting, nebo se v místnosti okamžitě připojit k prezentačnímu displeji a USB periferiím, jako jsou videobary, kamery, mikrofony a videokonferenční speakerphony

Přepínač TOGGLE ROOMS XT dokáže během videokonferencí a dalších činností odbavovat až pět USB/HDMI zařízení. S jeho pomocí lze přes notebook připojený jediným USB-C kabelem (100W) spravovat velké zasedací místnosti či učebny. TOGGLE ROOMS XT podporuje zobrazení ve formátech 16:9 i širokoúhlé 21:9, poskytuje připojení do vzdálenosti 70 m, pracuje s rozlišením až 4K@60H a je kompatibilní s většinou USB kamer a systémů pro sjednocenou komunikaci.

U-BRIDGE 3.0

Rozšíření trojice USB 3.0 připojení až do vzdálenosti 100 metrů

Rozšíření trojice USB 3.0 připojení až do vzdálenosti 100 metrů

Ačkoliv lze většinu USB periferií během videokonferencí a pracovních schůzek snadno připojit, problém nastává v nedostatečné přenosové vzdálenosti pouhých 1,5 metru. Nový extender U-BRIDGE 3.0 představuje ideální řešení pro střední a velké místnosti.

Na vzdálenost až 100 metrů totiž dokáže pomocí jednoho jediného kabelu typu CAT6A přemostit hned tři USB 3.0 připojení z hostitelského notebooku nebo PC do USB kamer, reproduktorů, videobarů či zařízení INOGENI. U-BRIDGE 3.0 využívá přenos HDBaseT, který umožňuje spolehlivé a stabilní připojení. Nový mimořádně všestranný extender lze ovládat prostřednictvím rozhraní VISCA a RS-232 a je napájen z připojeného hostitelského počítače či zařízení.

Tento produkt je naší odpovědí na poptávku po cenově dostupném a vysoce kvalitním USB 3.0 řešení pro přenos a ovládání na velké vzdálenosti v rámci systémů pro sjednocenou komunikaci. Novinky TOGGLE ROOMS XT a U-BRIDGE 3.0 garantují vysoce kvalitní, nekomprimovaný přenos videa a bezproblémovou integraci s předními výrobci kamer a dalšími platformami sjednocené komunikace.

Gilles Chouinard, President and CTO – INOGENI

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com