Konferenční vybavení Biamp Parlé splňuje náročné standardy Microsoft Teams

Konferenční vybavení Biamp Parlé splňuje náročné standardy Microsoft Teams

Novinky

Kompletní řada videobarů a soundbarů Biamp Parlé je nyní oficiálně certifikována pro použití při video/audiokonferencích služby Microsoft Teams Rooms. 

prosinec 2023

Tato certifikace má v odvětví profesionálních AV technologií značný význam a mimo jiné znamená, že konferenční bary Parlé bez problémů splňují náročné standardy sjednocené komunikace (UC) na této platformě.

Certifikací Microsoft Teams rozšiřujeme portfolio našich zařízení pro malé a střední místnosti, která splňují požadavky přední světové videokonferenční platformy. IT správci tak mohou v rámci Teams Rooms s důvěrou používat naše řešení, která uživatelům poskytnou bezkonkurenční obrazovou i zvukovou kvalitu.

Joe Andrulis, Executive Vice President of Corporate Development – Biamp

Řada Parlé zahrnuje videobar Parlé VBC 2500, audiokonferenční soundbar Parlé ABC 2500, a také modely Parlé VBC 2500a a Parlé ABC 2500a, které jsou vybaveny diskrétním výstupem pro asistenční poslechové systémy.

Mezi výrazné vlastnosti systémů Parlé patří technologie Beamtracking k aktivnímu sledování řečníků a inteligentnímu míchání konverzace, dokonalá srozumitelnost mluveného slova a také integrovaná funkce pro potlačení ozvěn a šumu. Modely Parlé VBC 2500 a VBC 2500a jsou navíc vybaveny 4K kamerou s funkcí automatického framingu, s jehož pomocí dokáže kamera sama zaměřit a sledovat konkrétní účastníky.

Všechny modely nabízejí rychlé a snadné zprovoznění tlačítkem Biamp Launch. Jeho pomocí uživatel aktivuje softwarový nástroj, který analyzuje akustickou povahu místnosti a dle výsledků sám optimalizuje nastavení. Systémy Biamp Parlé tedy neposkytují jen prvotřídní zážitek z videokonference, ale zároveň přinášejí významnou úsporu času při jejich zprovoznění.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného video a audio konferenčního vybavení? Nebo chcete zrevidovat stávající stav? Náš projekt "zasedačky na klíč" přináší řešení od menších tzv. huddle rooms, až po velké konferenční sály. 

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com