Klasický zvuk ruku v ruce s moderními technologiemi

Klasický zvuk ruku v ruce s moderními technologiemi

Novinky

sE Electronics vracejí na scénu velkomembránové kondenzátorové mikrofony sE4400 a T2, jež se vyznačují měnitelnými směrovými charakteristikami.

září 2022

Tyto ručně vyráběné mikrofony jsou zhotoveny s nesmírnou pečlivostí, jejich odlévané celokovové šasi, kovové přepínače a robustní ocelová drátěná mřížka jsou připraveny na každodenní drsné podmínky živého ozvučování. Modely sE4400 i T2 lákají uživatele svou střízlivou elegancí a diskrétní elektronikou, která klade důraz na skutečně potřebné funkce.

Tradičně skvělý zvuk a klasický design je u nových verzí doplněn vylepšeným provedením odpruženého držáků a  vyztuženou ocelovou ochrannou mřížkou, která snese i „nějakou tu ránu“ a staví tak sE4400 a T2 do role mikrofonů ideálních pro blízké snímání. Odlité celokovové tělo je vhodné pro práci na turné a je opatřeno novou leštěnou povrchovou úpravou.

Mikrofon sE4400 v sobě ukrývá ručně vyráběnou pozlacenou vložku se dvěma membránami. V případě kapsle modelu T2 je zlato nahrazeno titanem. Oba mikrofony jsou velice univerzální a jsou zkonstruovány tak, aby dokázaly snímat různorodé zvukové zdroje. Díky své preciznosti a mimořádně zřetelnému podání jsou velmi žádanými mikrofony ve studiu i na pódiích při ozvučení živých vystoupení.

Stejně jako v minulosti je model sE 4400 nabízen v párovaných dvojicích. U mikrofonů T2 je párová konfigurace vítanou novinkou! V obou případech – tedy u sE 4400 i u modelu T2 – jsou tyto dvojice výrobcem pečlivě testovány, vyladěny a zvukově spárovány tak, aby jejích frekvenční odezva byla prakticky identická a jejich zvuk byl naprosto konzistentní.

 • Více informací přímo na stránkách výrobce: sE4400a a T2

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zpěvového nebo nástrojového mikrofonu Chcete si některý u nás rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com