Kamery Avonic vstupují do sektoru zdravotnictví

Kamery Avonic vstupují do sektoru zdravotnictví

Novinky

Kompletní řada Avonic CM70-IP oficiálně získala lékařskou certifikaci podle normy NEN-EN-IEC 60601-1-2 (2015). PTZ kamery Avonic byly podrobeny intenzivním testům – například jak se vyrovnávají s elektromagnetickým rušením. Lékařská certifikace otevírá tomuto holandskému výrobci nové příležitosti pro aplikace v oblasti  zdravotnictví a zdravotní péče. V sektoru zdravotnictví je nanejvýš důležité, aby (PTZ) kamery fungovaly bez rušení jiných lékařských elektrických (ME) zařízení. Lékařská certifikace otevírá nové možnosti pro aplikace na lékařském trhu. 

Avonic splňuje normu NEN-EN-IEC 60601-1-2 (2015)

Elektrické zdravotnické přístroje musí být bezpečná jak pro uživatele, tak  i pacienty. Splnění platných norem (norma NEN-EN-IEC 60601-1-2 (2015)) dokazuje, že výrobky Avonic jsou všeobecně uznávány jako bezpečné. Tato zajišťovací norma se vztahuje na základní bezpečnost a základní funkčnost ME zařízení a ME systémů v přítomnosti elektromagnetického rušení a na elektromagnetické rušení vyzařované ME zařízeními a ME systémy. Základní bezpečnost s ohledem na elektromagnetické rušení platí pro všechna ME zařízení a ME systémy. Produktový manažer Martijn van Bodegom a produktový specialista Daniël de Bakker byli svědky, jak byla jejich PTZ kamera testována na maximum bez jakýchkoli známek technického selhání. Tento výsledek jen podtrhuje spolehlivou holandskou kvalitu PTZ kamer Avonic.

Partner společnosti Avonic, společnost Ditec, podniká v nejrůznějších oborech. Ditec Medical je divize, která se specializuje na vývoj na míru šitých řešení pro zdravotnictví. Jejich audiovizuální technika pro  zdravotnický trh je nyní rozšířena o PTZ kamery Avonic řady CM70. Ty kombinují dokonalou kvalitu obrazu kamer Avonic spolu s dalšími webovými kamerami.

Další reference ohledně využití kamer Avonic naleznete ZDE.

Chcete se o možnostech využití PTZ kamer dovědět více?  Potřebujete poradit s výběrem vhodné audio / video techniky do nejrůznějších průmyslových i kancelářských prostor?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com