iRoom – kvalita, inovace a elegantní design na dotek

iRoom – kvalita, inovace a elegantní design na dotek

Novinky

Využijte inteligentní prémiové dokovací stanice pro chytrou domácnost i konferenční místnosti.

Salcburská inovační společnost iRoom (s certifikací Apple) učinila iPad ústředním prvkem mnoha aplikací inteligentní domácnosti se svými nástěnnými a stolními dokovacími stanicemi. Dnes již celosvětově působící a uznávaná firma je ve věcech kvality a inovace vůči své konkurenci o pořádný krok napřed. Bez námahy drží také krok s vysokými nároky na kvalitu a design svého obchodního partnera, společností Bang & Olufsen.

V současné době se stal iPad ovladačem aplikací domácí automatizace a konferenčních místností. Jakkoli je však iPad praktický, není vždy po ruce pro ovládání inteligentní domácnosti, nevíme, kde jsme ho naposled odložili, anebo má vybitou baterii. To přivedlo v roce 2010 Marca Hofera (výkonný ředitel iRoom) na myšlenku vyvinout dokovací stanici, v níž je iPad umístěn přímo ve stěně a je stále nabitý. Motorizovaný iDock s Apple certifikací umožňuje použít iPad jako stylový ovladač přímo ve stěně. V případě potřeby jej lze stisknutím tlačítka vyjmout pro přenosné použití. Díky elegantnímu, klasickému designu a použití ušlechtilých materiálů skla a hliníku představuje iDock výrobek, který dobře zapadá do každého prostředí bytu nebo kanceláře a nadto se perfektně hodí k designu iPadu.

Vyvíjíme a produkujeme technická řešení a služby, ať již pro kancelář nebo vlastní domov, díky nimž je život a pracovní všední den komfortnější a jednodušší.“

Marc Hofer, výkonný ředitel iRoom

Inteligentní dokovací stanice s ovládáním aplikací

Inteligentní dokovací stanice s ovládáním aplikací

Dnes nabízí iRoom nástěnné a stolní dokovací stanice, které iPad nejen drží a nabíjejí, ale mají na skleněném krytu též integrované pole ovládacích tlačítek (rychlé klávesy) , jimiž je možno jednoduchým stiskem obsluhovat často používané funkce jako světlo, žaluzie nebo hlasitost, aniž by bylo třeba zapínat iPad či spouštět příslušné ovládací aplikace nebo hledat dané funkce ovládání. Přitom mohou být dokovací stanice používány buď jako samostatný ovládací systém, anebo také jako dodatečný ovladač ke všem profesionálním ovládacím systémům pro obydlí a kanceláře včetně KNX. Pro aplikace v prostorách přístupných veřejnosti existují modely se zajištěním proti krádeži, u nichž je možno uvolnit iPad pouze po zadání kódu. Dokovací stanice iRoom tak poskytují pro iPad vedle standardních funkcí nabíjení a uložení navíc (v závislosti na modelu) ovládání a zajištění proti krádeži.

Kvalita výrobků na nejvyšší úrovni

Kvalita výrobků na nejvyšší úrovni

Od roku 2010 se iRoom soustavně věnuje kvalitě svých výrobků. Dnes může iRoom hrdě prohlásit, že množství chybných výrobků je nižší než 1 %, a to u více než 50 000 dokovacích stanic instalovaných po celém světě. Zákazník dostane tříletou záruční lhůtu na elektroniku a motor a nemusí si navíc dělat starosti, koupí-li si nový iPad, protože iRoom má obvykle již za několik týdnů připravenu odpovídající dokovací stanici, která je s novým iPadem kompatibilní a bez výjimky přesně zapadá do stejného výřezu ve zdi, jako předchozí model.

Na úrovni vedoucího výrobce designového multimediálního vybavení

Na úrovni vedoucího výrobce designového multimediálního vybavení

Nejnovější spolupráce s výrobcem audiotechniky a televizorů, firmou Bang & Olufsen, ukazuje, že iRoom je na úrovni této vůdčí firmy světového trhu v oblasti designových multimediálních produktů. Dokovací stanice od iRoom jsou k dostání v obchodech B&O po celém světě. Recipročně zařadil iRoom designové stropní reproduktory z produkce B&O do vlastního portfolia a nabízí tak jedinečnou, vysoce hodnotnou kombinaci vestavných stropních reproduktorů designového tvaru a dokovacích stanic pro ovládací a multimediální aplikace

Chcete se dovědět více o možnostech využití iRoom dokovacích stanic v domácnosti, ale také v kancelářích?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com