Inovovaná MPA série mixážních pultů se zesilovačem značky Cloud

Inovovaná MPA série mixážních pultů se zesilovačem značky Cloud

Novinky

Nejnovější modely ze série MPA stavějí na úspěchu původní řady MPA, která přišla na trh v roce 2008 a za tu dobu se osvědčila v oblasti maloobchodu,, volnočasových aktivit, v hotelech, restauracích a  mnoha dalších komerčních oblastech.

Nejnovější modely navazují na úspěch  řady MPA a budou dále rozvíjet dobrou pověst této značky, která staví na spolehlivosti a kvalitě.

Mixážní pulty se zesilovačem MPA-120 a MPA-240 mají výstupní výkon 120 W respektive 240 W při nízké impedanci, 100 V, 70 V a 25 V. Kromě všech funkcí jejich předchůdců (šestilinkové vstupy, čtyři mikrofonní vstupy s předností signálů VOX před hudebními, dálkové ztlumení hudby spínané přes kontakt NO nebo NC a kompatibilita s audio ekvalizerovými kartami Bose, Amina a Active) mají nejnovější MPA modely i nový vyvážený přídavný výstup (AUX), novou funkci a nový výstup music-on, obojí s ovladači úrovně mic/line. Navíc první mikrofonní vstup (MIC 1) lze nyní nastavit jako izolovaný transformátorový telefonní vstup pro telefonní paging.

Nová řada je samozřejmě  kompatibilní se všemi dálkovými nástěnnými panely Cloud RL-1 a RSL-6, což by mělo předejít jakýmkoliv technickým problémům pro dodavatele nebo montážní techniky při instalacích.

.

Chcete vědět více o možnostech využití mixážních pultů a zesilovačů značky Cloud Electronics?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com