Inovativní technologie ‚CORE by DPA‘ – mikrofony DPA posilují své JÁDRO

Inovativní technologie ‚CORE by DPA‘ – mikrofony DPA posilují své JÁDRO

Novinky

DPA Microphones rozhodně nespí na vavřínech, svůj už tak skvělý zvuk dále vylepšuje pomocí nové zesilovací technologie CORE (Jádro), která bude začleněna do stávající řady miniaturních klopových a náhlavních mikrofonů.

Společnost DPA Microphones je ve zvukovém a nahrávacím průmyslu známa jako nejlepší výrobce mikrofonů pro jakoukoliv situaci díky svým technickým řešením, která poskytují čistý a zcela přirozený zvuk.

Společnost DPA vyvinula CORE – nový zesilovač s cílem rozšířit dynamický rozsah čili pracovní oblast svých mikrofonů řady d:screetTM a d:fineTM a vytvořit ještě čistší zvuk od „nejvyšších výšek“ až po „nejhlubší hloubky.“ Zesílením až o 14 dB dává technologie 'CORE' mikrofonům čistší a otevřenější zvuk v celém dynamickém rozsahu; od šepotu až po křik.

„Značka DPA je proslulá svými mikrofony s vysoce kvalitním a přirozeným zvukem. Nová technologie 'CORE' nenahrazuje naše stávající oblíbené mikrofony, ale spíše nabízí další možnost našim zákazníkům po celém světě. Chceme jim poskytnout každou alternativu, kterou si lze představit, aby byli schopni zachytit požadovaný zvuk během jakékoliv produkce; živého vystoupení, divadelní inscenace, filmového natáčení, atd. V DPA máme obrovskou radost, že můžeme dodat tuto novou, nejmodernější technologii, která přestože není vidět, je velmi dobře slyšet.“

René Mørch, produktový manažer DPA Microphones.

Zesilovač ‚CORE‚ je zabudován přímo do mikrofonní vložky miniaturních mikrofonů a momentálně je dostupný u modelů d:screetTM 4060, d:screet 4061, d:fineTM 4066 a d:fine 4088. Mikrofony zakoupené se zakomponovanou novou technologií se dodávají v obalu ‚CORE‚ a mají modrý štítek vedle sériového čísla na kabelu, aby je bylo možné odlišit od původních verzí. Také na samotné mikrofonní vložce je pak laserem nenápadně vyryto označení ‚CORE‚. Ostatní mikrofony z řady d:screet a d:fine v celé barevné škále budou v provedení ‚CORE‚ dostupné začátkem roku 2018..

Nové mikrofony budou zároveň odolné vůči vodě a vlhkosti díky nano vrstvě a hermetickému uzavření citlivé elektroniky.

„Jako firma chceme vždy prosazovat svoje „zásadní“ (= core) hodnoty prostřednictvím technologických řešení, která dodáváme. Uvedením této nové technologie zůstáváme věrní historii naší společnosti, neboť pro svoje zákazníky dále vylepšujeme absolutně nejlepší mikrofony momentálně dostupné na trhu.“

René Mørch, produktový manažer DPA Microphones.

Chcete poradit s výběrem mikrofonu nebo si některý z naší nabídky vyzkoušet přímo u nás?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com