In-line DIbox DM3 a předzesilovače DM2 a DM1 také v elegantní černé

In-line DIbox DM3 a předzesilovače DM2 a DM1 také v elegantní černé

Novinky

S prvními jarními dny vám přinášíme drobnou, leč pro někoho zásadní, inovaci v řadě DM předzesilovačů a DI-boxů od sE Electronics. K designovým variantám oranžové, saténově modré a explozivně červené je možné koupit také verze s elegantním matně černým povrchem, který na sebe nebude přitahovat pozornost reflektorů, a přitom má šmrnc. 

březen 2024

Ale nechte se okouzlit pouze designem – DM BLACK SERIES svými parametry předčí i ty nejprotřelejší konkurenty a co se kvality zvuku týče rozhodně vás nezklamou: 

 1. Bombastický zvuk: Stejně jako všechny barevné verze (DM1 DYNAMITE, DM2 TNT a DM3) mají i černé modely DM BLACK SERIES neutrální a neskutečně kvalitní zvuk.
 2. Dodatečný zisk: Potřebujete větší zesílení pro svůj mikrofon? Zapněte si zesílení 15, nebo dokonce 30 dB a dodejte šťávu svým pasivní páskáčům či i dynamickým mikrofonům. Vaše stopy Vám budou jen vděčné!
 3. Ultra-HiZ vstup: DI-box DM3 v obou verzích má neuvěřitelně vysokou vstupní impedanci 10 megaohmů. To není samoúčelné, pro zachycení nuancí vašich cívkových nástrojů (kytary. Basy, elektro-mechanická piana aj.) je vysoká vstupní impedance, díky které další obvody nijak nezatěžují elektroniku nástroje, doslova nutností. Mimochodem, věděli jste, že DM3 si můžete troufnout připojit i přímo na reprák kytarové bedny? 
 4. Celokovový design: Elektronika řady DM SERIES je umístěna v pevném kovovém pouzdře, které zaručuje odolnost na cestách a tím i spolehlivost.
 5. Nevtíravý povrch: Díky novému matně černému povrchu se tyto předzesilovače a DI boxy bez problémů začlení do temného prostředí muzikantských pódií, aniž by na sebe poutaly zraky diváků. Středem pozornosti tak od teď budete už pouze a jen vy! 

Zkrátka, DM BLACK SERIES představuje vrchol řemeslné práce v oblasti profesionálního zvuku. Nejenže všechny tyhle věcičky skvěle zní, ale také skvěle vypadají! 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného mikrofonupro váš zpěv, ozvučení vašeho nástroje nebo celé kapely? 

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com