Electro-Voice rozšiřuje mikrofonní řadu RE Series o špičkové vokální modely

Electro-Voice rozšiřuje mikrofonní řadu RE Series o špičkové vokální modely

Novinky

Dva modely pro profesionální koncertní nasazení – RE420 (kardioida) a RE520 (superkardioida) jsou zkonstruovány tak, aby ve své třídě nabízely ten nejlepší výkon.

Oba nové mikrofony jsou zkonstruovány tak, aby byl jejich výkon ve své třídě nejlepší v celé řadě důležitých technických měřítek – od dynamického rozsahu, přes maximální SPL, až po úroveň vlastního šumu a odezvu při přenosu transientních signálů. To vše navíc s čistotou, přesností a zvukovou kvalitou, které řadu RE v minulosti tolik proslavily.

RE420

RE420

Kardioidní směrová charakteristika modelu RE420 je kombinována s efektivní akustickou kontrolou a komfortním pracovním rozsahem, který dává vokalistům značnou svobodu při jejich hlasovém vyjádření. Tento mikrofon se vyznačuje „hřejivou“ odezvou v basovém spektru, otevřeným podáním středů a jasnými výškami.

RE520

RE520

Superkardioidní charakteristika modelu RE520 je předpokladem mimořádné směrovosti a velké odolnosti proti zpětné vazbě. Díky tomu dokáže působivě přenášet charakter lidského hlasu i v těch nejnáročnějších podmínkách na pódiu. RE520 pracuje s pevnou basovou odezvou, přirozeně znějícími středy a detailním podáním výšek.

RE420 a RE520 představují novou generaci modelů RE410 a RE510. Ty si ve zvukovém průmyslu získaly reputaci mikrofonů, které jsou svým výkonem srovnatelné s mnohem dražšími kondenzátory. Vylepšený design a konstrukce nových modelů dokonce posouvá možnosti profesionálního výkonu, vzhledu i feelingu svých předchůdců. Kredit řady RE Series si tím mezi prémiovými vokálními mikrofony udržuje punc výjimečnosti.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného mikrofonu nebo si chcete některý z naší nabídky u nás rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com