Electro-Voice představuje novou řadu UHF bezdrátových mikrofonů RE3

Electro-Voice představuje novou řadu UHF bezdrátových mikrofonů RE3

Novinky

Nový bezdrátový mikrofonní UHF systém RE3 má ve své třídě – a zcela v souladu s aktuálními omezeními při využívání rádiových kmitočtů – poskytnout svým uživatelům ten nejlepší možný zvuk, flexibilitu bezdrátového řešení a snadnou obsluhu. 

Uživatelská přívětivost systému RE3, použití nejnovějších technologií a odolná konstrukce navazují na dobrou reputaci modelového předchůdce RE2.

Přijímače a vysílače RE3 jsou dostupné v deseti továrně připravených sadách, které jsou nakonfigurovány tak, aby pokryly potřeby široké škály koncertních a prezentačních situací. Tyto sady obsahují jeden diverzitní
půl-rackový přijímač s anténami, univerzální napájecí adaptér, montážní sadu pro upevnění do racku, vysílač, baterie a vstupní zařízení.

Kromě toho je součástí portfolia RE3 také komplexní sortiment příslušenství, který je užitečný při vytváření velkých vícekanálových systémů. Díky funkci frekvenčního skenování je provoz vícenásobného bezdrátového systému rychlý a jednoduchý.

Mikrofonní handka systému RE3 kombinuje robustní hliníkové tělo s elegantním profilem. U pětice sad s mikrofonními handkami si uživatel může vybrat mezi vyměnitelnými kapslemi ND76, ND86, ND96 (dynamické) a novými modely RE420 a RE520 (kondenzátorové). Kapsle je možné zakoupit samostatně.

Kompaktní bodypacky RE3 se vyznačují konstrukcí z hořčíku, který byl zvolen pro svou lehkost i maximální odolnost. Pět sad s bodypackovými vysílači je k dostání pro nejrůznější aplikace v kombinaci s nástrojovými, náhlavními a klopovými mikrofony: OL3, CL3 (klopové), HW3 (náhlavní), GC3 (nástrojové) a jeden systém pouze s bodypackem.

Veškeré vysílače systému RE3 se mohou pochlubit výraznou životností baterie, kterou mohou být obvyklé alkalické nebo dobíjecí AA články.

V Evropě operuje bezdrátový systém RE3 na frekvenčním pásmu 600 a 800 MHz.

Klíčové vlastnosti

 • 36 MHz ladící pásma (většina) / 1440 volitelných frekvencí
 • Osm skupin s až 22 frekvenčními kanály na jednu skupinu
 • Handkové mikrofony jsou za účelem nejlepšího možného zvuku osazeny vložkami řad Electro-Voice ND a RE Series.
 • Volitelný nízký/vysoký výstupní výkon vysílače –– 10 mW a 50 mW ve většině pásem (10 mW pouze u pásem specifikovaných pro EU)
 • Dobíjecí stanice pro vysílače a baterie (volitelné příslušenství)

Potřebujete poradit s výběrem mikrofonu nebo si některý z naší nabídky rovnou u nás vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com