DYNACORD Promatrix 6000, univerzální evakuační systém s vynikajícím zvukem a unikátními vlastnostmi

DYNACORD Promatrix 6000, univerzální evakuační systém s vynikajícím zvukem a unikátními vlastnostmi

Novinky

Jedinečné rozhlasové a poplachové zařízení pro instalaci evakuačních systémů s parametry normy EN54.

Systém Promatrix 6000 je jedinečné rozhlasové a poplachové zařízení vysoké kvality, které splňuje přísné požadavky normy EN54 pro instalaci evakuačních systémů a jehož vlastnosti a zvukové kvality po všech stránkách odpovídají profesionální úrovni.

Vynikajícího zvuku a skvělého odstupu signálu systém dosahuje zejména díky vysoce kvalitním 24bitovým převodníkům a výkonnému DSP procesoru odvozenému z oblasti profesionálních ozvučovacích systémů. Díky architektuře umožňující snadnou aplikaci a programování vyhovuje Promatrix 6000 přísným normám pro evakuační systémy na veřejných prostranstvích, v kancelářských budovách malé a střední velikosti, regionálních letišť a hodí se dokonce i pro instalace středně velkých hotelů, továren, školních budov a velkých obchodů.

Systém Promatrix 6000 odpovídá extrémně široké škále nároků na možnosti jeho využití, přičemž garantuje vysoké výkony z hlediska kvality, uživatelského komfortu a také provozní spolehlivosti včetně dvojitého zálohování. Díky nejmodernější konstrukci systém nejen že šetří provozní náklady, ale také vyhovuje ekologickým principům spotřeby energie a použití zálohovacích baterií.

 • Více o produktech značky Dynacord a možnostech jejich využití naleznete v našem produktovém katalogu – ZDE.

Zaujal vás tento systém, chcete  poradit s ozvučením nejrůznějších prostor?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com