Dvě nové srdcovky od sE – T1 & sE4100

Dvě nové srdcovky od sE – T1 & sE4100

Novinky

Modely sE4100 a T1 jsou nejnovějšími přírůstky do uznávané řady velkomembránových true-condenser mikrofonů společnosti sE Eelectronics.
Na rozdíl od svých předchůdců s přepínatelnou směrovostí (sE4400 a T2) mají  jednu – kardioidní – směrovou charakteristiku. Jinak se ovšem mohou pochlubit stejně elegantním designem a hřejivým, jemným zvukem, což z nich činí ideální nástroj pro celou řadu aplikací, včetně snímání kytarových zesilovačů či nasazení v úloze bicích overheadů.

únor 2024

Dědictvím po starších sourozencích je rovněž stejný typ ručně vyráběné 1“ mosazné vložky se zlaceným (sE4100) nebo titanovým povrchem (T1). Dle výrobce se jedná o opravdu dělné mikrofony – „poctivé pracanty“ s úžasnými výsledky na mnoha zvukových zdrojích od vokálů přes klavíry, akustické a dechové nástroje až po elektrické kytary a perkuse.
Oba mikrofony jsou dodávány také jako továrně sladěný stero pár, vynikající pro snímání overheadů u bicích nebo v roli nástrojových spotových mikrofonů.

Výsledkem pečlivého zpracování těchto mikrofonů jsou jejich celokovová litá těla, která jsou odolná proti promáčknutí, dále kovové přepínače, robustní krycí mřížky z pružinové oceli či prvotřídní povrchová úprava. Díky těmto konstrukčním prvkům jsou modely T1 a sE4100 připraveny zvládnout každodenní práci koncertujících profesionálů i roky náročného nasazení v nahrávacích studiích.

Integrované útlumové prvky a horno-propustný filtr pomáhají oběma mikrofonům reagovat na hlasité zdroje signálu, krotit hluboce znějící dunění či kompenzovat nadmíru basů při proximity efektu.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného mikrofonu jak pro ozvučení Vašeho nástroje, kapely nebo pro Váš zpěv?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com