DPA mikrofon d:screet Slim je ještě diskrétnější

DPA mikrofon d:screet Slim je ještě diskrétnější

Novinky

Společnost DPA Microphones představila mikrofon d:screet Slim, který v ploché hlavě skrývá všesměrovou vložku, má tenký kabel a upínání podobné knoflíkové dírce.

Nový upínací mechanismus podobný knoflíkové dírce se dodává společně s mikrofonem a otevírá devadesátistupňový úhel pro vstup zvuku. Kabel přitom může ležet naplocho na daném povrchu a netrčí vzhůru. Mikrofon je navržen tak, aby se vešel do prostoru o velikosti pouhé dva milimetry.

„Diskutovali jsme s našimi zákazníky a s kolegy z oboru a na základě toho jsme se zaměřili na metody, jakými je možné mikrofony skrýt a vyvinuli zcela nový a jedinečný způsob, který odpovídá jejich požadavkům,“ vysvětluje Mikkel Nymand, produktový manažer DPA Microphones. „Výsledkem našeho snažení je mikrofon, který je možné snadněji skrýt pod oblečením, což je vlastnost nezbytná pro televizní a filmovou produkci. Na tomto novém konstrukčním typu je sympatické to, že zanechává plošší stopu, ale přitom zachovává stejně kvalitní zvuk, kterým je značka DPA známá.“

Mikrofon d:screet Slim je kompatibilní se všemi hlavními bezdrátovými adaptéry a dodává se ve čtyřech barevných provedeních – jako béžový, bílý, černý a hnědý. DPA zároveň přichází s vylepšením svého krycího úchytu a nabízí ho v rozpojitelné podobě, kdy vrchní část úchytu je možné oddělit od jeho základny. Ta zůstává přichycená k oděvu a vrchní část lze odejmout nezávisle na ní.

Chcete poradit s výběrem vhodného mikrofonu nebo si některý z naší nabídku rovnou u nás vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com