Cloud představuje nové MK4 verze mixážních pultů Venue Zone Z8 a Z4 pro maloobchod i komerční využití.

Cloud představuje nové MK4 verze mixážních pultů Venue Zone Z8 a Z4 pro maloobchod i komerční využití.

Novinky

Série Z nabízí jednoduché, intuitivní ovládání pro koncové uživatele a nekomplikovanou instalaci pro správce systémů.

Série Z mixážního pultu Venue Zone od společnosti Cloud Electronics, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2005, je považována za nejspolehlivější řešení vícezónového ozvučení v oblasti maloobchodu, komerčního trhu služeb i volnočasových aktivit . Série Z nabízí jednoduché, intuitivní ovládání pro koncové uživatele a nekomplikovanou instalaci pro správce systémů, přitom je však natolik flexibilní, že umí pro každou zónu individuálně zvolit zdroj zvuku a hlasitost, umožňuje samostatný paging a nezávislou dálkovou volbu vstupních parametrů a to všechno prostřednictvím spolehlivého, osvědčeného a odzkoušeného analogového provedení.

Nové MK4 verze byly vyvinuty přímo na základě připomínek ke stávajícím instalačním programům a názorů systémových správců a přidáváním funkcí, které by vylepšily tento již velmi oblíbený model. Zatímco dobře známý přední panel zůstal prakticky nezměněn, zadní panel modelů MK4 prošel rekonstrukcí a získal celou řadu vylepšení. Původní mikrofonní XLR vstupy nahradily vyvážené euroblock konektory pro mikrofony 1 a 2 a analogový pagingový mikrofon, přibylo nové digitální rozhraní pro paging s ovládáním zisku, které umožňuje přímé propojení všech pagingových mikrofonů Cloud přes koncovku RJ-45 a v případě potřeby je možné ho připojit k několika dalších zónovým mixážním pultům.

Hudební vstupy byly rozšířeny na dva konektory RCA Phono a čtyři vyvážené a nevyvážené konektory euroblock. Zbrusu nový vestavěný zdroj SMPS byl zakomponován do nové konstrukce a umožňuje použití mnohem většího počtu aktivních vstupů Cloud LM-2. Přepínačem music-mute (NO/NC) jsou standardně vybaveny všechny mixážní pulty Cloud Zone a všechny kombinované mixážní pulty se zesilovačem. Dále je možné si zvolit spínač analogového dálkového ovládání hlasitosti a zdroje pro každou zónu zvlášť.

Chcete vědět více o možnostech využití mixážních pultů a zesilovačů značky Cloud Electronics?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com