Clear-Com rozšiřuje digitální bezdrátové interkomové systémy řady Advanced o model DX340ES™

Clear-Com rozšiřuje digitální bezdrátové interkomové systémy řady Advanced o model DX340ES™

Novinky

Díky DX340ES se bezdrátová interkomová komunikace stává flexibilnější a snadněji přenosnou. Systém podporuje obousměrnou digitální hands-free komunikaci s dvoukanálovým rozhraním. Kompaktní design zajišťuje i rychlou přípravu k použití.

DX340ES je nejnovějším doplňkem řady DX Series. Systém DX340ES byl vyvinut pro účely komunikace v rámci sportovních týmů. Využitelný je i v komerční oblasti a při zajištění veřejné bezpečnosti – tedy v situacích, které vyžadují bezdrátové spojení a sdílení kanálů. Tento interkom se vyznačuje stejnými vlastnostmi jako systém DX300ES, doznal však několika vylepšení v oblasti radio-frekvenčního výkonu a kvality podání lidského hlasu:

 • Maskování ztracených paketů (eliminuje cvaknutí a plosivní zvuky)
 • Širokopásmové 7kHz audio; nabízí lepší zvuk a menší únavu operátora
 • Vylepšeny RF filtr pro redukci interferencí z dalších radio-frekvenčních zdrojů

Vlastnosti a výhody

Větší kapacita
Na jedné základní stanici lze povolit až čtyři plně duplexní nebo 12 sdílených uživatelů typu „push-to-transmit“ (stisknout a vysílat). Až dvě základny mohou být propojeny tak, aby podporovaly celkem 30 uživatelů.

Spolehlivý RF přenos
DX340 vám díky svému konzistentnímu a spolehlivému provozu dodá jistotu. Trojitá diverzita (prostor, čas a frekvence) vysílá zvukový signál dvakrát, v různých časech a frekvencích, a za účelem nepřerušované komunikace vybírá ze dvou různých antén ten nejsilnější signál.

Jednoduché rozšíření systému
DX340ES je možné snadno rozšířit do systému s více základnami. Ke splnění větších systémových požadavků je zapotřebí pouze běžný datový kabel.

Komunikace s jistotou
Digitální technologie rozprostřeného spektra má mnoho výhod, nevyžaduje koordinaci kmitočtů ani licenci pro provoz. Uživatelé si mohou zvolit provozní frekvenční rozsah v pásmu 2,4 GHz – nízké pásmo, vysoké pásmo nebo plné pásmo – a vyhnout se tak konfliktním frekvencím.

Chcete se dovědět více o komunikačních  a vysílacích technologiích?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com