Clear-Com uvádí propojovací IP karty E-IPA pro interkomové systémy Eclipse HX

Clear-Com uvádí propojovací IP karty E-IPA pro interkomové systémy Eclipse HX

Novinky

Nové propojovací modulární karty dělají z Eclipse HX interkomový systém s nejvyšší „hustotou“ portů na trhu

Během veletrhu NAB 2018 společnost Clear-Com® představila nový typ „audio-and-intercom-over-IP“ karet s vysokým počtem portů. Nově uváděná karta nese označení E-IPA a je určena pro digitální maticové interkomy řady Eclipse HX.

Karta typu E-IPA, která nativně podporuje protokol AES67 a připravena je též na standard SMPTE2110-30, dokáže při nízké latenci a veliké šířce pásma zajistit přenos až 64 portů. Určena je nejen pro spolupráci se stávajícími a novými produkty Clear-Com, které využívají IP přenos, ale také pro provoz se zařízeními s podporou síťového standardu AES67.

Systémy Clear-Com Eclipse HX Median a Omega dokáží s účastí tohoto nového typu karty poskytnout uživateli až 256 IP portů, což z nich dělá „nejobsazenější“ interkomové systémy pro odbavení komunikačních nároků na trhu.

Karty E-IPA přicházejí na trh ve variantách s 16, 32, 48 a 64 porty a jsou kompatibilní se systémy Eclipse HX-Delta, Median a Omega. Zatímco Eclipse HX-Delta je schopen hostit nejvíce tři karty E-IPA, interkomy Median a Omega v sobě dokáží „ubytovat“ až čtyři. Díky tomu může uživatel s jejich pomocí vytvořit extrémně hustou síť s bohatými možnostmi propojení. Ve srovnání s jinými současnými systémy, které pracují s přenosem typu „audio/intercom-over-IP“, mohou uživatelé Eclipse HX mnohem více optimalizovat své investice do interkomového systému a „ušetřené“ sloty systémových karet využít pro další potřeby propojení.

Karta typu E-IPA nativně podporuje technický standard AES67 a připravena je také na SMPTE2110-30. Systémy Eclipse HX, vybavené kartami E-IPA, nyní mohou snadno komunikovat se zařízeními s nativní podporou AES67. Jako příklad lze uvést vlajkovou loď společnosti Clear-Com – bezdrátový interkomový systém FreeSpeak II, který pracuje se zcela novými bezdrátovými vysílači IP Wireless Transceiver (IPT). S možností obsadit až 64 IP portů je jedna jediná karta E-IPA schopna přes IP sítě s podporou AES67 odbavit až 64 těchto vysílačů a 64 bezdrátových beltpacků FreeSpeak II.

Podle slov viceprezidenta produktového managementu společnosti Clear-Com, Simona Browneho, představuje E-IPA první ze dvou novinek v oblasti IP řešení“.

„Během uplynulých deseti let jsme vytrvale hájili své vedoucí postavení v oblasti IP přenosu, kde jsme dokázali uživatelům interkomových systémů nabídnout celou řadu řešení pro splnění jejich jednoduchých i obtížných požadavků na komunikaci. Uvedení karty typu IVC-32IP, rozhraní řady LQ či aplikace Agent-IC, vedlo nejen ke zvětšení dosahu našich uživatelů, ale také k propojení starších a moderních interkomových systémů. I s ohledem na letošní oslavy 50. výročí vzniku naší společnosti jsme vstupem do nové vývojové etapy IP řešení nadšeni. Stále totiž pokračujeme ve vytváření našeho odkazu, a tím je poskytování inovativních interkomových systémů, které dokáží spojovat lidi takříkajíc v reálném čase.“

Simon Browne, Vice President of Product management

Chcete vědět více o využití interkomů společnosti Clear-Com?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com