Clear-Com představuje nové IP rozhraní HXII-DPL Powerline Device

Clear-Com představuje nové IP rozhraní HXII-DPL Powerline Device

Novinky

Napájení a přenos digitálního audia do interkomových systémů HelixNet přes 3pinové XLR konektory se nyní obejde bez omezení při výběru kanálu a zvukových interferencí

červen 2023

Společnost Clear-Com přichází s novým IP rozhraním HXII-DPL Powerline Device, jež je určeno k přenosu napájení a digitálního audio signálu ze základní stanice Arcadia Central Station (nebo ze staršího modelu HMS-4X) do beltpacků HelixNet, reproduktorů a vzdálených stanic.

Systémy postavené na platformě Arcadia zajišťuj uživatelům HelixNet(u) připojení digitálního audia, včetně IP  transcieverů, zařízení třetích stran (přes protokol Dante), a podporu pro digitální bezdrátové systémy FreeSpeak.

HXII-DPL Powerline Device pracuje jako „plug-and-play“ rozhraní, které se prostřednictvím vlastního síťového portu připojí k jakémukoli stávajícímu systému Arcadia nebo kabelové infrastruktuře (XLR). Prostřednictvím 3pinového XLR pak poskytuje powerline konektivitu kdekoli v síti. Za účelem navýšení kapacity uživatelských stanic HelixNet a zvýšení hustoty uživatelů v rámci jednoho systému je možné připojit více jednotek HXII-DPL.

Díky podpoře až sedmi beltpacků HelixNet na jedné lince (obsahující všechny dostupné kanály HelixNet a programové audio), může zařízení Powerline – podobně jako klasické analogové partyline systémy – využívat pasivně rozdělenou audio kabeláž, avšak bez šumů a ruchů analogové komunikace. Uživatel má kromě toho k dispozici také vizuální indikaci, která mu pomáhá s řešením případných přenosových problémů či přetížení

Součástí výbavy je rovněž montážní příslušenství, které usnadňuje nasazení nového rozhraní v rozličném prostředí a různým způsobem, tedy jak při dočasném samostatném „standalone“ použití, tak při dlouhodobější instalaci v racku nebo v kabelovém žlabu v rozvodné skříni.

Vyslyšeli jsme zkrátka naše zákazníky. Toto kompaktní powerline zařízení totiž představuje velmi elegantní překlenovací řešení pro uživatele Arcadia, kteří u svého interkomového systému spoléhají na XLR audio kabely. Jsme rádi, že ho našim uživatelům budeme moci brzy nabídnout.

Simon Browne, VP of product management - Biamp

Uvedení HXII-DPL Powerline je plánováno na začátek letošního podzimu.

Chcete se o interkomové komunikaci a možnostech využití systémů Clear-Com dovědět více? Poradíme vám.

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com