Budoucnost interkomu je tu! Přichází Gen-IC – revoluční řešení pro virtuální cloudový interkom

Budoucnost interkomu je tu! Přichází Gen-IC – revoluční řešení pro virtuální cloudový interkom

Novinky

Gen-IC lze popsat jako službu virtuálního interkomu, který je spravován přes Cloud a v reálném čase umožňuje partyline komunikaci, aniž by bylo nutné používat hardwarová interkomová zařízení. Službu Gen-IC lze snadno zprovoznit, nakonfigurovat i spravovat. Je škálovatelná pro malé i velké týmy a podporovaná konektivita dává uživatelům možnost připojit službu ke stávajícím interkomovým systémům přímo na místě

červenec 2024

Škálovatelná cloudová služba Gen-IC pracuje celkem s 24 kanály a je ideální pro komunikaci menších i velkých týmů. Srozumitelnou komunikaci v reálném čase můžete snadno provádět kdekoliv pouhým připojením k internetu, případně vytvořením hybridní konfigurace, resp. integrací se stávajícím interkomovým systémem. Služba je bezpečně dostupná po celém světě prostřednictvím veřejného internetu a mobilních sítí. Podobně jako ostatní průkopnická řešení společnosti Clear-Com se i tato technologie opírá o bezpříkladnou zákaznickou podporou výrobce.

Škálovatelnost

 • 12 nebo 24 kanálů
 • 8 až 384 virtuálních klientů
 • až 6 propojených Gen-IC /LQ
 • až 80 portů

Známé prostředí

Dobře známé prostředí virtuálních klientů Agent-IC a Station IC, které    lze volitelně propojit s rozhraními řady LQ, konfigurovatelnými pomocí softwaru CCM.

Flexibilita

Flexibilní délka relací, uživatelská kapacita, funkce a možnost pracovat    v místě bez hardwaru nebo sítě.  Tento interkom je možný provozovat kdekoliv!

Možnosti administrace

Bezproblémová a bezpečná správa pracovních prostorů SkyPort pro správce i koncové uživatele Gen-IC.

Gen-IC: Interkom, který můžete používat kdekoliv

Služba Gen-IC je postavena na základě nejmodernějších cloudových technologií, díky kterým mohou uživatelé v reálném čase používat jednoduchý a efektivní interkom. Gen-IC dokáže naplnit krátkodobé komunikační potřeby pro jednoduchou tvorbu obsahu nebo živou produkci, aniž by přitom potřeboval specializovaný hardware. Stávajícím hardwarovým interkomům dokáže zajistit vysokou kapacitu virtuálních klientů.

Technologie I.V. Core

Gen-IC využívá patentovanou IP technologii I.V. Core Instant Voice. Tato prověřená technologie je šitá na míru cloudovému interkomu. Zajišťuje stabilitu centrálně řešené správy, škálovatelnost a  nákladovou efektivitu při směšování decentralizovaných interkomů. Zátěž související se směšováním rychle zvládne koncové zařízení ve svém stávajícím umístění.

Praktické využití, výkon a podpora

Sloučením kapacity několika služeb Gen-IC mohou uživatelé získat krátkodobou provozní pružnost pro jednorázové nasazení i flexibilní dlouhodobé řešení

Službu Gen-IC lze nasadit po celém světě v kterémkoliv z šesti datacenter. Kvalita a latence jsou přitom srovnatelné s hardwarovými systémy. Gen-IC zajišťuje vysoce dostupný a zabezpečený virtuální interkom, který se obejde bez hardwaru, sítí a kapitálových výdajů. Díky celosvětovému propojení může Gen-IC poskytovat špičkový výkon s nízkou latencí.

Administrace přes SkyPort

Pracovní prostřední administračního portálu SkyPort umožňuje distribuci virtuálních klientů a jejich přihlašovacích údajů koncovým uživatelům interkomového systému, stejně tak jako samoobslužnou správu (trvalého i dočasného) předplatného.

Virtuální interkom Gen-IC poskytuje

Potřebujete poradit s výběrem vhodné komunikační techniky / interkomu? Nabízíme technologie pro týmovou komunikaci od zábavného průmyslu, přes interkomy pro sportovní rozhodčí až po komunikátory do hlučného prostředí výrobních hal.

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com