Biamp a jeho nová řada reprodoktorů Desono

Biamp a jeho nová řada reprodoktorů Desono

Novinky

Nová řada  stropních a nástěnných reproduktorů Desono, které zahrnují i sadu příslušenství pro možnosti řešení problémů při instalaci.

Nové modely Desono  nahrazují předcházející stejnojmennou řadu při zachování integrace jejích nejvýznamnějších vlastností. 

Po více než deset let byla řada D jednou z našich nejoblíbenějších. Je to platforma, která nabízí jak mimořádný akustický výkon, tak i bezkonkurenční všestrannost, díky čemuž je pro naše zákazníky opakovaně vhodným řešením. Nová řada reproduktorů Desono staví na odkazu řady D a přenáší ji dál s vylepšeními, která nabízejí ještě větší flexibilitu a snadnější použití i instalaci.

Joe Andrulis, Executive vice president of corporate development at Biamp

Stropní reproduktory Desono DX nabízejí bezokrajovou magnetickou mřížku v designu, který vychází z ostatních stropním modelům Desono, dle norem odpovídajícím CCEA v souladu s místními předpisy. Nové zesílené svorky SpringLock s odolnějšími závitovými šrouby umožňují upnutí i na tenčí povrchy. Vše je přizpůsobeno rychlé a jednoduché instalaci na nejrůznější povrchy.

Nástěnné reproduktory Desono DX nabízejí moderní design, který je připraven pro venkovní instalaci. Hliníková mřížka je vhodná i do vlhkého prostředí a polymerová konstrukce odolává nárazům. Součástí každého reproduktoru je také otočný montážní držák CMX ClickMount nebo volitelný držák U-Bracket pro větší flexibilitu montáže.

Oba typy reproduktorů Desono DX pro stropní i nástěnnou montáž obsahují odpovídající koaxiální vysokofrekvenční kompresní měniče navržené tak, aby poskytovaly konzistentní kvalitu zvuku. Ekologické balení umožňuje rychlé vybalení a instalaci s menším množstvím odpadu.

Nabízíme komplexní řešení ozvučení nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných produktů.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com