Arthur Holm – když se elegantní design snoubí s profesionální konferenční technikou.

Arthur Holm – když se elegantní design snoubí s profesionální konferenční technikou.

Novinky

Jsme velice potěšeni naší novou spoluprací se španělskou společností Arthur Holm, která představuje spojení tradice skandinávského designu, středomořské kreativity, vášně a všestrannosti.

Původ společnosti sahá k práci dánského designera nábytku Jorgena Alexe Jensena, který byl aktivní v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století. Inspiraci z jeho návrhů nadále čerpá jeho rodina, která také stojí za designem produktů Arthur Holm.

Návrhy produktů Arthur Holm pracují s vysoce kvalitními materiály, špičkovými technologiemi a výjimečnými funkcemi. Inovativní a esteticky provedené produkty lze zavěsit na stěnu nebo je používat jako interaktivní informativní rozhraní, ale především je lze snadno instalovat přímo do nábytku, kde, dle přání zákazníka diskrétně splynou s povrchem. Motorizované jednotky pak elegantně vyjíždějí např. z desky stolu, řečnického pultu či křesla.

Mnoha cenami vyznamenaná společnost Arthur Holm je držitelem 27 patentů, působí ve více než 45 zemích celého světa a její produkty byly jako nejvhodnější řešení vybrány pro více než 20 000 instalací. O to více jsme rádi, že portfolio Arthur Holm můžeme představit i na našem trhu.

Nabídka Arthur Holm v našem produktovém katalogu – ZDE.

Chcete o produktech Arthur Holm vědět více nebo potřebujete poradit s výběrem vhodné konferenční a prezentační techniky?

(kanceláře, zasedací a konferenční místnosti, recepce, soudní budovy,...)

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com