Arcadia se stává nejvýkonnějším 1RU interkomem na světě!

Arcadia se stává nejvýkonnějším 1RU interkomem na světě!

Novinky

Důležitá aktualizace systému Arcadia uvádí technologií I.V.Direct. Nové rozhraní podporuje spolupráci napříč celým světem a navyšuje kapacitu až na 285 připojení.

září 2023

Společnost Clear-Com znovu významným způsobem rozšířila funkcionalitu základní stanice Arcadia. Stěžejní novinkou je především technologie I.V. Direct™, propojující systém Arcadia s IP rozhraními řady LQ Series, maticovým systémem Eclipse HX Digital (prostřednictvím karty E-IPA) a dalšími systémy Arcadia (přes LAN, WAN nebo internet).
Nová aktualizace také značným způsobem navyšuje kapacitu pro beltpacky FreeSpeak, transcievery a koncové body HelixNet. Díky podpoře 285 vstupů/výstupů v rámci jediného systému se ze stanice Arcadia stává vůbec nejvýkonnější interkomové 1RU zařízení na trhu.

Konektivita I.V.Direct umožní přenos interkomového audia, logického řízení a výstražných signálů mezi samostatně spravovanými systémy Clear-Com a jejich přiřazení ke kanálům, skupinám a ovládacím prvkům těchto jednotlivých systémů. Je třeba zdůraznit, že toho půjde dosáhnout snadným nastavením, které bude odpovídat různé úrovni kvality síťových služeb i různé míře přívětivosti bezpečnostních prvků vůči internetovému připojení.

Díky spojení s IP rozhraními řady LQ mohou uživatelé systému Arcadia rozšířit své analogové připojení pomocí 2vodičových, 4vodičových a GPIO portů. Arcadia bude podporovat i firemní virtuální klienty Agent-IC a Station-IC, vysílačky s obousměrnou komunikací a SIP telefonii. To vše bez nutnosti používat vícero audio a řídících kabelů. Arcadia tak slibuje úplné začlenění všech členů týmu, kteří potřebují komunikovat.

Kromě možností, které skýtá lokální připojení na bázi Dante protokolu, funkce I.V.Direct slibuje rozšíření síťového rozhraní do celého světa. Arcadia se tak stává ideálním řešením pro obří živé eventy, které se odehrávají současně na více místech, pro vzdálený broadcasting, nebo dokonce pro produkce napříč více zeměmi, při kterých profesionálové obsluhují současně více systémů a vyžadují zvukovou komunikaci na velké vzdálenosti. Arcadia bude podporovat až 16 připojení typu I.V. Direct.

Možnosti platformy Arcadia se od jejího uvedení na trh neustále rozšiřují. Nejnovější aktualizace přináší výrazné zvýšení kapacity s podporou až 32 IP transcieverů, 64 bezdrátových beltpacků FreeSpeak a 128 koncových bodů HelixNet. Tím, že Arcadia v 1RU formátu nabízí připojení neuvěřitelných 192 digitálních beltpacků, daleko přesahuje běžná očekávání, která uživatelé mají od moderních interkomových systémů.

Naši zákaznici více než kdy jindy vyžadují tzv. distribuovaná workflow. Integrace se zařízeními řad LQ a Eclipse otevírá uživatelům stanic Arcadia obrovské spektrum nových možností. Své systémy mohou vhodným způsobem škálovat a mohou spolupracovat na komplexních produkcích, třeba i z opačného konce světa…

Simon Browne , Vice President of Product Management Clear-Com

Nová aktualizace ukazuje skutečný potenciál této platformy a představuje Arcadii jako nejvýkonnější a nejflexibilnější interkomový systém, který je k dostání v takto kompaktním provedení.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného interkomového řešení?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com