sE V7 BFG není tajné heslo, ale speciální značková edice Billy Gibbons mikrofonu V7 firmy sE Electronics. | Audiopro s.r.o.

sE Electronics

sE V7 BFG není tajné heslo, ale speciální značková edice Billy Gibbons mikrofonu V7 firmy sE Electronics.

Jedná se o speciální pochromovanou značkovou edici proslulého dynamického mikrofonu sE V7, který byl mj. nominován na cenu TEC-Award.

Billy F. Gibbons k tomuto mikrofonu řekl: „V7 jedním slovem? Perfectamundo!“ 

V7 BFG je značkový zpěvový mikrofon vyrobený pro jedinečného Billyho F. Gibbonse. Většina lidí ho zná zejména jako kytaristu a zpěváka legendární americké rockové skupiny ZZ Top. Billy Gibbons se pravidelně objevuje na špici žebříčku nejlepších kytaristů všech dob. Společnost sE Electronics o něm říká: „Tento člen Rock'n Rollové síně slávy a ikonický blues-rockový kytarista z Texasu hraje a koncertuje už několik desetiletí a po hudební stránce je stále hyperaktivní se skupinami The Kings of Chaos, BFG's a v neposlední řadě ZZ Top!“ 

V7 BFG je dynamický zpěvový mikrofon do ruky se superkardioidní směrovou charakteristikou, který má „jiskřivý, otevřený zvuk a dokonale zachycuje váš hlas tím nejpřirozenějším způsobem, jaký jste kdy na scéně slyšeli.“ Promyšlená konstrukce mikrofonní vložky pomáhá izolovat zpěvákův hlas od ostatních nástrojů, což zajišťuje výraznou odolnost proti zpětné vazbě, a její zcela nový patentovaný odpružený držák efektivně chrání vložku před mechanickými vibracemi a vyznačuje se tak nejnižším rušením způsobeným manipulací s mikrofonem ve své třídě. 

Mikrofon V7 BFG se pyšní speciálním zakázkovým chromovým povrchem a nachovým vnitřním filtrem. Standardně se dodává s mikrofonním držákem a závitovým adaptérem, váčkem z umělé kůže, čistícím ubrouskem z mikrovlákna, se štítkem V7 BFG, dvěma BFG značkovými zakázkovými gelovými trsátky Jim Dunlop a náhradním černým vnitřním filtrem.

  • Nabídka mikrofonů sE Electronics na našem e-shopu ZDE.
  • Chcete poradit s výběrem mikrofonu, nebo si některý vyzkoušet přímo u nás? Domluvte si schůzku. Kontakty ZDE

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.