Nový zesilovač VALET společnosti Origin Acoustics se spojuje s populárními zdroji hudby přes hlasové ovládání Alexa | Audiopro s.r.o.

Origin Acoustics

Nový zesilovač VALET společnosti Origin Acoustics se spojuje s populárními zdroji hudby přes hlasové ovládání Alexa

Společnost Origin Acoustics, světová jednička ve výrobě architektonických zvukových zařízení s hrdostí oznamuje svůj vstup do světa hlasem ovládaných audio systémů. Zesilovač Valet se jednoduchou integrací propojí s chytrým reproduktorem Amazon Echo Dot a společně vytvářejí interaktivní čtyřzónový systém. Zesilovač Valet se skládá z osmi 50W kanálů a je možné ho připojit k široké škále reproduktorů, kterým zajistí dostatečnou energii pro dosažení značných úrovní hlasitosti. 

Každá ze čtyř stereo zón je vybavena přípojkou RJ45, která napájí Dot přes standardní kabel CAT5/6 a zároveň se přes ni vrací zvukový signál zpět do zesilovače.  Díky využití zvukového výstupu Dotu je možné přehrávat jak hudbu, tak i hlas Alexy přes reproduktory v místnosti. To znamená obrovské vylepšení zvukové kvality oproti původnímu vnitřnímu reproduktoru v Dotu nebo i původnímu většímu měniči, kterým byl dříve Echo Dot vybaven

Přímo přes systém Dot máte přístup ke knihovnám Amazon Music, Spotify®, Pandora®, iHeartRadio, TuneIn nebo SiriusXM, které si můžete přehrávat. Prostřednictvím systému lze dále přehrávat i externí zdroje.  Patentovaný Valet tlumící obvod pak dokáže ztlumit tento zdroj ve chvíli, kdy oslovíte Alexu a zase ho zpět zesílí,po dokončení zadání. Pro každou zónu je také vyhrazen jeden 12V spínač, který slouží k dodatečné aktivaci zařízení třetích stran prostřednictvím asistenta Alexa.

Estetického splynutí Dotu s místností dosáhnete snadno díky patentovanému rychloupínacímu systému společnosti Origin, ke kterému nepotřebujete žádné nářadí. Dot je možné upevnit na strop za stejnou perforovanou reproduktorovou mřížku, jaká se používá u stropních reproduktorů řady Director o rozměrech od 5“ do 10“, takže je v místnosti prakticky neviditelný, ale přitom je snadné ho aktivovat hlasem. Připojit lze až čtyři Doty. Vzhledem k tomu, že spolu dokáží vzájemně komunikovat, celý dům se stává jedním velkým interaktivním hřištěm. 

Nový zesilovač Valet je společným dítětem zakladatele společnosti Origin Acoustics Jeremyho Burkhardta a člena rady asociace CEDIA Joea Whitakera ze společnosti The Thoughtful Home.

„Pozorovali jsme, jak se díky rychlému rozvoji technologií v posledních letech hlasové ovládání stále více prosazuje,“ vysvětluje Jerery Burkhardt.  „Zesilovač Valet umožní jednoduše aplikovat tuto technologii a stane se realitou pro miliony  domácností po celém světě." 

  • Více o  Origin Acoustics v našem produktovém katalagu- ZDE.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.