Screen Innovations

Black Diamond

Jedinečnost Black Diamond

Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond absorbovat ambientní světlo z místnosti aniž by výrazně tlumil odraz světla z projektoru. Výsledkem je až o 900% vyšší kontrast obrazu, takže lze projekci uskutečnit prakticky kdekoliv. Black Diamond znamená, že pro promítání obrazu není potřeba specializované tmavé místnosti, nicméně výhody Black Diamond se plně projeví i v tmavých místnostech, kde dokáže eliminovat parazitní světlo odražené od projektoru.

Black Diamond Zero Edge™

Black Diamond Zero Edge™ je celosvětově první a zatím jediná technologie, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvýšit kontrast obrazu až o 900 %. To vše spolu s decentním designem znamená, že projekční plocha bude skvěle ladit s libovolným interiérem, přičemž přinese skvělý obraz a nevšední zážitek ze sledování filmů bez ohledu na to, zda je místnost tmavá nebo více prosvětlená. Nový štíhlý design rámu s integrovanou drážkou umožňuje použití volitelného LED nasvícení stěny za plochou pro umocnění efektu ze sledovaného obrazu nebo pro  dokonalejší sladění s interiérem.Black Diamond Zero Edge™ vytváří nové standardy v projekční technice, které momentálně nemají konkurenci v oblasti jak rezidenčních, tak i komerčních prostor.Black Diamond Rear-Pro Film

Black Diamond Rear-Pro Film je fólie pro difúzní zpětnou projekci, kterou lze aplikovat na jakýkoliv průhledný povrch a vytvořit tak dynamické digitální projekce. Black Diamond Film obsahuje adhezivní vrstvu citlivou na tlak a krycí fólii pro snadnou aplikaci. Black Diamond Rear-Pro vykazuje nevídanou odolnost proti parazitnímu světlu a díky tomu má obraz takovou úroveň kontrastu, která se hodí pro projekce ve výlohách, na výstavách a veletrzích, společenských událostech, na úřadech, v kostelích nebo i pro domácí kino.  Fólii Black Diamond je možné využít pro celou řadu komerčních účelů, v obchodních centrech, restauracích a barech, v zážitkových centrech, v kostelech, pro digitální reklamu a podobně. Volby a možnosti, které fólie Black Diamond Rear-Pro nabízí, jsou v podstatě neomezené.  Fólii Black Diamond lze objednat i předlepenou na sklo.


Ke stažení

Mám zájem

V případě zájmu o tyto produkty kontaktujte našeho obchodníka

Ondřej Žatečka
ondrej.zatecka@audiopro.cz
603 434 922

nebo

Tyto produkty můžete koupit na našem e-shopu, na adrese www.kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.