Cloud | Audiopro s.r.o.

Cloud

V sedmdesátých letech dvacátého století začíná v USA a ve Velké Británii (následně i celosvětově)   vznikat fenomén zábavy mladých, jménem diskotéka. V té samé době zakládají pánové Roy Millington a  Andrew Colley  společnost Cloud Electronics s hlavním záměrem poskytnout tomuto dynamicky se   rozvíjejícímu odvětví odpovídající technické vybavení. Po více než třiceti letech poptávka po produktech, které mají ve svém sloganu jasnou zprávu -   "jednoznačně lepší zvuk", stále roste. Od roku 2008 je Cloud pod vedením nynějšího majitele Simona Curtise.

Cloud pokračuje v rozšiřování produktového portfolia tak, aby uspokojil potřeby a požadavky na   technické vybavení současných hudebních produkcí. Produkty Cloud můžete nyní najít ve více než   100.000 instalacích po celém světě od zaoceánských lodí po kostely, od 5-ti hvězdičkových hotelů po   běžnou restauraci či v mnoha obchodech.

Požadavky na techniku se v čase stále mění avšak produkty Cloud stále reagují na potřeby trhu a v   mnoha případech svou konkurenci převyšují. V jádru je však Cloud stále stejný - zakládá si především   na dokonalosti, důkladnosti a spolehlivosti - zákazníci Cloudu nic jiného ani neočekávají.

Společnost Cloud Electronics má sídlo v anglickém Sheffieldu a "pod jednou střechou" zde můžete   najít výzkum a vývoj, veškerou montáž i logistiku. Všechny produkty Cloud jsou tedy navrženy,   vyrobeny a testovány v Anglii.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.