Zveme vás: Amper – Audiopro – Apart Audio

Zveme vás: Amper – Audiopro – Apart Audio

Novinky

Zveme všechny příznivce elektrotechniky a to především té ozvučovací na náš stánek do haly P brněnského výstaviště kde se v termínu 17. - 20. 03. koná mezinárodní veletrh Amper 2020

Z široké nabídky námi zastupovaných značek určených mj. i pro ozvučení nejrůznějších interiérů a exteriérů se na veletrhu Amper zaměříme především na firmu Apart Audio, jejíž zastoupení jsme nedávno získali.

A nenechte se mást změnou loga, ke které dochází po akvizici společností Biamp System.

Na stánku budeme vystavovat průřez portfolia této značky. Díky ucelené nabídce široké řady reproduktorů, zesilovačů, mixů, kontrolerů i pagingových volacích stanic lze velkou řadu projektů ozvučení postavit právě na technice Apart Audia.

Tato na českém trhu již zavedená značka je ideální pro profesionální a zároveň finančně dostupné instalace ozvučovací techniky do komerčních, průmyslových i rezidenčních prostor.

Zabýváte se elektroinstalacemi? Máte zájem nejen o produkty Apart Audia ale případně i o spolupráci s námi? Rádi vás uvítáme na našem stánku a seznámíme s podmínkami a výhodami spolupráce s námi.

Chcete se o produktech Apart Audia dovědět více nebo potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších prostor?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com