Transformujte svůj divácký zážitek

Transformujte svůj divácký zážitek

Novinky

Perfektní řešení pro zobrazení obsahu v různém poměrů stran bez prázdných - černých ploch. Obrazovka Transformer® dorůstá nebo se naopak zmenšuje tak, aby se přesně přizpůsobila poměru obrazového obsahu.

Maskování bez maskování

Maskování bez maskování

Se současnými možnostmi v oblasti maskování obrazovky nebyli ve společnosti SI příliš spokojeni, a proto se rozhodli tuto funkci zcela obejít a vytvořit obrazovku, která doslova dokáže „dorůst“ do poměru, který ideálně odpovídá vašemu obsahu. Je to jako kouzlo! S projekčním plátnem Slate® si navíc můžete vychutnat dokonalý divácký zážitek i v prostředí s ambientním osvětlením.

Vždy ve správném poměru

Vždy ve správném poměru

Transformer®  projekční plocha má pevně stanovenou výšku 98" avšak flexibilní šířku. Ať už sledujete formáty 16:9, 2,35:1, 2,40:1 nebo jakýkoliv jiný mezi nimi – Transformer®se mu svým poměrem stran vždy dokonale přizpůsobí. Díky navrženému proprietárnímu teleskopickému rámu si můžete být jisti tím, že váš zážitek ze sledování bude vždy jen ten nejlepší.

Instalace do jedné hodiny

Příliš složité a časově náročné instalace jsou otázkou minulosti. S projekční plochou Transformer®, její zjednodušené metodě balení a připravené tovární konstrukci zvládnete vybalení a montáž obrazovky dokončit do 1 hodiny nebo i rychleji. Díky tomu tato plocha představuje instalačně nejjednodušší maskovací systém na světě.u teleskopickému rámu si můžete být jisti tím, že váš zážitek ze sledování bude vždy jen ten nejlepší.

Zážitek z pohybu

Zážitek ze sledování video obsahu na velké obrazovce je sám o sobě zcela jedinečný. Avšak zkušenost z obrazovky, jako je právě Transformer®, to už je něco víc. Abyste pochopili, musíte se přesvědčit na vlastní oči a uši. A to je také důvod, proč v SI tuto zobrazovací plochu vytvořili – aby dali lidem něco, co nikdy předtím nezažili.

Chcete se o možnostech využití projekčních ploch SI dovědět více nebo si je prohlédnout na naší prodejně?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com