Nová síla v oblasti pokročilé vzdálené týmové spolupráce – Lifesize & Kaptivo

Nová síla v oblasti pokročilé vzdálené týmové spolupráce – Lifesize & Kaptivo

Novinky

Specialista na videokonference –  společnost Lifesize – neustále hledá nové způsoby, jak zjednodušit a lépe definovat proces komunikace. V době, kdy se možnost jednotlivce připojit se živě takřka z jakéhokoliv místa stává nezbytným předpokladem autentické spolupráce a přirozené komunikace,  Lifesize oznámil akvizici značky Kaptivo, jednoho z předních inovátorů v oblasti digitálních kolaborativních řešení.

Kaptivo a Lifesize spojuje jeden společný cíl – vytvářet takové komunikační nástroje, které prostřednictvím libovolného zařízení dokáží inspirovat a propojovat lidi, ať už se nacházejí kdekoliv. Vytvářejí bezpečné technologické nástroje, které rozšiřují a posouvají tradiční týmovou spolupráci a přispívají k jejímu většímu zapojení v pracovním, tvůrčím i studijním procesu.

Během práce na dálku, kterou v době současné pandemie zažila většina z nás, pokročilé kolaborativní nástroje například umožňují zaměstnancům připojit se s různých míst k obsahu nejrůznější povahy, od nákresů až po finanční analýzy. Pokročilé kolaborativní technologie Lifesize a Kaptivo vnášejí do práce na dálku důvěrnost a familiárnost, kterou zažíváme při osobní spolupráci. Geograficky rozprostřeným týmům umožňují digitalizovat obsah a bezpečně pracovat na jeho úpravách, provádět video vstupy v reálném čase, využívat možnosti obousměrných anotací, automatických překladů apod.

Řešení firmy Kaptivo je novou příležitostí pro týmovou spolupráci na dálku, tvorbu obsahu, vyučovací i studijní praxi. Zástupci společnosti Lifesize jsou nadšeni především z integrace aplikace Kaptivo pro digitální whiteboard do videokonferenční platformy Lifesize. Obohacení nabídky Lifesize o řešení značky Kaptivo představuje další krok ve snaze pomoci organizacím a jednotlivcům efektivněji pracovat, zapojovat se, vyučovat a studovat bez ohledu na to, zda jsou zaměstnanci či pedagogové doma, v kanceláři nebo v učebně.

Interaktivní tabule, tzv. whiteboardy, představují budoucnost dálkové spolupráce i výuky. Podle zjištění výzkumně poradenské společnosti Nemertes Research, která se specializuje na analýzu a kvantifikaci obchodní hodnoty vznikajících technologií, digitální whiteboardy používá (nebo se je chystá zavést v roce 2021) již polovina organizací a společností.

Široká nabídka řešení pro přirozeně probíhající spolupráci

Široká nabídka řešení pro přirozeně probíhající spolupráci

Po návratu pracovníků do kanceláří, bude rovněž potřeba, aby se jednací prostory organizací přizpůsobily nově vzniklému hybridnímu pracovnímu prostředí, které bude spojovat osobní i dálkovou spolupráci. Tato situace bude vyžadovat takové kolaborativní nástroje, které dokáží brainstorming uvnitř jednací místnosti (spontánní diskusi při hledání řešení), plánování a tvorbu myšlenkových map posunout na novou úroveň. Nové partnerství již teď umožňuje organizacím vybavit jakoukoliv zasedací místnost potřebnými kolaborativními nástroji, softwarem a systémy od jednoho dodavatele.

Pokročilé možnosti spolupráce jsou klíčové i mimo podnikové prostředí. Důslednost hraje klíčovou roli také při vzdělávání. Přesné napodobení zkušenosti z výuky ve třídě pomocí výukové tabule je pro dálkové studium zásadní.

Lifesize a Kaptivo dokáží společně uspokojit nároky pedagogů při výuce „jeden na jednoho“ i „jeden k týmu“, i při skupinové práci studentů.

Potřebujete poradit s technickým (videokonferenčním, prezentačním, komunikačním) vybavením vašich prostor? Nabízíme komplexní řešení šitá na míru vašim potřebám.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com