Kaptivo promění každou běžnou tabuli na dokonalý nástroj pro vzdálenou digitální spolupráci

Kaptivo promění každou běžnou tabuli na dokonalý nástroj pro vzdálenou digitální spolupráci

Novinky

Kaptivo je chytrá kamera pro on-line sdílení obsahu whiteboardu. Živě se do vašeho mobilního zařízení přenáší dění na tabuli – to, co právě někdo, někde píše či kreslí. Jde o ideální nástroj pro prezenční i vzdálenou výuku i týmové brainstormingy.

Digitalizovaný obsah můžete snadno sdílet pomocí internetového prohlížeče, videokonference, apod. Po skončení (např. prezentace, výuky,...) lze jednotlivé snímky tabule uložit do PDF dokumentu a dále s nimi pracovat.

Je vám povědomé rychlé překreslování obrázků, grafů a poznámek z tabule nebo dokonce její focení? Tohle s Kaptivem odpadá, můžete se plně soustředit na výklad.

Na monitor vašeho počítače, tabletu, mobilu,... se zobrazuje jen čistý obraz. Žádné odrazy, stíny, zkosené úhly nebo záda či ruce osoby u tabule. Po skončení relace můžete automaticky a bezpečně posílat jednotlivé „slajdy“ tabule ve formátu PDF do jakéhokoli zařízení.

Kamerový systém Kaptivo pracuje se všemi stávajícími kolaborativními nástroji, lze tak  propojit  správu a digitalizaci obsahu whitebordů se službami, jako jsou Lifesize, Microsoft Teams, Google Classroom a další.

Jak Kaptivo funguje?

Jednoduchá symbióza s jakýmkoli whiteboardem.

Podrobné informace o kamerovém systému Kaptivo – ZDE.

Chcete vědět více?  Jak by bylo Kaptivo užitečné i pro vaši práci? Rádi poradíme.

Martin Kozohorský

martin.kozohorsky@audiopro.cz+420 608 180 838

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com