Mikrofony drátové a bezdrátové | Audiopro s.r.o.

Beyerdynamic

Mikrofony drátové a bezdrátové

Řada TG mikrofony drátové

Touring Gear (TG) od Beyerdynamic je nově vyvinutá řada s kompletně přepracovanými názvy pro velmi snadnou orientaci v jednotlivých modelech. První dvě   písmena, znamenající příslušnost k sérii, jsou následovány písmenem vyjadřujícím provedení mikrofonu, tedy "V" pro vokály neboli handky, "H" pro náhlavní,   "I" (instrument) pro nástrojové a "L" pro klopové. Písmena jsou pak následovány číslicí vyjadřující typ série (vyšší číslo vyšší model). Dále je v názvu "d",   "c" nebo "r" tedy systém dynamický, kondenzátorový nebo páskový (ribbon) a nakonec "s" v případě, že mikrofon má vypínač.

 Řada TG mikrofony bezdrátové

Nyní už tři řady pod jedním názvem TG. První je základní a nejnižší řada TG100 uvedená na trh v roce 2014. Vybírat můžete ze dvou modelů - sada s   ručním mikrofonem a sada s náhlavním mikrofonem. Řada TG100 pracuje v pásmu VHF a má 8 přeladitelných frekvencí. V roce 2017 byla představena nová řada TG 500, která nahrazuje původní řadu OPUS. Řada TG 500 pracuje v povoleném UHF pásmu a  zahrnuje varianty s klopovým (TG 558), náhlavním (TG 534), ručním mikrofonem (TG 550 - dynamika a TG 556 - kondenzátor) a v neposlední řadě je též nástrojová sada (TG 510). Spolu s řadami TG100 a TG 500 je tu nejvyšší řada  TG1000, což je digitální systém pracující v pásmu UHF (470-789MHz) s výměnnými mikrofonními hlavami, kompletním vzdáleným ovládáním (PC, tablet, smartphone),   fungující na vzdálenost až 300M a v neposlední řadě s možností kódování.

Řada M, MC a MCE mikrofony drátové

Uvedené řady obsahují mikrofony, které jsou vhodné pro studiové vokály či broadcast aplikace. Zpravidla se jedná o kondenzátorové (true condenser nebo electret) a několika případech i páskové (ribbon) mikrofony. Použít je však lze také pro snímání nástrojů. V řadě můžete také najít tři špičkové dynamické modely M69TG, M88TG a M99.

Mám zájem

V případě zájmu o tyto produkty kontaktujte našeho obchodníka

Lukáš Král
lukas.kral@audiopro.cz
777 238 283

nebo

Tyto produkty můžete koupit na našem e-shopu, na adrese www.kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.