sE Electronics

sE Electronics uvádí na trh dynamické duo produktové řady V a rozšiřuje řadu X1 o model X1 A

Studiový kondenzátorový mikrofon X1 A navazuje na tradici věhlasné série X1, jejíž kvalita je nyní dostupná širšímu okruhu uživatelů i z oblasti domácích studií po celém světě. Naopak na poli živého zvuku představila společnost sE Electronics dva nové dynamické mikrofony což je v portfoliu firmy, která je proslulá zejména svými studiovými mikrofony, doslova průlom. Podle prohlášení společnosti sE Electronics se nový superkardioidní dynamický mikrofon V7 a kardioidní dynamický mikrofon V3 vyznačují „výjimečně nízkým manipulačním hlukem, přirozenějším zvukem a vyšší odolností proti zpětné vazbě než jiné mikrofony v této třídě.“

Mikrofon X1 A do jisté míry nahrazuje model Magneto, přičemž těží především z nově vyvinutého designu akustického obvodu vložky, nového typu předpolarizované kondenzátorové vložky, nově navržené elektroniky s nízkou úrovní šumu a v neposlední řadě také z integrovaného protivětrného filtru, takže zpravidla není třeba pop-filteru. Stejně jako odborníky velice ceněný kondenzátorový mikrofon sE X1 obsahuje i model X1 A přepínatelný útlum a low-cut filtr a je opatřen odolným celokovovým tělem. Podle slov produktového manažera společnosti sE Electronics, Thomase Stubics „celý tým velice intenzivně pracoval na tomto zcela novém akustickém mikrofonu, který má působivě dokonalý zvuk, jaký by člověk čekal od výrazně dražšího modelu. Nový mikrofon X1 A nejenže dává uživateli nejlepší zvukovou kvalitu ve své třídě a cenové relaci, ale přesvědčí i svými užitečnými vlastnostmi, širokým dynamickým pásmem a poctivým provedením.“ Model X1 A se dodává s novým typem mikrofonního držáku vč. adaptéru na stojan a navíc je kompatibilní se studiovým odpruženým držákem sE Isolation Pack.

Přestože mikrofony značky sE Electronics už na svých koncertních turné využívají mnohé koncertující hudební skupiny (za všechny zmiňme například  Linkin Park nebo Tom Petty & The Heartbreakers), produktová řada V je prvním přímým vstupem společnosti sE Electronics do světa živého zvuku a zároveň jejich prvními dynamickými mikrofony. Modely V7 i V3 mají celokovové pláště a zkosené mřížky z pružinové ocele, integrované pop-filtry a unikátní patentované uchycení mikrofonní vložky. Nabízejí vynikající zvuk, vysokou spolehlivost a působivě nízkou úroveň manipulačního hluku. Model V7 se superkardioidní směrovou charakteristiku je vybaven unikátní hliníkovou kmitací cívkou, navrženou speciálně pro tento mikrofon tak, aby byla dostatečně lehký a přenášela „jasný, otevřený zvuk vokálů“. Model V3 je oproti tomu naladěn na klasickou kardioidní směrovou charakteristiku a je určený jako univerzální zpěvový mikrofon zejména začátečníkům.

  • Podrobnosti o mikrofonu X1 A naleznete ZDE.
  • Podrobnosti o dynamických mikrofonech řady V  ZDE.

Nabídka sE mikrofonů v našem e-shopu kreatek.cz ZDE.


Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.