sE Electronics | Audiopro s.r.o.

sE Electronics

Příběh společnosti sE Electronics začíná setkáním britského muzikanta a studiového technika Jamese Younga s panem Siwei Zou, mimořádně talentovaným americkým hudebníkem a skladatelem původem ze Šanghaje (a mimo jiné dirigentem prestižní šanghajské filharmonie a opery).

Pan Zou byl v roce 1987 pozván na universitu California Sonoma State University k pedagogickému pobytu. Jako člen hudební fakulty university působil jako vyučující kontrapunktu a orchestrace. U profesora Warrena Dennise Kahna, držitele nominace na cenu Grammy, zároveň také studoval záznamovou technologii a také zde si vypěstoval hluboký instinkt a touhu po dokonalosti. 

Všechny mikrofonní vložky značky sE jsou výhradně vyráběny ručně. Dokonce i konstrukční díly a letecká pouzdra se vyrábějí na půdě firmy. Jestliže vlastníte mikrofon sE, můžete si být jisti, že během vývoje a výroby byla každé součásti mikrofonu i jeho příslušenství věnována stejná a bezpříkladná úroveň péče a zaujetí. A to až do té míry, že každý jednotlivý mikrofon, který opustí podnik, prochází měřením a individuálním poslechovým testem, není kontrolován pouze strojově – a to se počítá. 

Kondenzátorové mikrofony sE Electronics, které se v Evropě představily roku 2003, se ve Velké Británii staly značkou číslo jedna. Jedná se o nejrychleji rostoucí značku mikrofonů v Evropě. Značka ve své krátké historii vyhrála již téměř každou hlavní evropskou cenu za dokonalost, včetně čtenářské ceny „Mikrofon roku“ udělovanou magazínem Future Publishing. I když byla sE v roce 2004 v USA novinkou, modely sE Gemini a Icis již získaly prestižní ocenění „Mix Certified Hit“ a celá řada si zde rychle získává stejně jednomyslnou přízeň a nadšení jako v Evropě. 

Společnost sE je natolik přesvědčena, že skutečně uslyšíte rozdíl, že pro své produkty nabízí zcela bezúročnou půjčku! Řada obsahuje tři výborně přizpůsobené „tužkové“ nástrojové mikrofony, dva velkomembránové tranzistorové kondenzátorové mikrofony, dva lampové mikrofony s neuvěřitelnými parametry a první dvoulampový studiový mikrofon bez transformátoru, ve formě oceněného modelu Gemini. 

Reportáž z výrobního závodu sE Electronics a rozhovor se spolumajitelem a ředitelem výroby, profesorem Siwei Zou:  http://www.audiopro.cz/files/1/ziweizhou.pdf
celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.