Screen Innovations

Transformujte svůj divácký zážitek

Maskování bez maskování

Se současnými možnostmi v oblasti maskování obrazovky nebyli ve společnosti SI příliš spokojeni, a proto se rozhodli tuto funkci zcela obejít a vytvořit obrazovku, která doslova dokáže „dorůst“ do poměru, který ideálně odpovídá vašemu obsahu. Je to jako kouzlo! S projekčním plátnem Slate® si navíc můžete vychutnat dokonalý divácký zážitek i v prostředí s ambientním osvětlením.

Neustále ve správném poměru

Transformer® projekční plocha má pevně stanovenou výšku 98" avšak flexibilní šířku. Ať už sledujete formáty 16:9, 2,35:1, 2,40:1 nebo jakýkoliv jiný mezi nimi – Transformer® se mu svým poměrem stran vždy dokonale přizpůsobí. Díky navrženému proprietárnímu teleskopickému rámu si můžete být jisti tím, že váš zážitek ze sledování bude vždy jen ten nejlepší.

Instalace do jedné hodiny

Příliš složité a časově náročné instalace jsou otázkou minulosti. S projekční plochou Transformer®, její zjednodušené metodě balení a připravené tovární konstrukci zvládnete vybalení a montáž obrazovky dokončit do 1 hodiny nebo i rychleji. Díky tomu tato plocha představuje instalačně nejjednodušší maskovací systém na světě.

Zážitek z pohybu

Zážitek ze sledování video obsahu na velké obrazovce je sám o sobě zcela jedinečný. Avšak zkušenost z obrazovky, jako je právě Transformer®, to už je něco víc. Abyste pochopili, musíte se přesvědčit na vlastní oči a uši. A to je také důvod, proč v SI tuto zobrazovací plochu vytvořili – aby dali lidem něco, co nikdy předtím nezažili.

Chcete se o projekčních plochách dovědět více, kontaktujte nás - ZDE.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.