Řešení | Audiopro s.r.o.

Řešení

Zobrazit všechna řešení

Klíčová slova

Klíčové slovo nenalezeno...

Jednoduché řešení jednací místnosti

Jednoduché a elegantní individuální řešení pro zákazníky, kteří chtějí využívat moderní technologie v zasedacích místnostech a nechtějí realizovat nákladné stavební úpravy. 

Nepřesouváme krabice ... vytváříme řešení!

Vytváříme efektivní řešení, která fungují.

Vzorové řešení posluchárny

Návrh vzorové posluchárny tak, abyste opravdu na nic nezapomněli nabízíme vám bezplatnou konzultaci vašich potřeb a následý návrh řešení.

Vzorové řešení školní účebny

Návrh vzorové učebny - připraven tak, abyste opravdu na nic nezapomněli. Nabízíme vám bezplatnou konzultaci vašich potřeb a následý návrh řešení.

Zasedací místnost na klíč

Nezapomněli jste při plánování vaší zasedací místnosti opravdu na nic? Pojďme si shrnout nejdůležitější body společně. Pomůžeme vám vaše prostory realizovat tak, abyste se v nich cítili jako doma.

Jak na domácí kino? Aneb jak postavit dobře sladěný systém prostorového zvuku.

V tomto článku přinášíme několik pravidel pro sestavení dobře sladěného systému prostorového zvuku "domácího kina". Pravidlo č. 1 – občas je možné porušovat pravidla, neboť ne vždy lze nalézt optimální možnost z hlediska zvuku i designu, zejména při snaze o dobré zapadnutí do interiéru. Pak je to o hledání vhodného kompromisu, kdy částečně utrpí buď zvuk, nebo design. Abyste si mohli užít prostorový zvuk, potřebujete nějaký AV receiver pro domácí kino, nejméně šest reproduktorů, aktivní subwoofer, vhodný prostor a v neposlední řadě také velikou obrazovku nebo projekci. 

Multiroom ozvučení jednoduše a bez drátů

Bezdrátové multiroom systémy vám umožní přehrávat zvuk z různých zdrojů, jako jsou internetová rádia nebo hudební služby, které si můžete vychutnat v celém domě, bytě, nebo dokonce i venku na terase.

Potřebujete komunikovat tak, aby vás nikdo neposlouchal nebo naopak nechcete být rušeni okolím? V práci, na úřadě, v bance či u lékaře...

Klid, soukromí, ticho,... jsou skutečnosti, které občas preferuje každý člověk. Stupeň akustického komfortu - zvukových  vjemů v našem okolí ať už chceme nebo ne, zcela jistě ovlivňuje naši práci, soustředění i náladu.

Projekce na krátkou vzdálenost

Nemáte v obývacím pokoji dostatek místa na klasickou projekci, nebo z jiného důvodu nemůžete použít klasický projektor? Řešením pro vás může být projekce na krátkou vzdálenost.

Odbavovací software pro internetová rádia

Vysíláte, nebo plánujete vysílání více formátů internetových rádií? Odbavovací software DAD od společnosti ENCO je řešení pro vás

Programy na nahrávání hudby

S otázkou "jaký je nejlepší program na nahrávání hudby" se na našich toulkách po nahrávacích studiích setkáváme poměrně často. Tímto článkem bychom chtěli  vnést trochu světla do toho jak se od sebe liší jednotlivé typy programů a pomoci vám pro vaši práci vybrat ten nejvhodnější.

Ozvučení kostela či obřadní síně

Historické prostory kostelů, chrámů, kaplí a obřadních síní, bývají z hlediska ozvučení mluveného slova velmi problematické nejen díky velkému množství odrazivých ploch, které zkreslují srozumitelnost, ale také protože se mnohdy jedná o památkově chráněné objekty. Pomineme-li nákladné a mnohdy obtížně prosaditelné úpravy akustiky (se kterými vám mimochodem dokážeme také pomoci) zbývá nám jen velmi málo možností  jak se s problematickou srozumitelností hlasu vypořádat. Přesto jsme vhodně navrženým ozvučením schopni i takto náročný prostor ozvučit tak, aby se posluchači nemuseli přehnaně soustředit na každé slovo a aby pro ně byla návštěva svatostánku odpočinkem a radostí z rozjímání.

Osvětlení a hudba v jednom.

Toužíte mít svou oblíbenou hudbu nebo rádio i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, bez zjevně viditelných reproduktorů, nenápadně ozvučit pokoj, nebo prodejnu? To vše vám nabízí hrající žárovka nebo chcete-li svítící reproduktor.

In-Store radio

Máte vlastní obchody, restaurace, centra zábavy, nebo jejich sítě a chcete, aby v nich hrála hudba korespondující s prodávaným sortimentemn nebo jejich prostředím? Víme jak na to.

Jak si vybrat nejlepší mikrofon na zpěv

Otázka "Jaký je nejlepší mikrofon na zpěv" se v dotazech, se kterými se na nás obracíte, objevuje poměrně často. Abychom na jednoduchou otázku dokázali také jednoduše odpovědět je třeba abychom si ujasnili několik podrobností a to je důvod, proč vznikl tento článek.

Ozvučení stadionů a multifunkčních hal

Ozvučení sportovního stadionu je obvykle velký problém – a je málo sportovních kolbišť, která se mohou pochlubit jeho dobrým vyřešení. Často i na sportovištích poslední generace slyšíme zvukové informace připomínající nádražní rozhlas z pověstných Kotěhůlek.

Mobilní ozvučení pro školy

Kvalitní zvuková aparatura by v dnešní době měla být součástí každého moderního vzdělávacího zařízení. Od mateřské školky, přes školy, gymnázia až po vysoké školy. Chcete-li sdělit informaci více lidem, musíte být slyšet a musí vám být rozumět.

Výslech na dálku a v utajení

Pokud je za násilný čin k trestu vězení někdo odsouzen, zloděj, vrah nebo jiný těžký zločinec je označen za hrozbu pro společnost a musí od ní být oddělen. Když však přijde čas, aby se zodpovídal ze svých činů při soudním řízení, je ze své cely přemístěn do soudní budovy. Nejde jen o velké náklady spojené s transportem k soudu, ale i o rizika s převezením obžalovaných na veřejnost mimo věznici, kde je pak snaha bezpečnostní rizika minimalizovat.

Ozvučení stadionu s normou EN54

Ozvučení sportovního stadionu je obvykle velký problém, je jen málo sportovních kolbišť, která se mohou pochlubit jeho dobrým vyřešením. Výrazné usnadnění a ušetření finančních nákladů při budování sportovišť a stadionů přináší spojení profi ozvučení s evakuačním systémem do jednoho systému

Zabezpečení napájení

Jak využít alternativní zdroj energie v aplikacích kde není možno zabezpečit napájení z rozvodné sítě? Všude tam lze použít palivové články EFOY Pro firmy SFC.

Komunitní (městská) rozhlasová stanice

Jak jednoduše a rychle  informovat a oslovit své sousedy a spoluobčany? Prostřednictvím lokální rozhlasové stanice to dokážete.

Obrovský obraz z projektoru v obývacím pokoji

Obývacím pokojům vždy dominovaly a dominují LCD, LED a plazmové televize. Naproti tomu projekční systémy se dosud typicky vyskytovaly v domácím prostředí pouze ve vyhrazených prostorách pro domácí kino, a v high-endových instalacích. S příchodem nových technologií se však situace mění a z projekčních systémů se stává dokonalé řešení i pro obývací pokoje. 

Ozvučení zahrady

Perfektní zvuk nemusí být jen výsadou obývacích pokojů a poslechových místností. Díky venkovním reprosoustavám snadno ozvučíte vaší terasu, pergolu, nebo okolí bazénu.

Vícekanálové nahrávání zvuku v exteriéru

Exteriér pro nahrávání chtivého zvukaře představuje řadu nebezpečí a technických problémů, které mohou neznalého překvapit. Jak si s nimi poradit si povíme v následujícím článku, dalším přírůstku do sekce Řešení.

Ozvučení restaurace

Možná jste to nevěděli, ale vhodně zvolená hudba může váhajícího zákazníka jemně přinutit, aby si dal zákusek i když o tom původně vlastně ani neuvažoval...

Kritické kabelové trasy audiosignálu na nízké úrovni

Ani nemusíte bydlet blízko vysílače, aby se váš mikrofon mohl stát obětí rušení. Je všude, v obýváku, v koupelně, ve skříni, ba i pod postelí. Ale nezoufejte, po přečtení následujícího článku si s rušením signálu z vašeho mikrofonu, budete schopni hravě poradit.

Nosné systémy MIKA pro rozhlasová studia

Více přehledu a pořádku na vysílacím pracovišti – mikrofonní ramena a nosné systémy MIKA

Základní úprava akustiky domácího studia

Často navštěvuji své zákazníky v jejich aranžérských pracovnách a domácích studiích a nestačím se divit. Řada z nich neváhá investovat "majlant" do technického vybavení, kompresorů, efektů, mikrofonů, studivých monitorů, aniž by pomysleli na prostor, ve kterém zařízení používají. Často jsou si dokonce vědomi tohož, že zvuk svých drahých mikrofonů použitím v nevhodné akustice významně degradují, ovšem v hrůze domněle obrovskými náklady na akustické úpravy nechávají prostor svému osudu. Pokud máte stejný problém, je tu pro vás další z mnoha našich řešení. Ukážeme si v něm, že pro základní zvukové úpravy své pracovny nemusíte mít hned akustické prvky na míru a že výrazného zlepšení poslechových podmínek lze docílit poměrně "zalevno".

Distribuce modulace prostřednictvím IP technologií

Jak distriibuovat signál z rozhlasového studia na vysílač pomocí IP technologií

Digitální rozhlasové studio

Doporučená sestava digitálního rozhlasového studia pro menší až středně velké rozhlasové stanice

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.