Nové směrovatelné reproduktory ICONYX společnosti Renkus-Heinz | Audiopro s.r.o.

Renkus-Heinz

Nové směrovatelné reproduktory ICONYX společnosti Renkus-Heinz

Modely IC Live X a IC Live XL mají ještě vyšší hladiny akustického tlaku než stávající reproduktory IC Live, zatímco IC8-HD je reproduktor se zatím vůbec nejvyšším rozlišením, jaký kdy společnost Renkus-Heinz uvedla na trh.

Stejně jako ostatní reproduktory z řady ICONYX i tyto nové modely disponují technologií digitálního řízení nosníků, díky němuž je možné přesně zacílit zvuk na posluchače a odklonit ho od stěn a stropu. Toto spojení technologií Renkus-Heinz vede ke vzniku zvukových aparatur, které pokrývají i ty nejproblematičtější prostory, a tenké reproduktory přitom zůstávají vertikální a nenápadné. 

Nový model Renkus-Heinz IC8-HD spojuje přesné ovládání nosníků s nejznamenitějším přednesem díky použití dvaatřiceti nenápadných kanálů se zesilovači a digitálními signálovými procesory, které ovládají čtyřiadvacet vysokotónových reproduktorů a osm 4“ reproduktorů pro středy a hloubky.

Reproduktor IC8-HD je kompatibilní se všemi jednotkami ICONYX Gen5. Spojením nových HD reproduktorů s modely ICONYX Gen5 se zlepší odezva v nízkých frekvencích a výsledkem je vynikající zvuk v cenově dostupné aparatuře. 

Nový model IC Live X se skládá ze dvou individuálně ovladatelných a zesilovaných 8“ reproduktorů a šesti 1“ vysokotónových tlakových měničů. Jeho kompaktní skříň lze upevnit na stojan typu trojnožky, pomocí tyče připevnit nad subwoofer nebo instalovat ve vysokých souvislých skupinách. Předvolby umožňují použití bodového zdroje se softwarově upravitelnými vertikálními úhly pokrytí. 

Vytvořte si ještě flexibilnější a širokopásmovou aparaturu s vylepšenou hloubkově-středovou směrovostí a vyšší hladinou akustického tlaku přidáním nového modelu Renkus-Heinz , který se skládá ze čtyř 8“ reproduktorů. Modely IC Live X a IC Live XL je možné vzájemně kombinovat pro zvýšení rozšiřitelnosti a flexibility. Připevněte reproduktor IC Live X nad, pod nebo mezi reproduktory IC Live XL a vytvořte tak optimální aparaturu pro daný prostor. Nakombinujte tolik jednotek, kolik potřebujete pro mobilní nebo fixní aparaturu.

  • Více o produktech zančky Renkus-Heinz v našem  katalogu

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.