Reference

Audiovizuální technologie na kolejích

Multifunkční vagón Správy železniční dopravní cestyNejnovější systém pro distribuci a správu audiovizuálního obsahu ve vysokém rozlišení, bezdrátová prezentace a moderní videokonference? Toto spojení je již samo o sobě synonymem profesionálního technologického řešení. Představte si ovšem tyto výjimečné možnosti v naprosto neobvyklých podmínkách – například na kolejích.

Clear-Com pomáhá svými interkomy v medicínském vzdělávání

Během živých lékařských výkonů na 28. výročním kurzu kardiovaskulárních zákroků se používaly interkomy

Autentický zvuk skupiny Earth, Wind & Fire zajistil mikrofony DPA legendární FOH Terry „TJ“ Jackson

Lineární zpěvový mikrofon DPA d:factoTM 4018 a nástrojové mikrofony DPA d:voteTM 4099 doplnily koncertní výbavu této R&B kapely

Emeli Sandé zjišťuje, že zpěvový mikrofon DPA d:factoTM dokonale doplňuje její úžasný hlas

Držitelka ceny BRIT Award, skladatelka Emeli Sandé, vyměnila svůj stávající koncertní mikrofon za zpěvový mikrofon DPA d:factoTM na radu svých zvukařů, kteří měli pocit, že tento model bude dokonalým doplněním jejího chameleonského, dokonale intonujícího hlasu.

Komediální seriál Swedish Dicks televizní stanice Pop TV rozesmává diváky i díky mikrofonům DPA

Zkušený zvukař Peter Ølsted využívá plejádu mikrofonů DPA k zachycení dynamického zvuku.

X-Live Advance společnosti EV podpořily koncert King Crimson

Reproduktory X2-212 a subwoofery X12-218 ozvučily třítisícový koncertní sál Bass v Centru múzických umění Texaské Univerzity.

Dlouhá životnost a skvělý zvuk činí z mikrofonů DPA hvězdy vídeňského Burgtheateru

Miniaturní mikrofony DPA d:screetTM 4061 se používají prakticky na každém představení, protože poskytují nekompromisní, dokonale spolehlivé výsledky.

Centrum umění v Carroll County bylo vybaveno audiotechnikou Renkus-Heinz

Nové Centrum múzických umění v Carroll County se skládá z koncertního sálu pro 1100 diváků, dvou zasedacích místností, výstavního prostoru a velkého vestibulu a bývá označováno za „největší a akusticky nejlépe vyladěné umělecké zařízení v Západní Georgii."

Mikrofony DPA – Enrique Iglesias – Pitbull na jedné velké party – společném turné po Severní Americe

Když světové hudební hvězdy Enrique Iglesias a Pitbull vyrazily v letech 2014 - 2015 na své první společné koncertní turné, byl z toho obrovský úspěch. Takový úspěch, že se rozhodli udělat to znovu. Tentokrát oba držitelé cen Grammy® a mnoha platinových desek na svém letošním turné (2017) nazvaném Enrique Iglesias and Pitbull Live! používají mikrofony DPA.

EUROVISION SONG CONTEST 2017 byl zcela v režii mikrofonů DPA - rozhovor s Kaiem Reissem

Florian Kresse (FK), business development manažer ve společnosti DPA Microphones, zpovídá zvukaře letošního ročníku této věhlasné soutěže  Kaie Reisse (KR). V tomto rozhovoru Kai Reiss vysvětluje použití různých mikrofonů DPA a své zkušenosti v každodenní produkční praxi.

Ochrana soukromé komunikace a omezení rušivých podnětů v advokátní kanceláři

Odposlechnuté rozhovory v rušné advokátní kanceláři vyřešila technologie tzv. sound maskingu

Tears For Fears rozhodně neroní slzy kvůli zvukové produkci, kterou jim skvěle zajišťují mikrofony DPA.

Ostřílený FOH zvukař Doug Kimball používá spolehlivé zpěvové mikrofony DPA d:factoTM, a nástrojové mikrofony DPA d:voteTM a DPA d:dicateTM 2011, aby dosáhl dokonalého zvuku.

DPA Microphones podporuje skupinu New Kids On The Block na jejich letošním turné Total Package

FOH zvukař Kevin Elson zvolil pro aktuální turné této  skupiny zpěvové mikrofony d:facto 4018 a nástrojové mikrofony d:vote 4099.

Velké divadlo v polské Varšavě vplouvá do budoucnosti na vlnách systému Iconyx

Nový zvukový systém má za úkol nabídnout jemnou a vysoce směrovou reprodukci orchestrální hudby i provozních hlášení.

ND Série mikrofonů Electro-Voice na turné se skupinou Mr. Big

FOH zvukařka Michelle Sabolchick Pettinato využívá mikrofony ND86 pro snímání vokálů a další mikrofony řady ND pro bicí nástroje.

Producent a multiinstrumentalista Anders Trentemøller spoléhá na detailní a přirozený zvuk mikrofonů DPA

Dánský umělec a producent vystoupí na 20 evropských festivalech  „v doprovodu“ širokého výběru mikrofonů DPA.

Držitel Grammy, zpěvák Wayne Toups, se upsal mikrofonům Electro-Voice z řady ND Series

Americký zpěvák Wayne Toups, držitel ceny Grammy a autor hudebního stylu známého pod názvem Zydecajun se v poslední době zařadil mezi uživatele ND série mikrofonů Electro-Voice.

Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší – leda byste měli pod skafandrem mikrofony DPA

Miniaturní mikrofony DPA d:screetTM SC4060 používal filmový štáb pro zachycení jiskrných, čistých dialogů při natáčení nejnovějšího filmu Luca Bessona, Valerian

Pomohou videokonference vylepšit systém vzdělávání v Evropě?

European Schoolnet využívá videokonference Lifesize ve své Future Classroom Lab

Výzkum Lifesize ukázal, že většina firem netuší, kolik je stojí nástroje pro spolupráci a komunikaci

Výsledky průzkumu společnosti Lifesize - specialisty na videokonferenční systémy -  potvrzují, že firmy si jsou vědomé toho, že pro své efektivní působení potřebují výkonné nástroje pro komunikaci a spolupráci, ale často nemají ponětí o skutečných celkových nákladech na vlastnictví (TCO) těchto řešení.

Obklopeni zvukem Acousmonia

Monitory APS Klasik součástí mobilního Acousmonia – prostorové reprodukce zvuku v pražském Anežském klášteře

DPA pomáhá hudební skupině Simple Minds vytvořit akustický zážitek

Skotská rocková hudební skupina Simple Minds vyjela na turné nazvané Acoustic Live, během něhož zahraje na 47 místech Evropy a Velké Británie. Jejich FOH zvukař Olivier (Gégé) Gérard od základů změnil používané mikrofony, aby zachytil akustickou podstatu těchto koncertů.

Ozvučovací systém VARIAi přináší do koncertní síně Queen Elisabeth Hall v Antverpách spolehlivost a stabilitu

Jen několik koncertních sálů určených pro klasický repertoár se může svou velikostí a výbavou rovnat Queen Elisabeth Hall a jejímu kongresovému centru v belgických Antverpách. Nedávné znovuotevření tohoto komplexu odhalilo veřejnosti po několika letech rekonstrukce zrenovované sídlo Královské vlámské filharmonie, vybavené nejmodernějšími zvukovými, obrazovými a osvětlovacími systémy.

Special Operations Experiment – reality show v extrémních podmínkách. I tím musely projít DPA náhrdelníkové mikrofony – voda, písek, moře, poušť.

Společnost DPA Microphones se připravuje na reality show televizního kanálu History Channel. Mistr zvuku Nico Ruderman dosahuje s náhrdelníkovými a miniaturními mikrofony d:screetTM 4061 nejčistšího a nejpřirozenějšího možného zvuku.

Mikrofony DPA v živých televizních debatách

Během živé televizní debaty  v rámci  nizozemských voleb  používalo čtrnáct předních politiků  náhlavní přenosové mikrofony DPA d:fineTM, aby bylo během vysílání dokonale zachyceno a odvysíláno každé jejich slovo.

Švédský rozhlas Sveriges Radio AG si za svůj interkomový IP systém zvolil Trilogy Gemini

Společnosti Trilogy Communications a Clear-Com spojily své síly u provozovatele švédského veřejnoprávního rozhlasového vysílání – Sveriges Radio AB, který nechal ve svém stockholmském zázemí nainstalovat nový interkom vycházející z maticového systému Trilogy Gemini III.

Prvotřídní zvuk Electro-Voice na Hard Rock Stadium, domově Miamských Delfínů

Kromě zápasů NFL hostí tento stadion také utkání fotbalového týmu Miamské univerzity a několik významných událostí zábavného průmyslu. Po tříleté kompletní renovaci se nyní může mimo jiné pochlubit radikálně vylepšeným zvukovým systémem od společnosti Electro-Voice.

Existuje důvod, proč se vám v kavárně pracuje lépe. A kofeinem to není! Naordinujte si „šum“.

Všichni víme, že neustálá kontrola e-mailů a sociální sítě jsou největší zhoubou naší produktivity. Je tu ale ještě jeden viník, který vyčerpává naše duševní zdroje: hluk!

Dynamické popové vokály na evropském turné skupiny Timeflies díky mikrofonům DPA

Zpěvový mikrofon DPA d:factoTM byl skvělou volbou pro toto americké duo, v jehož hudbě si podávají ruku hip hop a rap s electro stylem a R&B.

Společnost DPA Microphones uhodila na správnou strunu s držitelem třiadvaceti cen Grammy, zvukařem a producentem Al Schmittem

Nástrojové mikrofony DPA d:voteTM skrývají sytý a nádherný zvuk v malém, nenápadném balení.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.