Reference

Audiovizuální technologie na kolejích

Multifunkční vagón Správy železniční dopravní cestyNejnovější systém pro distribuci a správu audiovizuálního obsahu ve vysokém rozlišení, bezdrátová prezentace a moderní videokonference? Toto spojení je již samo o sobě synonymem profesionálního technologického řešení. Představte si ovšem tyto výjimečné možnosti v naprosto neobvyklých podmínkách – například na kolejích.

Držitel Grammy, zpěvák Wayne Toups, se upsal mikrofonům Electro-Voice z řady ND Series

Americký zpěvák Wayne Toups, držitel ceny Grammy a autor hudebního stylu známého pod názvem Zydecajun se v poslední době zařadil mezi uživatele ND série mikrofonů Electro-Voice.

Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší – leda byste měli pod skafandrem mikrofony DPA

Miniaturní mikrofony DPA d:screetTM SC4060 používal filmový štáb pro zachycení jiskrných, čistých dialogů při natáčení nejnovějšího filmu Luca Bessona, Valerian

Pomohou videokonference vylepšit systém vzdělávání v Evropě?

European Schoolnet využívá videokonference Lifesize ve své Future Classroom Lab

Výzkum Lifesize ukázal, že většina firem netuší, kolik je stojí nástroje pro spolupráci a komunikaci

Výsledky průzkumu společnosti Lifesize - specialisty na videokonferenční systémy -  potvrzují, že firmy si jsou vědomé toho, že pro své efektivní působení potřebují výkonné nástroje pro komunikaci a spolupráci, ale často nemají ponětí o skutečných celkových nákladech na vlastnictví (TCO) těchto řešení.

Obklopeni zvukem Acousmonia

Monitory APS Klasik součástí mobilního Acousmonia – prostorové reprodukce zvuku v pražském Anežském klášteře

DPA pomáhá hudební skupině Simple Minds vytvořit akustický zážitek

Skotská rocková hudební skupina Simple Minds vyjela na turné nazvané Acoustic Live, během něhož zahraje na 47 místech Evropy a Velké Británie. Jejich FOH zvukař Olivier (Gégé) Gérard od základů změnil používané mikrofony, aby zachytil akustickou podstatu těchto koncertů.

Ozvučovací systém VARIAi přináší do koncertní síně Queen Elisabeth Hall v Antverpách spolehlivost a stabilitu

Jen několik koncertních sálů určených pro klasický repertoár se může svou velikostí a výbavou rovnat Queen Elisabeth Hall a jejímu kongresovému centru v belgických Antverpách. Nedávné znovuotevření tohoto komplexu odhalilo veřejnosti po několika letech rekonstrukce zrenovované sídlo Královské vlámské filharmonie, vybavené nejmodernějšími zvukovými, obrazovými a osvětlovacími systémy.

Special Operations Experiment – reality show v extrémních podmínkách. I tím musely projít DPA náhrdelníkové mikrofony – voda, písek, moře, poušť.

Společnost DPA Microphones se připravuje na reality show televizního kanálu History Channel. Mistr zvuku Nico Ruderman dosahuje s náhrdelníkovými a miniaturními mikrofony d:screetTM 4061 nejčistšího a nejpřirozenějšího možného zvuku.

Mikrofony DPA v živých televizních debatách

Během živé televizní debaty  v rámci  nizozemských voleb  používalo čtrnáct předních politiků  náhlavní přenosové mikrofony DPA d:fineTM, aby bylo během vysílání dokonale zachyceno a odvysíláno každé jejich slovo.

Švédský rozhlas Sveriges Radio AG si za svůj interkomový IP systém zvolil Trilogy Gemini

Společnosti Trilogy Communications a Clear-Com spojily své síly u provozovatele švédského veřejnoprávního rozhlasového vysílání – Sveriges Radio AB, který nechal ve svém stockholmském zázemí nainstalovat nový interkom vycházející z maticového systému Trilogy Gemini III.

Prvotřídní zvuk Electro-Voice na Hard Rock Stadium, domově Miamských Delfínů

Kromě zápasů NFL hostí tento stadion také utkání fotbalového týmu Miamské univerzity a několik významných událostí zábavného průmyslu. Po tříleté kompletní renovaci se nyní může mimo jiné pochlubit radikálně vylepšeným zvukovým systémem od společnosti Electro-Voice.

Existuje důvod, proč se vám v kavárně pracuje lépe. A kofeinem to není! Naordinujte si „šum“.

Všichni víme, že neustálá kontrola e-mailů a sociální sítě jsou největší zhoubou naší produktivity. Je tu ale ještě jeden viník, který vyčerpává naše duševní zdroje: hluk!

Dynamické popové vokály na evropském turné skupiny Timeflies díky mikrofonům DPA

Zpěvový mikrofon DPA d:factoTM byl skvělou volbou pro toto americké duo, v jehož hudbě si podávají ruku hip hop a rap s electro stylem a R&B.

Společnost DPA Microphones uhodila na správnou strunu s držitelem třiadvaceti cen Grammy, zvukařem a producentem Al Schmittem

Nástrojové mikrofony DPA d:voteTM skrývají sytý a nádherný zvuk v malém, nenápadném balení.

Steve A. Morrow – mistr zvuku filmu La La Land – používá in-ear sluchátka Phonak

Bezchybné sepětí úchvatné hudby s obrazem vítězného oscarového snímku La La Land mají dle slov zvukového mistra Steva A. Morrowa na svědomí také diskrétní  - neviditelná - sluchátka firmy Phonak.

DPA pomáhá norskému zpěvákovi Moddimu začlenit starou technologii do jeho živých vystoupení

Zvukař Tom Meyer se obrátil na společnost DPA Microphones, když ho Moddi požádal, aby pomocí mikrofonu snímal starý kazetový přehrávač Philips, který nutně potřebuje během dvou svých písní.

„Večer s kapelou Foreigner“ zachycuje Electro-Voice X-Line Advance v akci na jihu USA

Na svém únorovém turné po jižních státech USA pověřila legendární rocková skupina Foreigner společnost Mason Sound z Jacksonville v Illinois zajištěním FOH ozvučení a osvětlení na vybraných koncertech.

Mouchy, včely a komáři nejsou pro mikrofony DPA žádnou hrozbou

Miniaturní mikrofon DPA d:screetTM 4060 byl ideální volbou pro nahrávání zvuku těchto živočichů pro novou zvukovou knihovnu.

Mikrofony DPA se vydávají do Nepálu na převratnou operu

Náhrdelníkový mikrofon d:screetTM 4061 zajistil zvukařce Lucy Peckhamové přirozenou, transparentní reprodukci zvuku s prakticky nulovou zpětnou vazbou

Více než 700 lidí vyprávělo společnosti DPA Microphones svůj příběh

Soutěž společnosti DPA Microphones pořádaná na sklonku r. 2016, jejímž cílem bylo zjistit, jakým způsobem používají lidé širokou škálu jejích mikrofonů a příslušenství, s sebou přinesla doslova záplavu příspěvků z celého světa.

Společnost SFC Energy, partner AG Group, vybavila belgické armádní složky svými přenosnými zdroji energie – palivovými články.

Po úspěšném nasazení palivových článků firmy SFC v rámci francouzských obranných složek, a také u mnoha francouzských a belgických bezpečnostních složek  se nyní společnost AG Group zasadila také o to, že si toto řešení pro mobilní a skryté napájení zvolily za své i speciální jednotky belgických ozbrojených sil.

Mikrofon DPA d:facto v popředí unikátního hlasového záznamu Jamese Blakea

Výkon „pevný jako skála“ zpěvového mikrofonu DPA d:factoTM pomohl držiteli mnoha cen převést jeho studiový zvuk na koncertní pódium

SkyRanger (dron) poskytl letecké služby složkám zajišťujícím bezpečný chod letních olympijských her v Riu.

Bezpilotní letouny sUAS SkyRanger společnosti Aeryon  společně se systémem AeryonLive svými  vizuálními informacemi přispěly k bezpečnosti letních olympijských her v Brazílii.

Blue Man Group přinášejí do své show v Las Vegas a na světové turné komunikační systémy FreeSpeak II a HelixNet.

Světoznámé divadelní těleso Blue Man Group (BMG), které samo sebe charakterizuje jako „anarchistické trio tichých, plešatých a modrých“ performerů, v zařadilo do svého produkčního komunikačního vybavení dva produkty společnosti Clear-Com - digitální bezdrátový duplexní interkom FreeSpeak II a digitální síťový partyline systém HelixNet.

Systém Electro-Voice X-Line Advance se osvědčil na turné skupiny Phillips, Craig & Dean

Jen krátce poté, co získali hlavní cenu Dove Award v kategorii Inspirational Album of the Year (Inspirující album roku), se Phillips, Craig & Dean vydali na koncertní turné. Jejich FOH zvukař Calvin Barnes skočil po příležitosti použít nový line-array ozvučovací systém X-Line Advance od společnosti Electro-Voice.

Enrique Iglesias na turné s dánskými mikrofony DPA

Monitorový zvukař Eddie „El Brujo“ Caipo a FOH zvukař Brad Divens si pro technické zajištění nedávných koncertů popové hvězdy – Enrique Iglesia – zvolili mikrofony DPA Microphones d:facto, d:vote, a d:dicate

Nejmodernější drony (SkyRanger) jsou připraveny pomáhat bezpečnostním pohotovostním složkám při likvidaci požárů a potírání zločinnosti

Společnost Aeryon a její nejmodernější bezpilotní vzdušný prostředek - Sky Ranger - bude pomáhat britským pohotovostním složkám při jejich náročných služebních povinnostech.

ZZ Top používá na koncertech systém Electro-Voice X-Line Advance

Koncert v rámci turné Hell Raisers ZZ TOP v Sandford Center v minnesotském Bemidji ozvučoval line-array systém X-Line Advance.

Společnost Aeryon spolupracuje s firmou Persistent Systems LLC na začlenění svého bezpilotního letounu - SkyRanger - do sítě Wave Relay® Network

Malý bezpilotní prostředek (sUAS) - SkyRanger využívá integrovanou síťovou technologii Wave Relay®, která umožňuje větší operační rádius dronů, přenos obrazu v reálném čase a síťové pokrytí za hranicí viditelnosti pro pozemní obsluhu

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.