Novinky

Řešení

Spustili jsme nové stránky s názvem Řešení, ve kterých vám chceme nabídnout či vás inspirovat k  možnosti řešení některých problémů z oblasti audia, komunikace, apod.

Zvukař Greg Walsch vybral pro koncertní sérii Before The Dawn zpěvačky Kate Bush mikrofony značky DPA

Volba padla po rozsáhlém testování a Walsh říká, že s výsledky různých mikrofonů DPA je velmi spokojen. FOH Greg Walsh zvolil výběr mikrofonů DPA pro zachycení vysoce úspěšné koncertní série Before The Dawn (Před úsvitem) zpěvačky Kate Bush, která se konala v londýnském Hammersmith Apollo.

Společnost Lifesize - jednička ve videokonferenční komunikaci představuje Lifesize Cloud.

Lifesize Cloud je cloudová video služba umožňující každému vést jednoduše a okamžitě reálně živá jednání a to odkudkoliv - z kanceláře, hotelu, vaší domácnosti nebo z auta. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si  nejjednodušší videokonferenci  - Lifesize Cloud  na 14 dní zdarma.

Mikrofony DPA pomohly Nielsu Lan Dokymu přinést dokonalý zvuk do tokijského klubu Blue Note

Uznávaný jazzový klavírista je svým mikrofonům DPA tak věrný, že by bez nich neodehrál jediný živý koncert.

SoundScape - nová technologie pro přehrávání hudby v obchodech, hotelech, atd.

SoundScape je zcela nové řešení pro ovládání a šíření zvuku přes IP sítě.

Reproduktor Swimmer – další přenosná vychytávka.

Be Ready 4 Anything – slogan společnosti BOOM Movement se odráží v další nevšední vychytávce této americké společnosti, kterou je přenosný voděodolný reproduktor Swimmer.

Zero Edge™ FLEX nová a flexibilní projekční plocha

Stejně jako ostatní modely SI projekčních ploch si i novinka Zero Edge™ FLEX zachovává nadstandardní kvalitu obrazu při projekci i ve světelně náročných podmínkách. Navíc nabízí maximálně jednoduchou instalaci a mimořádnou flexibilitu při transportu.

Audiopro získalo od společnosti Lifesize ocenění: EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014

Jsme velice hrdi, že jsme získali ocenění EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014 za dlouhodobou úspěšnou činnost v oblasti dodávek a rozvoje videokomunikačních řešení v České republice. Produkt Lifesize Cloud  představuje podporu komunikačních řešení, která nabízejí trvalou dostupnost služeb obchodním partnerům a zaměstnancům kdekoliv, kdykoliv a na libovolném zařízení.

Další ocenění pro Encore společnosti BW Broadcast

Další ročník IBC byl pro  BW Broadcast velice úspěšnou show. Nasbíral ještě více ocenění pro svou řadu produktů Encore.

Obnovujeme možnost zapůjčení aparátu na víkend s EV a DYNACORD

Rozhodli jsme se pro vás oprášit v minulosti velmi populární akci "Zapůjčíme vám PA na víkend". Oproti minulým letům by se akce měla týkat vybraných aktivních modelů značek DYNACORD a Electro-voice.

Německý Soundcheck testuje americké 'bedny'

Přeložili jsme pro vás test reprosoustav  Electro-Voice ETX-10P doplněných o subwoofery ETX-15SP, který pro vás napsal Jan-Friedrich Conrad do červencového čísla časopisu Soundcheck.

Test aktivních monitorů Dynacord AXM 12A

Přečtěte si zajímavou recenzi aktivních monitorů Dynacord AXM 12A, kterou v originále můžete najít v říjnovém vydání časopisu Production Partner.

Clear-Com představuje FreeSpeak II – bezdrátový duplexní interkom na bázi DECT

Rozšířenou verzi populárního digitálního bezdrátového 1,9 GHz  interkomu (ve verzi integrovaného nebo samostatného systému) představil Clear-Com na veletrhu IBC 2014.

Polk mění vnímání domácí zábavy prvním opravdu skvěle hrajícím bezdrátovým multiroom systémem

Polk, špičkový výrobce audiotechniky s více než čtyřicetiletou tradicí vývoje a výroby revolučních produktů, uvádí poslední novinku – bezdrátový hudební systém Polk Omni®, navržený pro streamování vaší oblíbené hudby přes WiFi do libovolného pokoje v domácnosti.

Projektory Epson opět vítězí

Tentokrát získal ocenění EISA model EH9200W, který přináší filmovým fanouškům opravdu dokonalý zážitek z domácího kina.

Striker - nová sluchátka pro Xbox One vás ještě více vtáhnou do děje.

Žádný jiný headset pro Xbox One™  nedokáže nabídnout za stejnou cenu srovnatelný zvuk a funkce.

Audiopro se stalo autorizovaným distributorem produktů CommandFusion

CommandFusion ustavilo Audiopro jako výhradního distributora svých výrobků pro automatizaci a řízení pro Česko a Slovensko

Všestranný průvodcovský systém nové generace - Roger Guide-U

Poslední digitální technologie Phonaku přinášejí zlepšený poslech a srozumitelnost i návštěvníkům muzeí, expozicí i veřejných atrakcí po celém světě.

Projektor Epson EH-TW7200 získal prestižní ocenění TIPA v kategorii Nejlepší fotografický projektor

Udělení ceny TIPA (Technical Image Press Association) je nejvyšším možným uznáním pro jakékoliv zařízení z oblasti fotografie a obrazu.

Po dlouhém vývoji EV konečně představil linearray X1 a X2

Nové modely představují další krok vpřed v 85leté historii značky EV, která tradičně zaujímala přední místa mezi inovátory v oboru.

Recenze aktivních reprosoustav Dynacord A112A

Pokud jste přehlédli recenzi reprosoustav Dynacord série A-Line modelu A112A, která byla napsána Martinem Dušákem a otištěna v lednovém vydání časopisu Music Store, můžete si jí přečíst u nás.

„SPACE“, nová jednička přenosných paravanů značky sE Electronics

SPACE – Specialised Portable Acoustic Control Environment (specialozované přenosné zařízení pro kontrolu akustiky)

Screen Innovations – Svět potřebuje to nejlepší v ještě větším provedení

Protože v SI (Screen Innovations) jsou přesvědčeni, že každý si zaslouží jen to nejlepší, do výroby zařadili projekční plochy Black DiamondTM s funkcí potlačení okolního světla o velikosti 120"(304cm)

Nový koaxiální aktivní monitor Dynacord AXM 12A

Společnost Dynacord rozšiřuje svoje portfolio o multifunkční a všestranný aktivní monitor AXM 12A.

EV představil na NAMM 2014 přenosné aktivní reprosoustavy ETX

Nová řada aktivních reproduktorů ETX, která se poprvé představila na veletrhu NAMM 2014, staví na prvotřídních inovačních postupech a pětaosmdesátileté tradici zvukařské práce společnosti Electro-Voice a nabízí nejdokonalejší profesionální aktivní přenosné reproduktory dostupné na trhu.

Audiopro na veletrhu Future Forces 2014

Výstava FUTURE FORCES 2014 (FF14) je vysoce uznávaná mezinárodní akce v oblasti obrany a bezpečnosti, která sdružuje odborníky a společnosti z řad vojenského průmyslu i civilní obrany.

systémy Bosch pro veřejné ozvučení a hlasové výstražné systémy získaly jako první certifikaci EN 54

Bosch (Electro-Voice a Dynacord) je celosvětově první výrobce, jehož hlasové výstražné systémy a systémy veřejného ozvučení získaly osvědčení o souladu se standardem EN 54. Bosch je rovněž první, kdo je schopen nabídnout vlastní systémy PA i ELA (100V), ověřené dle standardu EN 54.

DPA rozdává mikrofony d:screet™ za vaše nápady

Na sto nových náhrdelních mikrofonů DPA d:screet™ najde koncem září své nové majitele. Firma DPA microphones, která je ve světě známa jako výrobce velmi odolných miniaturních mikrofonů pro divadelní a televizní představení (tedy mimo jiné), se totiž rozhodla mikrofonem obdarovat autory nejlepších nápadů na použití tohoto neobvyklého mikrofonu.

DPA inovuje miniaturní mikrofony jako řadu d:screetTM

Mezi uváděnými novinkami najdete mikrofony d:screetTM 4060 a všesměrové miniaturní mikrofony 4061 a také klasické všesměrové miniaturní mikrofony d:screet s vylepšenou kabelovou průchodkou a ještě lepší spolehlivostí. K vidění budou i nové náhlavní mikrofony DPA d:fineTM 66 a 88, které jsou ideální pro televizní pořady, kde se řečník nebo zpěvák potřebuje pohybovat volně a mikrofon do ruky nebo na stojanu by mu překážel.

Clear-Com představuje nové produkty pro partyline interkom systém HelixNet

Clear-Com uvádí tři nové produkty, které ještě dále rozšíří flexibilitu a funkcionalitu partyline systému  HelixNet. Nové jednotky — vzdálená stanice HRM-4X, reproduktorová stanice HKB-2X a S-Mount — rozšiřují nabídku digitálních produktů a umožňují začlenit do systému ještě více stanic.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.