Novinky

Matice H2, Enado Mini, NetworkHD-200 série společnosti WyreStorm prošly dalšími oceněními

Matice H2 od společnosti WyreStorm získaly společně s kontrolním systémem Enado Mini ocenění SVI Awards 2016. Pozadu na InfoComm 2016 nezůstala ani NetworkHD-200 Serie.

Představujeme AeryonLive – SaaS platformu pro přenos obrazu v reálném čase, dálkové měření a ovládání malých bezpilotních prostředků - UAS

Kanadská společnost Aeryon, přední dodavatel malých bezpilotních letounů (UAS) pro komerční, bezpečnostní a vojenské využití po celém světě,  představila AeryonLive, integrovanou SaaS (Software jako služba) platformu pro ještě širší a efektivnější využití  dronů.

Sluchátka Phonak-Invisity a Georg Clooney sehráli důležitou roli ve filmovém dramatu Money Monster

V novém hollywoodském blockbusteru Hra Peněz (Money Monster) neúčinkují pouze herecké superhvězdy, jakými jsou George Clooney a Julia Roberts. V jedné z klíčových rolí zde totiž „ne/můžete“ vidět také jeden z nejoblíbenějších produktů společnosti Phonak.

WyreStorm představuje nový 4K HDCP2.2 HDBaseT 2.0 extender pro vysoce kvalitní přenos signálu využitelný ve školství a korporátních aplikacích.

Uvedením extenderu EX-100-4K-PRO – s podporou standardu HDCP 2.2 HDBaseT 2.0, s duální USB a Ethernet konektivitou a napájecí technologií PoH – společnost WyreStorm potvrzuje svou úlohu předního výrobce HDBaseT řešení pro distribuci nekomprimovaného multimediálního obsahu ve vysokém rozlišení.

Audiopro se stalo autorizovaným distributorem firmy WyreStorm se zastoupením pro Českou republiku a Slovensko.

Ovation Play-Fi server

Nový Server umožňuje řídícím systémům přístup k platformě DTS Play-Fi.

První DTS Play-Fi® server od společnosti Fusion Research

Nový server Play-Fi umožňuje integraci Play-Fi® zařízení s řídícími systémy domácí automatizace.

Nové SKB Fly Racks pro ještě větší bezpečí a komfortní transport

Nově navržené SKB boxy řady Fly Racks ještě více zvyšují ochranu citlivé techniky při přepravě.

Cambridge Sound Management přináší nový Qt® Patient Privacy System (Systém pro soukromí pacientů), určený do nejrůznějších zdravotnických zařízení.

CSM – specialista na sound masking (maskování zvuku) představil další systém, který má přispět k soukromí pacientů, zejména pak k ochraně soukromých informací při komunikaci v lékařských ordinacích, čekárnách, vyšetřovnách, lékárnách apod.

MPA série mixážních pultů se zesilovačem značky Cloud – inovované a na cestě k zákazníkům

Společnost Cloud Electronics uvedla do prodeje inovované modely mixážních pultů se zesilovačem ze série MPA.

Bezdrátová řešení interkomu se širokopásmovým přenosem zvuku od společnosti Clear-Com

Zařízení DX410 a FreeSpeak II s šířkou pásma 7 kHz nabízí jasnou a čistou komunikaci pro středně velké a velké komunikační projekty.

Cloud představuje nové MK4 verze mixážních pultů Venue Zone Z8 a Z4 pro maloobchod i komerční využití.

Série Z nabízí jednoduché, intuitivní ovládání pro koncové uživatele a nekomplikovanou instalaci pro správce systémů.

Laserový projektor Epson konečně dostupný i na českém trhu

EH-LS10000 je první projektor od společnosti Epson, který kombinuje laserový zdroj světla s technologií pro vylepšení obrazu s rozlišením 4K UHD

DPA mikrofon d:screet Slim je ještě diskrétnější

Společnost DPA Microphones představila mikrofon d:screet Slim, který v ploché hlavě skrývá všesměrovou vložku, má tenký kabel a upínání podobné knoflíkové dírce.

Magazín Commercial Integrator udělil společnosti Cambridge Sound Management cenu Brand Leader Award za zpracování zvuku

Společnost Cambridge Sound Management, největší světový poskytovatel technologie pro maskování zvuku, s potěšením oznamuje, že za rok 2015 získala cenu magazínu Commercial Integrator Brand Leader Award v kategorii Zpracování zvuku.

Biamp představuje zesilovačeTesira

Tesira je flexibilní platforma, která úspěšně nachází uplatnění v celé řadě aplikací s velmi rozdílnými rozpočty i technickými požadavky.

Polk Audio představuje Omni S6

Novou vlajkovou lodí bezdrátového  hudebnímu systému  série Omni™ se stal  kompaktní reproduktor Omni S6,  který zaplní vaši místnost prémiovým zvukem.

Co není Smart, jako by nebylo?!

Zdá se, že pojem Smart je dnešním fenoménem doby.

SKB série 3i prošla dalšími zátežovými testy

To, že SKB boxy představují špičku pro ochranu nejrůznějšího zboží, vybavení a techniky při transportu po souši, vodě i ve vzduchu dokazují další zátežové testy.

Další algoritmy SysTune získaly patent

Spolenost AFMG v srpnu 2015 s hrdostí oznámila, že sofistikovaným algoritmům, vyvinutým pro profesionální audio měřicí software SysTune, byly uděleny další patenty.

Společnost CSM - specialista na technologie maskování zvuku hlásí mimořádně příznivý zájem u zdravotnických zařízení

V nemocnicích se stále více začínají zajímat o problematiku hluku ve vnitřních prostorách. Tohoto trendu si všímá i Cambridge Sound Management (CSM), který  je předním dodavatelem a výrobcem technologie tzv. sound maskingu

Maskování zvuku kráčí směrem k přizpůsobivému centralizovanému ovládání

Pokud jde o akustiku, nekončí to jenom stropem nebo podhledem. Maskovací zvukové pole kráčí směrem k individuálnějšímu centralizovanému ovládání, které nabízí možnosti vlastních modifikací i doladění zvuku

Ve společnosti Screen Innovations sváří projekční plochy do maxi rozměrů.

Americký Screen Innovations představuje největší projektovou plochu na trhu, která dokáže potlačit odraz okolního světla - Slate® Micro Seam

Řešení

Na našich stránkách s názvem Řešení vám chceme nabídnout či inspirovat k  možnosti řešení některých problémů z oblasti audia, komunikace, apod.

Electro-Voice představil na veletrhu NAMM 2016 novou mikrofonní řadu ND

Osm nových mikrofonů – čtyři zpěvové a čtyři nástrojové modely – nabízejí vynikající kvalitu zvuku a elegantní nové funkce

Projekční plocha Zero Edge® Short Throw (ST) stvořená pro projekci na krátkou vzdálenost.

Přední americký výrobce projekčních ploch představil promítací plátno Zero Edge® které bylo speciálně navrženo pro nejnovější projektory s ultra krátkou projekční vzdáleností (UST)!

První várka nových paravánků guitaRF z dílny společnosti sE Electronics míří do Čech.

Filtr guitaRF je nejnovějším přírůstkem do série proslulých Reflexion filtrů společnosti sE Electronics. Firma ho vyvinula po zjištění, že řada  FOH zvukařů a studiových klientů používá jiné reflexní filtry před svými kytarovými reproboxy kvůli izolaci mikrofonu a přímějšímu zvuku.

DYNACORD Promatrix 6000, univerzální evakuační systém s vynikajícím zvukem a unikátními vlastnostmi

Jedinečné rozhlasové a poplachové zařízení pro instalaci evakuačních systémů s parametry normy EN54.

Lifesize sbírá další ocenění za svou práci i produkty

Americká společnost Lifesize, přední dodavatel profesionálních řešení a produktů z oblasti videokonferenční komunikace získala ocenění za svůj produkt  Lifesize Cloud i za práci a služby zákazníkům.

DYNACORD předvedl inovovaný systém XA2-PRO

Systémy XA2 vždy představovaly nejvyšší úroveň kvaliíty mezi výkonými ozvučovacími systémy a při dodržení rozumné cenové hladiny zaručují vynikající dlouhodobou spolehlivost.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.