Novinky

Nová řada reprosoustav pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Nové dvoupásmové instalační full-range reprosoustavy pro interiérové i venkovní instalace s časově úspornými systémy pro montáž na stěnu a odpovídajícími subwoofery.

SkyRanger – dron na letišti pod kontrolou letového ředitele

Dění na největší evropské bezpečnostní show druhým rokem exkluzivně sledoval dron SkyRanger

Lifesize představuje vylepšenou cloudovou aplikaci

Aplikace Lifesize App získává nový vzhled a nové funkce pro snadnou spolupráci mezi firmami a kolektivy všech velikostí

Transformujte svůj divácký zážitek

Perfektní řešení pro zobrazení obsahu v různém poměrů stran bez prázdných - černých ploch. Obrazovka Transformer® dorůstá nebo se naopak zmenšuje tak, aby se přesně přizpůsobila poměru obrazového obsahu.

Společnost DPA Microphones představuje na veletrhu InfoComm 2017 zbrusu nové digitální audio rozhraní d:viceTM

MMA-A digitální audio rozhraní d:viceTM a mikrofonní základnu DSM6000 budou nově k vidění na InfoCommu v Orlandu.

Společnost DPA Microphones oslaví své 25. výročí uvedením první limitované edice mikrofonní sady

Společnost DPA Microphones, přední dánský výrobce  vysoce kvalitních  mikrofonů pro profesionální použití, oslavuje v průběhu celého roku 2017 25. výročí svého založení.

Nejlepší zvuk. Nejlepší obraz. Plné osvětlení.

Společnost Screen Innovations vytvořila projekční plátno Slate AT (acoustic transparent) proto, aby mohla svým zákazníkům nabídnout to nejlepší z obou světů: ten nejlepší obraz i ten nejlepší zvuk

Nové 4K a HDR „AV over IP“ řešení pro rezidenční a komerční aplikace

Řada 400 je cílena na rezidenční i komerční aplikace, pro které jsou nízká latence, vícekanálový zvuk a nejvyšší možná kvalita obrazu s podporou HDR nezbytností, v případě řady 240 Series je na úkor latence maximalizovaná šířka pásma a pracuje s bezkonkurenční rychlostí přepínání a podporou H.264, která tyto produkty činí ideálním řešením pro  trh komerčních aplikací.

sE Electronics hrdě oznamuje zahájení prodeje modelu X1 S, inovované a vylepšené verze svého nejlépe prodávaného kondenzátorového mikrofonu X1.

Mikrofon X1 S má rozšířené funkce, kompletně zrevidované obvody a lepší přednes – mimo jiné se vyznačuje nejvyšším dynamickým rozsahem a nejlepším zvládáním vysokých hladin akustického tlaku ve své třídě – a je tak první významnější inovací modelu X1 od jeho uvedení na trh v roce 2010.

Společnost DPA Microphones na veletrhu Prolight + Sound 2017 zaostřila na možnosti dosažení studiové kvality zvuku při živých vystoupeních

Dosažení studiové kvality zvuku na živé scéně bylo po dlouhou dobu charakteristickým znakem audiotechniky  DPA Microphones, která splňuje tento cíl díky celé řadě produktů pro snímání zvuku z malé vzdálenosti (včetně bezdrátových řešení), které jsou ideální pro použití při živé hudební produkci.

LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Společnost Lifesize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016

První skutečně nositelný mini reproduktor

Po úspěšném přenosném reproduktoru Swimmer přichází Polk Audio s malým  bluetooth "Bitem".

Nový způsob komunikace s maticovým systémem

Společnost Clear-Com, přední dodavatel drátových, bezdrátových, maticových a IP komunikačních interkomových řešení, přichází se zcela novým způsobem komunikace s vaším interkomovým systémem – aplikací Agent-IC.

Vector – nová platforma pro bezpilotní prostředky – pro pokročilé zpracování videa

Automatická identifikace, zaměření a sledování cílů v nové platformě, kterou využívají profesionální drony.

Správný základ, to je oč v DPA běží.

V tomto případě přichází DPA na trh s úhledným skandinávským designem v podobě nového mikrofonního stojanu – Microphone Base – pro svůj vysoce kvalitní jevištní mikrofon d:screetTM SC4098.

Bezpečná správa snímků a video materiálu v rámci platformy AeryonLive

Nový vývojový stupeň platformy AeryonLive přichází s vylepšením stávajících služeb „Video and Telemetry“ a „Fleet Management“, které nyní ještě více rozšiřují možnosti flexibilní datové analýzy a okamžitého rozhodování

Vzdálené řízení bezpilotních prostředků odkudkoliv na světě...

Platforma AeryonLive rozšiřuje možnosti spolupráce mezi vzdálenými pozorovateli  a operátory bezpilotních prostředků (SkyRanger), kteří se nacházejí v místě akce.

Nové maticové přepínače WyreStorm H2X – řešení s maximální kontrolou nad obrazem i zvukem

Jakožto jeden z předních světových lídrů v oblasti audiovizuálních rezidenčních i komerčních instalací zúročuje společnost WyreStorm své dosavadní bohaté zkušenosti a přináší na trh svůj vůbec první maticový HDBaseT přepínač s podporou rozlišení 4K UltraHD a integrovanou audio maticí.

Nová řada 4K UHD HDBaseT extenderů s podporou HDMI 2.0, HDCP 2.2

Společnost WyreStorm opět dostála své role jednoho z předních světových výrobců distribučních HDBaseT řešení a na veletrhu CEIDA 2016 znovu posunula hranice možností signálového přenosu. WyreStorm zde totiž představil svou novou řadu nízko-profilových HDBaseT point-to-point extenderů s podporou rozlišení 4K UHD, standardu HDMI 2.0 a šifrovaní obsahu pomocí technologie HDCP 2.2.

sE Electronics uvádí na trh dynamické duo produktové řady V a rozšiřuje řadu X1 o model X1 A

Na letošním veletrhu AES v Los Angeles (29.9. - 1.10. 2016) společnost sE Electronics hrdě představila tři nové zpěvové mikrofony. Model X1 A, který se stává novým cenově dostupným mikrofonem pro domácí studia a dva dynamické mikrofony zcela nové série V, určené na jeviště.

Nový kompaktní soundbar s masivním zvukem to je MagniFi Mini od Polk Audia

Nový soundbar pro domácí kina – MagniFi Mini  – amerického Polk Audia se vyznačuje bezdrátovým subwooferem, podporou surroundových formátů Dolby Digital, a také kompatibilitou s přenosovými technologiemi Google Cast™ a Bluetooth.

Polk Audio představuje novou řadu Hi-Res reprosoustav Signature

Prostřednictvím těchto certifikovaných (Hi-Res) sloupových, centrálních či regálových reprosoustav obohatíte své domácí kino nejen o „klasický“ design firmy Polk Audio, ale i o prvotřídní audio technologie...

Rolovací a levitující televize? Ano i to dokáží ve Screen Innovations

S rolovací projekční plochou Zero-G® můžete svůj interiér uspořádat zcela bez omezení. Jak chcet, ne, jak musíte.

Společnosti Aeryon a Liteye Systems Partner přistoupily k integraci svých klíčových produktů – bezpilotního prostředku Aeryon SkyRanger a obranného protidronového systému AUDS

Bezpilotní letoun pro shromažďování zpravodajských informací Aeryon SkyRanger bude nyní využíván jako „spřátelený prostředek“ v rámci obranného protidronového systému AUDS. K této integraci došlo za účelem ještě efektivnější detekce hrozeb a poskytnutí kvalitnějšího situačního přehledu pro platformu AUDS, která byla nedávno zařazena do programu Pathfinder, zřizovaného Americkou Federální leteckou správou (FAA).

Screen Innovations - Tiles - řešení pro video stěny

Společnost Screen Innovations představila nové a inovativní řešení pro video stěny, které nabízí oproti konvenčnímu řešení pomocí LCD/LED displejů nižší cenu, výrazně snadnější montáž a minimální náklady na údržbu.

Clear-Com představí na veletrhu IBC 2016 první bezdrátový interkom s integrovaným optickým vláknem

Uvedení nové základní stanice a rozbočovače FreeSpeak II přináší zabudovanou možnost spojení přes optická vlákna pro větší spolehlivost a rozsáhlejší pokrytí.

Společnost WyreStorm představila novou ovládací aplikaci Touch pro zařízení řady NetworkHD určenou pro distribuci audia a videa po IP

WyreStorm NetworkHD Touch uvádí na trh revoluční zdarma přístupnou aplikaci pro iPad, která umožňuje přenos živého obrazu a monitoring všech audiovizuálních zařízení z řady NetworkHD 100 a 200 přes IP systémy a to na samostatnou obrazovku i videostěny.

Výkonný víceúčelový reproduktor pro maskování zvuku, kancelářský paging a vytváření zvukových kulis

Nový malý reproduktor - Qt® Active Emitter nabízí  jek maskování zvuku, tak i   čistou reprodukci pagingových zprávy nebo hudební produkci.

Epson představil nové trio projektorů určených pro domácí kino s technologiemi podporujícími 4K, HDR a UHD Blu-ray.

Vášniví filmoví nadšenci se konečně dočkají výjimečné kvality obrazu v domácím prostředí s nejnovějšími supermoderními projektory společnosti Epson.

Aeryon SkyRanger je prvním bezpilotním letounem ve Spojených státech amerických, který získal povolení FAA pro noční komerční provoz

FAA (Federální letecká správa) povolila ve Spojených státech amerických společnosti Industrial SkyWorks komerční provoz jejího malého bezpilotního letounu (sUAS) Aeryon-SkyRanger prostřednictvím jejího partnerství s firmou Tremco Roofing and Maintenance, která se zabývá údržbou a zastřešováním budov.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.