Novinky

sE Electronics hrdě oznamuje zahájení prodeje modelu X1 S, inovované a vylepšené verze svého nejlépe prodávaného kondenzátorového mikrofonu X1.

Mikrofon X1 S má rozšířené funkce, kompletně zrevidované obvody a lepší přednes – mimo jiné se vyznačuje nejvyšším dynamickým rozsahem a nejlepším zvládáním vysokých hladin akustického tlaku ve své třídě – a je tak první významnější inovací modelu X1 od jeho uvedení na trh v roce 2010.

Společnost DPA Microphones na veletrhu Prolight + Sound 2017 zaostřila na možnosti dosažení studiové kvality zvuku při živých vystoupeních

Dosažení studiové kvality zvuku na živé scéně bylo po dlouhou dobu charakteristickým znakem audiotechniky  DPA Microphones, která splňuje tento cíl díky celé řadě produktů pro snímání zvuku z malé vzdálenosti (včetně bezdrátových řešení), které jsou ideální pro použití při živé hudební produkci.

LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Společnost Lifesize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016

První skutečně nositelný mini reproduktor

Po úspěšném přenosném reproduktoru Swimmer přichází Polk Audio s malým  bluetooth "Bitem".

Nový způsob komunikace s maticovým systémem

Společnost Clear-Com, přední dodavatel drátových, bezdrátových, maticových a IP komunikačních interkomových řešení, přichází se zcela novým způsobem komunikace s vaším interkomovým systémem – aplikací Agent-IC.

Vector – nová platforma pro bezpilotní prostředky – pro pokročilé zpracování videa

Automatická identifikace, zaměření a sledování cílů v nové platformě, kterou využívají profesionální drony.

Správný základ, to je oč v DPA běží.

V tomto případě přichází DPA na trh s úhledným skandinávským designem v podobě nového mikrofonního stojanu – Microphone Base – pro svůj vysoce kvalitní jevištní mikrofon d:screetTM SC4098.

Bezpečná správa snímků a video materiálu v rámci platformy AeryonLive

Nový vývojový stupeň platformy AeryonLive přichází s vylepšením stávajících služeb „Video and Telemetry“ a „Fleet Management“, které nyní ještě více rozšiřují možnosti flexibilní datové analýzy a okamžitého rozhodování

Vzdálené řízení bezpilotních prostředků odkudkoliv na světě...

Platforma AeryonLive rozšiřuje možnosti spolupráce mezi vzdálenými pozorovateli  a operátory bezpilotních prostředků (SkyRanger), kteří se nacházejí v místě akce.

Nové maticové přepínače WyreStorm H2X – řešení s maximální kontrolou nad obrazem i zvukem

Jakožto jeden z předních světových lídrů v oblasti audiovizuálních rezidenčních i komerčních instalací zúročuje společnost WyreStorm své dosavadní bohaté zkušenosti a přináší na trh svůj vůbec první maticový HDBaseT přepínač s podporou rozlišení 4K UltraHD a integrovanou audio maticí.

Nová řada 4K UHD HDBaseT extenderů s podporou HDMI 2.0, HDCP 2.2

Společnost WyreStorm opět dostála své role jednoho z předních světových výrobců distribučních HDBaseT řešení a na veletrhu CEIDA 2016 znovu posunula hranice možností signálového přenosu. WyreStorm zde totiž představil svou novou řadu nízko-profilových HDBaseT point-to-point extenderů s podporou rozlišení 4K UHD, standardu HDMI 2.0 a šifrovaní obsahu pomocí technologie HDCP 2.2.

sE Electronics uvádí na trh dynamické duo produktové řady V a rozšiřuje řadu X1 o model X1 A

Na letošním veletrhu AES v Los Angeles (29.9. - 1.10. 2016) společnost sE Electronics hrdě představila tři nové zpěvové mikrofony. Model X1 A, který se stává novým cenově dostupným mikrofonem pro domácí studia a dva dynamické mikrofony zcela nové série V, určené na jeviště.

Nový kompaktní soundbar s masivním zvukem to je MagniFi Mini od Polk Audia

Nový soundbar pro domácí kina – MagniFi Mini  – amerického Polk Audia se vyznačuje bezdrátovým subwooferem, podporou surroundových formátů Dolby Digital, a také kompatibilitou s přenosovými technologiemi Google Cast™ a Bluetooth.

Polk Audio představuje novou řadu Hi-Res reprosoustav Signature

Prostřednictvím těchto certifikovaných (Hi-Res) sloupových, centrálních či regálových reprosoustav obohatíte své domácí kino nejen o „klasický“ design firmy Polk Audio, ale i o prvotřídní audio technologie...

Rolovací a levitující televize? Ano i to dokáží ve Screen Innovations

S rolovací projekční plochou Zero-G® můžete svůj interiér uspořádat zcela bez omezení. Jak chcet, ne, jak musíte.

Společnosti Aeryon a Liteye Systems Partner přistoupily k integraci svých klíčových produktů – bezpilotního prostředku Aeryon SkyRanger a obranného protidronového systému AUDS

Bezpilotní letoun pro shromažďování zpravodajských informací Aeryon SkyRanger bude nyní využíván jako „spřátelený prostředek“ v rámci obranného protidronového systému AUDS. K této integraci došlo za účelem ještě efektivnější detekce hrozeb a poskytnutí kvalitnějšího situačního přehledu pro platformu AUDS, která byla nedávno zařazena do programu Pathfinder, zřizovaného Americkou Federální leteckou správou (FAA).

Screen Innovations - Tiles - řešení pro video stěny

Společnost Screen Innovations představila nové a inovativní řešení pro video stěny, které nabízí oproti konvenčnímu řešení pomocí LCD/LED displejů nižší cenu, výrazně snadnější montáž a minimální náklady na údržbu.

Clear-Com představí na veletrhu IBC 2016 první bezdrátový interkom s integrovaným optickým vláknem

Uvedení nové základní stanice a rozbočovače FreeSpeak II přináší zabudovanou možnost spojení přes optická vlákna pro větší spolehlivost a rozsáhlejší pokrytí.

Společnost WyreStorm představila novou ovládací aplikaci Touch pro zařízení řady NetworkHD určenou pro distribuci audia a videa po IP

WyreStorm NetworkHD Touch uvádí na trh revoluční zdarma přístupnou aplikaci pro iPad, která umožňuje přenos živého obrazu a monitoring všech audiovizuálních zařízení z řady NetworkHD 100 a 200 přes IP systémy a to na samostatnou obrazovku i videostěny.

Výkonný víceúčelový reproduktor pro maskování zvuku, kancelářský paging a vytváření zvukových kulis

Nový malý reproduktor - Qt® Active Emitter nabízí  jek maskování zvuku, tak i   čistou reprodukci pagingových zprávy nebo hudební produkci.

Epson představil nové trio projektorů určených pro domácí kino s technologiemi podporujícími 4K, HDR a UHD Blu-ray.

Vášniví filmoví nadšenci se konečně dočkají výjimečné kvality obrazu v domácím prostředí s nejnovějšími supermoderními projektory společnosti Epson.

Aeryon SkyRanger je prvním bezpilotním letounem ve Spojených státech amerických, který získal povolení FAA pro noční komerční provoz

FAA (Federální letecká správa) povolila ve Spojených státech amerických společnosti Industrial SkyWorks komerční provoz jejího malého bezpilotního letounu (sUAS) Aeryon-SkyRanger prostřednictvím jejího partnerství s firmou Tremco Roofing and Maintenance, která se zabývá údržbou a zastřešováním budov.

Matice H2, Enado Mini, NetworkHD-200 série společnosti WyreStorm prošly dalšími oceněními

Matice H2 od společnosti WyreStorm získaly společně s kontrolním systémem Enado Mini ocenění SVI Awards 2016. Pozadu na InfoComm 2016 nezůstala ani NetworkHD-200 Serie.

Představujeme AeryonLive – SaaS platformu pro přenos obrazu v reálném čase, dálkové měření a ovládání malých bezpilotních prostředků - UAS

Kanadská společnost Aeryon, přední dodavatel malých bezpilotních letounů (UAS) pro komerční, bezpečnostní a vojenské využití po celém světě,  představila AeryonLive, integrovanou SaaS (Software jako služba) platformu pro ještě širší a efektivnější využití  dronů.

Sluchátka Phonak-Invisity a Georg Clooney sehráli důležitou roli ve filmovém dramatu Money Monster

V novém hollywoodském blockbusteru Hra Peněz (Money Monster) neúčinkují pouze herecké superhvězdy, jakými jsou George Clooney a Julia Roberts. V jedné z klíčových rolí zde totiž „ne/můžete“ vidět také jeden z nejoblíbenějších produktů společnosti Phonak.

WyreStorm představuje nový 4K HDCP2.2 HDBaseT 2.0 extender pro vysoce kvalitní přenos signálu využitelný ve školství a korporátních aplikacích.

Uvedením extenderu EX-100-4K-PRO – s podporou standardu HDCP 2.2 HDBaseT 2.0, s duální USB a Ethernet konektivitou a napájecí technologií PoH – společnost WyreStorm potvrzuje svou úlohu předního výrobce HDBaseT řešení pro distribuci nekomprimovaného multimediálního obsahu ve vysokém rozlišení.

Audiopro se stalo autorizovaným distributorem firmy WyreStorm se zastoupením pro Českou republiku a Slovensko.

Ovation Play-Fi server

Nový Server umožňuje řídícím systémům přístup k platformě DTS Play-Fi.

První DTS Play-Fi® server od společnosti Fusion Research

Nový server Play-Fi umožňuje integraci Play-Fi® zařízení s řídícími systémy domácí automatizace.

Nové SKB Fly Racks pro ještě větší bezpečí a komfortní transport

Nově navržené SKB boxy řady Fly Racks ještě více zvyšují ochranu citlivé techniky při přepravě.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.