Novinky

Nový koaxiální aktivní monitor Dynacord AXM 12A

Společnost Dynacord rozšiřuje svoje portfolio o multifunkční a všestranný aktivní monitor AXM 12A.

Nový aktivní mixážní pult Dynacord PM502 pro fixní i mobilní instalace

Dynacord představuje nejnovější přírůstek do své úspěšné rodiny aktivních mixážních pultů, model PM 502.

Williams Sound nyní již se softwarem EASE

Společnost Williams Sound oznámila, že její IR vysílače WIR TX75, WIR TX90 a WIR TX9 jsou od března 2014 podporovány návrhovým a simulačním softwarem EASE®.

Simulace prostorové akustiky a zvukových systémů

Na březnovém veletrhu ProLight+Sound představila společnost AFMG nejnovější upgrade nová verze EASE 4.4 s celou řadou vylepšení programu.

Nová DPA tága série d:dicate

Společnost DPA Microphones představila na letošním veletrhu NAMM nové modulární aktivní tágo MMP-F ze série d:dicate

Hrající žárovka? A proč ne?!

Už jsme si pomalu zvykli, že vše musí být multifunkční. A co takhle chytrá žárovka, na které můžete poslouchat své oblíbené rádio nebo písničky?

Nalepte si svou promítací plochu přesně tam, kam potřebujete

Společnost Screen Innovations představuje promítací plochu Black Diamond Rear-Pro Film, nejúžasnější novou promítací technologii, kterou lze využít na komerční i domácí aplikace.

AVBkonektivita nyní dostupnější pro aplikace nejrůznějšího rozsahu

Díky společnosti Biamp Systems a rozšíření její rodiny produktů Tesira® 2.0 o TesiraFORTÉ je AVB konektivita elegantnější a ještě dostupnější pro aplikace nejrůznějšího rozsahu. Systém Tesira® 2.0 přináší přednastavené produkty pro větší jednoduchost a vyšší flexibilitu reprodukce zvuku v nejrůznějších prostředích.

EV představil na NAMM 2014 přenosné reprosoustavy ETX

Nová řada reproduktorů ETX, která se poprvé představila na veletrhu NAMM 2014, staví na prvotřídních inovačních postupech a pětaosmdesátileté tradici zvukařské práce společnosti Electro-Voice a nabízí nejdokonalejší profesionální aktivní přenosné reproduktory dostupné na trhu.

Gotham představuje novou koncepci stínění pro audio kabely

Nová koncepce stínění Reussen je dostupná u nových symetrických audio kabelů 10561 a 10666 (AES). Tyto identické kabely (kromě barvy) jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly požadavkům na charakteristickou impedanci 110 ohm a mohou tak být použity jak pro symetrický analogový signál, tak i digitální signály – vše pochopitelně bez jakýchkoliv kompromisů.

Vítězové cen PAR Excellence 2013

Subwoofer ZX1-Sub získal další oborovou cenu, tentokrát Pro Audio Review Excellence Award v kategorii nejlepší přenosný aktivní reproduktor!

Nová projekční plocha Slate

Před sedmi lety vytvořili Screen Innovations (SI) projekční plochy Black Diamond™ s potlačením ambientního světla, aby vyřešili vážný nedostatek projekce obrazu v osvětlených místnostech. Od té doby se tento materiál stal standardem pro použití v osvětlených místnostech a používají jej všichni velcí výrobci projektorů.

DPA uvádí nahrávací mikrofony d:dicate™ 4007

Dánský výrobce ručně vyráběných mikrofonů představil modulární mikrofy řady 4007 - MMC4007 všesměrová mikrofonní kapsle-12mm, 4007A všesměrový mikrofon-12mm a 4007C všesměrový kompaktní mikrofon-12mm.

Poslechový zážitek větší, než s ostatními stolními reproduktory

Hampden reproduktory byly navrženy tak, že fungují buďto jako near-field audio systém pro stolní počítače, který bez problémů přehrává online hudbu a filmy, nebo jako nástavbový reproduktorový systém s funkcí Bluetooth® a aplikací DJ Stream App pro sdílení hudby.

Polk představuje sluchátka Buckle a Hinge série Polk - Heritage

Americký Polk oznámil uvedení nových modelů Buckle a Hinge – jedinečných stylových sluchátek, které náleží do nové řady produktů Polk Heritage Collection, jež v sobě snoubí styl vintage Americana se čtyřiceti lety zkušeností v oboru.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.