Novinky

Origin Acoustics cílí na významné tržní segmenty

Společnost Origin Acoustics cílí hned na dva významné tržní segmenty: zatímco jeden z nich je zaměřen na širší skupinu spotřebitelů, druhý naplňuje „nekompromisní“ poptávku po vysoce kvalitních a špičkových produktech.

Nově zastupujeme společnost Origin Acoustics

Americký výrobce a inovátor v oblasti vestavných reprosoustav

Audiopro se stalo obchodním partnerem společnosti iRoom

Prémiové dokovací stanice pro iPad

iRoom - značka, která znamená kvalitu, inovaci a elegantní design

Inteligentní prémiové dokovací stanice pro chytrou domácnost i konferenční místnosti.

Inovativní technologie 'CORE by DPA' - mikrofony DPA posilují své JÁDRO

DPA Microphones rozhodně nespí na vavřínech, svůj už tak skvělý zvuk dále vylepšuje pomocí nové zesilovací technologie CORE (Jádro), která bude začleněna do stávající řady miniaturních klopových a náhlavních mikrofonů.

Nové, jedinečné a zcela flexibilní projekční plochy SI

Doma, venku, na cestách, u vody....., kde si jen vzpomenete můžete nyní sledovat  svůj oblíbený film.

Nový přenosný sloupcový aktivní systém EVOLVE 50 s bezdrátovým ovládáním a přenosem zvuku

Uživatelsky vstřícný aktivní systém Electro-Voice EVOLVE 50 byl navržen takříkajíc „od píky“ s cílem stanovit nový a nekompromisní standard v oblasti přenosných sloupcových zvukových systému. Vyznačuje se vysokou kvalitou zvuku, bohatou funkcionalitou a elegantním ergonomickým provedením.

Společnost sE Electronics představila malomembránový kondenzátorový mikrofon sE8

Nejen v porovnání s dalšími malomembránovými kondenzátory podobné cenové kategorie se může sE8 pochlubit rovnějším a vyváženějším zvukem, a také skvělou transientní odezvou.

sE V7 MC1 – masivní zvuk, výkon bez kabelů a nominace na TEC Award 2018 – mikrofon pro koncertní použití.

Mikrofonní hlava V7 MC1 přenáší zvuk a vlastnosti zpěvového dynamického mikrofonu sE V7 na platformu bezdrátových vysílačů Shure®. Nyní už můžete „odnést“ zvuk své „vé-sedmičky“ prakticky kamkoliv.

Nová řada reprosoustav pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Nové dvoupásmové instalační full-range reprosoustavy pro interiérové i venkovní instalace s časově úspornými systémy pro montáž na stěnu a odpovídajícími subwoofery.

SkyRanger – dron na letišti pod kontrolou letového ředitele

Dění na největší evropské bezpečnostní show druhým rokem exkluzivně sledoval dron SkyRanger

Lifesize představuje vylepšenou cloudovou aplikaci

Aplikace Lifesize App získává nový vzhled a nové funkce pro snadnou spolupráci mezi firmami a kolektivy všech velikostí

Transformujte svůj divácký zážitek

Perfektní řešení pro zobrazení obsahu v různém poměrů stran bez prázdných - černých ploch. Obrazovka Transformer® dorůstá nebo se naopak zmenšuje tak, aby se přesně přizpůsobila poměru obrazového obsahu.

Společnost DPA Microphones představuje na veletrhu InfoComm 2017 zbrusu nové digitální audio rozhraní d:viceTM

MMA-A digitální audio rozhraní d:viceTM a mikrofonní základnu DSM6000 budou nově k vidění na InfoCommu v Orlandu.

Společnost DPA Microphones oslaví své 25. výročí uvedením první limitované edice mikrofonní sady

Společnost DPA Microphones, přední dánský výrobce  vysoce kvalitních  mikrofonů pro profesionální použití, oslavuje v průběhu celého roku 2017 25. výročí svého založení.

Nejlepší zvuk. Nejlepší obraz. Plné osvětlení.

Společnost Screen Innovations vytvořila projekční plátno Slate AT (acoustic transparent) proto, aby mohla svým zákazníkům nabídnout to nejlepší z obou světů: ten nejlepší obraz i ten nejlepší zvuk

Nové 4K a HDR „AV over IP“ řešení pro rezidenční a komerční aplikace

Řada 400 je cílena na rezidenční i komerční aplikace, pro které jsou nízká latence, vícekanálový zvuk a nejvyšší možná kvalita obrazu s podporou HDR nezbytností, v případě řady 240 Series je na úkor latence maximalizovaná šířka pásma a pracuje s bezkonkurenční rychlostí přepínání a podporou H.264, která tyto produkty činí ideálním řešením pro  trh komerčních aplikací.

sE Electronics hrdě oznamuje zahájení prodeje modelu X1 S, inovované a vylepšené verze svého nejlépe prodávaného kondenzátorového mikrofonu X1.

Mikrofon X1 S má rozšířené funkce, kompletně zrevidované obvody a lepší přednes – mimo jiné se vyznačuje nejvyšším dynamickým rozsahem a nejlepším zvládáním vysokých hladin akustického tlaku ve své třídě – a je tak první významnější inovací modelu X1 od jeho uvedení na trh v roce 2010.

Společnost DPA Microphones na veletrhu Prolight + Sound 2017 zaostřila na možnosti dosažení studiové kvality zvuku při živých vystoupeních

Dosažení studiové kvality zvuku na živé scéně bylo po dlouhou dobu charakteristickým znakem audiotechniky  DPA Microphones, která splňuje tento cíl díky celé řadě produktů pro snímání zvuku z malé vzdálenosti (včetně bezdrátových řešení), které jsou ideální pro použití při živé hudební produkci.

LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Společnost Lifesize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016

První skutečně nositelný mini reproduktor

Po úspěšném přenosném reproduktoru Swimmer přichází Polk Audio s malým  bluetooth "Bitem".

Nový způsob komunikace s maticovým systémem

Společnost Clear-Com, přední dodavatel drátových, bezdrátových, maticových a IP komunikačních interkomových řešení, přichází se zcela novým způsobem komunikace s vaším interkomovým systémem – aplikací Agent-IC.

Vector – nová platforma pro bezpilotní prostředky – pro pokročilé zpracování videa

Automatická identifikace, zaměření a sledování cílů v nové platformě, kterou využívají profesionální drony.

Správný základ, to je oč v DPA běží.

V tomto případě přichází DPA na trh s úhledným skandinávským designem v podobě nového mikrofonního stojanu – Microphone Base – pro svůj vysoce kvalitní jevištní mikrofon d:screetTM SC4098.

Bezpečná správa snímků a video materiálu v rámci platformy AeryonLive

Nový vývojový stupeň platformy AeryonLive přichází s vylepšením stávajících služeb „Video and Telemetry“ a „Fleet Management“, které nyní ještě více rozšiřují možnosti flexibilní datové analýzy a okamžitého rozhodování

Vzdálené řízení bezpilotních prostředků odkudkoliv na světě...

Platforma AeryonLive rozšiřuje možnosti spolupráce mezi vzdálenými pozorovateli  a operátory bezpilotních prostředků (SkyRanger), kteří se nacházejí v místě akce.

Nové maticové přepínače WyreStorm H2X – řešení s maximální kontrolou nad obrazem i zvukem

Jakožto jeden z předních světových lídrů v oblasti audiovizuálních rezidenčních i komerčních instalací zúročuje společnost WyreStorm své dosavadní bohaté zkušenosti a přináší na trh svůj vůbec první maticový HDBaseT přepínač s podporou rozlišení 4K UltraHD a integrovanou audio maticí.

Nová řada 4K UHD HDBaseT extenderů s podporou HDMI 2.0, HDCP 2.2

Společnost WyreStorm opět dostála své role jednoho z předních světových výrobců distribučních HDBaseT řešení a na veletrhu CEIDA 2016 znovu posunula hranice možností signálového přenosu. WyreStorm zde totiž představil svou novou řadu nízko-profilových HDBaseT point-to-point extenderů s podporou rozlišení 4K UHD, standardu HDMI 2.0 a šifrovaní obsahu pomocí technologie HDCP 2.2.

sE Electronics uvádí na trh dynamické duo produktové řady V a rozšiřuje řadu X1 o model X1 A

Na letošním veletrhu AES v Los Angeles (29.9. - 1.10. 2016) společnost sE Electronics hrdě představila tři nové zpěvové mikrofony. Model X1 A, který se stává novým cenově dostupným mikrofonem pro domácí studia a dva dynamické mikrofony zcela nové série V, určené na jeviště.

Nový kompaktní soundbar s masivním zvukem to je MagniFi Mini od Polk Audia

Nový soundbar pro domácí kina – MagniFi Mini  – amerického Polk Audia se vyznačuje bezdrátovým subwooferem, podporou surroundových formátů Dolby Digital, a také kompatibilitou s přenosovými technologiemi Google Cast™ a Bluetooth.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.