Novinky

Řešení

Spustili jsme nové stránky s názvem Řešení, ve kterých vám chceme nabídnout či vás inspirovat k  možnosti řešení některých problémů z oblasti audia, komunikace, apod.

Řada EKX od Electro-Voice má další ocenění

Uvedením nové řady EKX posunuli inženýři z Electro-Voice laťku zase o něco výše.

Retro s nejmodernější technologií, to jsou nová sluchátka Polk Hinge

U nových sluchátek Polk Hinge se snoubí retro design s nejmodernějšími bezdrátovými technologiemi

Nový programovatelný slučovač od Wisycomu

Italský Wisycom, výrobce nejpokročilejších RF systémů pro vysílací i filmový průmysl a live produkce, představil u příležitosti veletrhu NAB 2015 nový programovatelný RF slučovač.

SKB novinky série 3i

V SKB myslí i na takové maličkosti jako je např. doutník nebo drobné nezbytnosti všech kutilů

Biamp Systems vydává software Tesira 2.3, nyní s podporou AVB

Tesira 2.3 – poslední rozšíření platformy DSP, disponující několika vylepšeními, včetně podpory AVB dle IEEE 1722.1. Rozšiřuje i možnosti systémových hlášení pro expandery, nový softwarový blok pro mikrofonní stanice Audio-Technica na bázi Dante, jakož i rozšířenou podporu telefonie.

Nový standard i pro televizní průmysl v podobě sluchátkového vysílacího náhlavního mikrofonu DPA d:fineTM

Tento všestranný přírůstek do cenami ověnčené série d:fine spojuje výjimečnou zvukovou kvalitu mikrofonu DPA s nejmodernějším sluchátkovým odposlechem.

Náhrdelníkový mikrofon d:screet Neklace získal prestižní cenu

Společnost DPA Microphones s potěšením oznámila, že její všesměrový miniaturní mikrofon d:screetTM Necklace vyhrál na letošním třicátém předávání ocenění v Anaheimu prestižní cenu TEC Award v kategorii Sound Reinforcement.

Cloud představil novou řadu reproduktorů

Poprvé byly nové stropní i nástěnné reproduktory k vidění na ISE 2015

TesiraFORTÉ od Biamp Systems získala několik dalších ocenění

Biamp Systems, vedoucí výrobce inovativních síťových systémů pro přenos zvuku, oznámil, že TesiraFORTÉ získala několik ocenění

Jako rána z čistého nebe - Electro-Voice představil na letošní NAMM 2015 nové přenosné reprosoustavy řady EKX

Modely série EKX jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny oblíbených přenosných reprosoustav Electro-Voice, které v sobě spojují legendární zvuk a spolehlivost EV spolu s nejmodernější technologií – vše v lehkém a kompaktním balení pro řadu nejrůznějších aplikací – pro hudebníky, DJ i Live/kluby a trvalé instalace.

Lifesize Cloud přibírá Google do oblasti profesionálních videokonferencí

Nejnovější Lifesize Cloud, skombinovaný s novými fyzickými koncovými body a službou Google Chromebox rozšiřují profesionální videokonference i do "nejzastrčenějších" kanceláří

Hudbu, barvu i vůni v sobě skrývají chytré smart žárovky Awox

Dnes už nikoho nezaskočí. když žárovka po rozsvícení mění barvy, ale když se zájroveň z LEDky začne linout hudba nebo příjemná esenciální vůně, to už takovou samozřejmostí nění.

Zvukař Greg Walsch vybral pro koncertní sérii Before The Dawn zpěvačky Kate Bush mikrofony značky DPA

Volba padla po rozsáhlém testování a Walsh říká, že s výsledky různých mikrofonů DPA je velmi spokojen. FOH Greg Walsh zvolil výběr mikrofonů DPA pro zachycení vysoce úspěšné koncertní série Before The Dawn (Před úsvitem) zpěvačky Kate Bush, která se konala v londýnském Hammersmith Apollo.

Electro-Voice RE 20 v síni slávy

Mikrofon Electro-Voice RE20 získal prestižní ocenění TECnology Hall of Fame

Společnost Lifesize - jednička ve videokonferenční komunikaci představuje Lifesize Cloud.

Lifesize Cloud je cloudová video služba umožňující každému vést jednoduše a okamžitě reálně živá jednání a to odkudkoliv - z kanceláře, hotelu, vaší domácnosti nebo z auta. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si  nejjednodušší videokonferenci  - Lifesize Cloud  na 14 dní zdarma.

Mikrofony DPA pomohly Nielsu Lan Dokymu přinést dokonalý zvuk do tokijského klubu Blue Note

Uznávaný jazzový klavírista je svým mikrofonům DPA tak věrný, že by bez nich neodehrál jediný živý koncert.

SoundScape - nová technologie pro přehrávání hudby v obchodech, hotelech, atd.

SoundScape je zcela nové řešení pro ovládání a šíření zvuku přes IP sítě.

Reproduktor Swimmer – další přenosná vychytávka.

Be Ready 4 Anything – slogan společnosti BOOM Movement se odráží v další nevšední vychytávce této americké společnosti, kterou je přenosný voděodolný reproduktor Swimmer.

Zero Edge™ FLEX nová a flexibilní projekční plocha

Stejně jako ostatní modely SI projekčních ploch si i novinka Zero Edge™ FLEX zachovává nadstandardní kvalitu obrazu při projekci i ve světelně náročných podmínkách. Navíc nabízí maximálně jednoduchou instalaci a mimořádnou flexibilitu při transportu.

Audiopro získalo od společnosti Lifesize ocenění: EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014

Jsme velice hrdi, že jsme získali ocenění EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014 za dlouhodobou úspěšnou činnost v oblasti dodávek a rozvoje videokomunikačních řešení v České republice. Produkt Lifesize Cloud  představuje podporu komunikačních řešení, která nabízejí trvalou dostupnost služeb obchodním partnerům a zaměstnancům kdekoliv, kdykoliv a na libovolném zařízení.

Hrající žárovka? A proč ne?!

Už jsme si pomalu zvykli, že vše musí být multifunkční. A co takhle chytrá žárovka, ze  které můžete poslouchat vaše oblíbené rádio nebo písničky ze svého smartphonu, notebooku,.....

Test aktivních monitorů Dynacord AXM 12A

Přečtěte si zajímavou recenzi aktivních monitorů Dynacord AXM 12A, kterou v originále můžete najít v říjnovém vydání časopisu Production Partner.

Další ocenění pro Encore společnosti BW Broadcast

Další ročník IBC byl pro  BW Broadcast velice úspěšnou show. Nasbíral ještě více ocenění pro svou řadu produktů Encore.

Německý Soundcheck testuje americké 'bedny'

Přeložili jsme pro vás test reprosoustav  Electro-Voice ETX-10P doplněných o subwoofery ETX-15SP, který pro vás napsal Jan-Friedrich Conrad do červencového čísla časopisu Soundcheck.

Obnovujeme možnost zapůjčení aparátu na víkend s EV a DYNACORD

Rozhodli jsme se pro vás oprášit v minulosti velmi populární akci "Zapůjčíme vám PA na víkend". Oproti minulým letům by se akce měla týkat vybraných aktivních modelů značek DYNACORD a Electro-voice.

Clear-Com představuje FreeSpeak II – bezdrátový duplexní interkom na bázi DECT

Rozšířenou verzi populárního digitálního bezdrátového 1,9 GHz  interkomu (ve verzi integrovaného nebo samostatného systému) představil Clear-Com na veletrhu IBC 2014.

Polk mění vnímání domácí zábavy prvním opravdu skvěle hrajícím bezdrátovým multiroom systémem

Polk, špičkový výrobce audiotechniky s více než čtyřicetiletou tradicí vývoje a výroby revolučních produktů, uvádí poslední novinku – bezdrátový hudební systém Polk Omni®, navržený pro streamování vaší oblíbené hudby přes WiFi do libovolného pokoje v domácnosti.

Projektory Epson opět vítězí

Tentokrát získal ocenění EISA model EH9200W, který přináší filmovým fanouškům opravdu dokonalý zážitek z domácího kina.

Recenze aktivních reprosoustav Dynacord A112A

Pokud jste přehlédli recenzi reprosoustav Dynacord série A-Line modelu A112A, která byla napsána Martinem Dušákem a otištěna v lednovém vydání časopisu Music Store, můžete si jí přečíst u nás.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.