Novinky

Co není Smart, jako by nebylo?!

Zdá se, že pojem Smart je dnešním fenoménem doby.

SKB série 3i prošla dalšími zátežovými testy

To, že SKB boxy představují špičku pro ochranu nejrůznějšího zboží, vybavení a techniky při transportu po souši, vodě i ve vzduchu dokazují další zátežové testy.

Další algoritmy SysTune získaly patent

Spolenost AFMG v srpnu 2015 s hrdostí oznámila, že sofistikovaným algoritmům, vyvinutým pro profesionální audio měřicí software SysTune, byly uděleny další patenty.

Společnost CSM - specialista na technologie maskování zvuku hlásí mimořádně příznivý zájem u zdravotnických zařízení

V nemocnicích se stále více začínají zajímat o problematiku hluku ve vnitřních prostorách. Tohoto trendu si všímá i Cambridge Sound Management (CSM), který  je předním dodavatelem a výrobcem technologie tzv. sound maskingu

Maskování zvuku kráčí směrem k přizpůsobivému centralizovanému ovládání

Pokud jde o akustiku, nekončí to jenom stropem nebo podhledem. Maskovací zvukové pole kráčí směrem k individuálnějšímu centralizovanému ovládání, které nabízí možnosti vlastních modifikací i doladění zvuku

Ve společnosti Screen Innovations sváří projekční plochy do maxi rozměrů.

Americký Screen Innovations představuje největší projektovou plochu na trhu, která dokáže potlačit odraz okolního světla - Slate® Micro Seam

Řešení

Na našich stránkách s názvem Řešení vám chceme nabídnout či inspirovat k  možnosti řešení některých problémů z oblasti audia, komunikace, apod.

Projekční plocha Zero Edge® Short Throw (ST) stvořená pro projekci na krátkou vzdálenost.

Přední americký výrobce projekčních ploch představil promítací plátno Zero Edge® které bylo speciálně navrženo pro nejnovější projektory s ultra krátkou projekční vzdáleností (UST)!

První várka nových paravánků guitaRF z dílny společnosti sE Electronics míří do Čech.

Filtr guitaRF je nejnovějším přírůstkem do série proslulých Reflexion filtrů společnosti sE Electronics. Firma ho vyvinula po zjištění, že řada  FOH zvukařů a studiových klientů používá jiné reflexní filtry před svými kytarovými reproboxy kvůli izolaci mikrofonu a přímějšímu zvuku.

Lifesize sbírá další ocenění za svou práci i produkty

Americká společnost Lifesize, přední dodavatel profesionálních řešení a produktů z oblasti videokonferenční komunikace získala ocenění za svůj produkt  Lifesize Cloud i za práci a služby zákazníkům.

DYNACORD Promatrix 6000, univerzální evakuační systém s vynikajícím zvukem a unikátními vlastnostmi

Jedinečné rozhlasové a poplachové zařízení pro instalaci evakuačních systémů s parametry normy EN54.

Screen Innovations představili nový projekční materiál Slate.8

Screen Innovations opět mění svou novinkou pravidla hry na trhu s projekčními plochami. Seznamte se s tmavým plátnem Slate® .8

DYNACORD předvedl inovovaný systém XA2-PRO

Systémy XA2 vždy představovaly nejvyšší úroveň kvaliíty mezi výkonými ozvučovacími systémy a při dodržení rozumné cenové hladiny zaručují vynikající dlouhodobou spolehlivost.

Dlouho očekávané 6“ studiové monitory APS KLASIK už v prodeji

Hlavní předností nového nearfield monitoru KLASIK, je nekompromisní věrnost zvuku, kterou již slovy chvály ocenilo několik předních světových zvukařů.

Electro-Voice představil na veletrhu Prolight+Sound 2015 výkonný a kompaktní Line Array systém X2-212/90

X2 je navržen pro vysoký výkon, rozšířený frekvenční rozsah a vyšší SPL.

Řada EKX od Electro-Voice má další ocenění

Uvedením nové řady EKX posunuli inženýři z Electro-Voice laťku zase o něco výše.

Retro s nejmodernější technologií, to jsou nová sluchátka Polk Hinge

U nových sluchátek Polk Hinge se snoubí retro design s nejmodernějšími bezdrátovými technologiemi

Nový programovatelný slučovač od Wisycomu

Italský Wisycom, výrobce nejpokročilejších RF systémů pro vysílací i filmový průmysl a live produkce, představil u příležitosti veletrhu NAB 2015 nový programovatelný RF slučovač.

SKB novinky série 3i

V SKB myslí i na takové maličkosti jako je např. doutník nebo drobné nezbytnosti všech kutilů

Nový standard i pro televizní průmysl v podobě sluchátkového vysílacího náhlavního mikrofonu DPA d:fineTM

Tento všestranný přírůstek do cenami ověnčené série d:fine spojuje výjimečnou zvukovou kvalitu mikrofonu DPA s nejmodernějším sluchátkovým odposlechem.

Biamp Systems vydává software Tesira 2.3, nyní s podporou AVB

Tesira 2.3 – poslední rozšíření platformy DSP, disponující několika vylepšeními, včetně podpory AVB dle IEEE 1722.1. Rozšiřuje i možnosti systémových hlášení pro expandery, nový softwarový blok pro mikrofonní stanice Audio-Technica na bázi Dante, jakož i rozšířenou podporu telefonie.

Náhrdelníkový mikrofon d:screet Neklace získal prestižní cenu

Společnost DPA Microphones s potěšením oznámila, že její všesměrový miniaturní mikrofon d:screetTM Necklace vyhrál na letošním třicátém předávání ocenění v Anaheimu prestižní cenu TEC Award v kategorii Sound Reinforcement.

TesiraFORTÉ od Biamp Systems získala několik dalších ocenění

Biamp Systems, vedoucí výrobce inovativních síťových systémů pro přenos zvuku, oznámil, že TesiraFORTÉ získala několik ocenění

Cloud představil novou řadu reproduktorů

Poprvé byly nové stropní i nástěnné reproduktory k vidění na ISE 2015

Jako rána z čistého nebe - Electro-Voice představil na letošní NAMM 2015 nové přenosné reprosoustavy řady EKX

Modely série EKX jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny oblíbených přenosných reprosoustav Electro-Voice, které v sobě spojují legendární zvuk a spolehlivost EV spolu s nejmodernější technologií – vše v lehkém a kompaktním balení pro řadu nejrůznějších aplikací – pro hudebníky, DJ i Live/kluby a trvalé instalace.

Lifesize Cloud přibírá Google do oblasti profesionálních videokonferencí

Nejnovější Lifesize Cloud s novými koncovými body a službou Google Chromebox rozšiřují profesionální videokonference i do nejzastrčenějších kanceláří.

Hudbu, barvu i vůni v sobě skrývají chytré smart žárovky Awox

Dnes už nikoho nezaskočí. když žárovka po rozsvícení mění barvy, ale když se zájroveň z LEDky začne linout hudba nebo příjemná esenciální vůně, to už takovou samozřejmostí nění.

Zvukař Greg Walsch vybral pro koncertní sérii Before The Dawn zpěvačky Kate Bush mikrofony značky DPA

Volba padla po rozsáhlém testování a Walsh říká, že s výsledky různých mikrofonů DPA je velmi spokojen. FOH Greg Walsh zvolil výběr mikrofonů DPA pro zachycení vysoce úspěšné koncertní série Before The Dawn (Před úsvitem) zpěvačky Kate Bush, která se konala v londýnském Hammersmith Apollo.

Electro-Voice RE 20 v síni slávy

Mikrofon Electro-Voice RE20 získal prestižní ocenění TECnology Hall of Fame

Společnost Lifesize – jednička ve videokonferenční komunikaci – představuje Lifesize Cloud

Lifesize Cloud je video služba umožňující každému vést jednoduše a okamžitě reálně živá jednání a to odkudkoliv – z kanceláře, hotelu, vaší domácnosti nebo z auta. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si nejjednodušší videokonferenci – Lifesize Cloud na 14 dní zdarma.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.