Lifesize

LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

„Jako přední inovátor v oboru přináší LifeSize spolehlivé videokonference do nejrůznějších koncových zařízení a platforem,“ uvedl Vaishno Devi, analytik Frost & Sullivan. „Proto má LifeSize pověst spolehlivého poskytovatele služeb v silně konkurenčním prostředí videokonferencí,“ dodává.

Společnost Lifesize byla vybrána po rozsáhlém hodnocení podle 10 kritérií hodnotících inovační strategie a dopad na zákazníky. LifeSize získal 9, 3 bodu z 10 možných a analytici Frost & Sullivan jej ocenili za rozvoj cloudových videokonferenčních služeb, jejich spolehlivost a v neposlední řadě vysokou úroveň zákaznického servisu. „Na toto ocenění jsme hrdí, dokresluje náš úspěch v Evropě a účinnost naší strategie rozvoje cloudových videokonferencí,“ řekl Craig Malloy, CEO a zakladatel LifeSize.

Dle Frost & Sullivan jsou cloudové videokonference  trendem od roku 2014, kdy je právě LifeSize uvedl na trh. Firma předpovídá, že tento segment poroste mezi roky 2014 a 2019 o více než 20 %.  Hlavním důvodem optimistického výhledu je flexibilita produktu a naprostá otevřenost připojení nejrůznějších koncových zařízení a platforem.

  • Chcete se o Lifesize videokonferenčním řešení dozvědět více? Chcete si videokonferenci vyzkoušet ve vaší firmě? Více ZDE.
  • At' už jste velká nebo jen menší firma, ale potřebujete videokonferenčně propojit své zaměstnance, v reálném čase sdílet data, prezentace,..... navrhneme vám  jednoduché a zároveň efektivní videokonferenční řešení. Kontakty na nás ZDE.
Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.