Lifesize

Lifesize představuje vylepšenou cloudovou aplikaci

Společnost Lifesize určuje standardy v oblasti videokonferencí. Nabízí chytrá a technologicky vyspělá řešení, která jsou však maximálně jednoduchá a pohodlná z pohledu uživatele. Společnost Lifesize nyní zveřejnila nově upravenou aplikaci Lifesize App a zahájila její beta-testování. Jde o platformu založenou na cloudových technologiích, která poskytuje opravdu kvalitní přenos webových konferencí a videokonferencí. Aplikace byla inovována  tak, aby byla  maximálně intuitivní a jednoduše ovladatelná. Má nové uživatelské rozhraní a funkce jako např. inteligentní vyhledávání a volání jedním kliknutím, které umožňují snadnější, chytřejší a pružnější komunikaci a spolupráci.

Otevřené beta-testování společnost volila proto, aby získala reálné zpětné vazby od uživatelů a vytvořila tak aplikaci, která bude co možná nejvíce vyhovovat potřebám zákazníků. „Spolupráce je nezbytným předpokladem úspěšnosti firem – podporuje kreativitu, produktivitu a efektivitu a měla by být jednoduchá a intuitivní. Aplikaci Lifesize jsme pro novou verzi přetvořili od začátku. Nyní úzce spolupracujeme se zákazníky a uživateli. Výsledkem je bezproblémový uživatelský zážitek, snadnost používání spojená s podnikovou funkčností, spolehlivostí a bezpečností," řekl Craig Malloy, generální ředitel společnosti Lifesize. „Po mnoha tisících hodinách výzkumu a testování ve spolupráci se stovkami zákazníků jsme přesvědčeni, že jsme navrhli spolehlivou aplikaci, která pomůže uživatelům pracovat jednoduše a efektivně a jsme rádi, že nám zpětná vazba z programu beta pomůže ještě lépe aplikaci vyladit pro potřeby uživatelů."

Nový design podporuje bezproblémový, flexibilní kontakt

Nová aplikace Lifesize nabídne intuitivní, jednoduché a moderní uživatelské rozhraní. K dalším výhodám patří vylepšená flexibilita s výkonnými ovládacími prvky a oprávněními pro moderátory či jednotné prostředí pro účastníky a hosty v rámci webové aplikace a desktopového klienta.

Inovovaná aplikace Lifesize obsahuje nové funkce, které přinášejí:

  • Snadnou inovaci

Globální vyhledávání pomocí inteligentního vyhledávání: kontakty, schůzky a virtuální místnosti lze prohledávat prostřednictvím globálního vyhledávání, čímž eliminujete potřebu zapamatovat si přesný název.

Přehledy a oblíbené položky: je možné okamžitě zobrazit seznam nedávno zmeškaných hovorů nebo schůzek, které jste navštívili, a to pouhým kliknutím přímo z domovské obrazovky. Uživatelé si mohou označit kontakt, schůzku nebo virtuální  místnost jako oblíbenou položku pro rychlý přístup přímo z domovské stránky.

Rozšířený adresář: ten je možné zobrazit jako abecední, filtrovatelný seznam kontaktů, se statusem aktivity uživatele přítomností a s oblíbenými položkami. V něm lze rovnou volit osoby, s nimiž chcete uskutečnit videokonferenci nebo hovor, chatovat, případně naplánovat schůzku. Kliknutím na jméno zobrazíte kartu kontaktu.

  • Flexibilní schůzky

Snadné plánování schůzek: schůzku lze naplánovat z domovské obrazovky, pomocí chatu nebo dalších plánovacích systému přímo v adresáři. Odeslat pozvánku je možné prostřednictvím e-mailu, kalendáře, odkazu nebo šablony.

Rychlé spuštění hovoru: hovor s jakýmkoli kontaktem nebo videokonferenčním systémem (například v zasedací místnosti) spustíte přímo z telefonního seznamu nebo jednoduše vytočíte číslo pro uskutečnění hovoru.

Možnosti pro moderátora v prezentaci: lze snadno ztlumit všechny nebo jednotlivé účastníky, ukončit volání pro všechny nebo přidat účastníky během schůzky.

  • Snadné načítání a jednoduché aktualizace
Návody v aplikaci: bezplatná dema pro zkušební verzi a nové uživatele.

Aktualizace v aplikacích: upozornění na změny v aplikaci, průvodce, bannery se systémovými hlášeními a oznámeními o funkcích – s vícejazyčnou podporou.

Automatické aktualizace:  aktualizace aplikací na pozadí bez nutnosti podpory IT oddělení.

------------------------------------------------------------------------------------

  • Chcete se o Lifesize videokonferenčním řešení dozvědět více? Chcete si videokonferenci zdarma vyzkoušet ve vaší firmě? Více ZDE.
  • At' už jste velká nebo jen menší firma, ale potřebujete videokonferenčně propojit své zaměstnance nebo obchodní partnery,  v reálném čase sdílet data, prezentace,..... navrhneme vám  jednoduché a zároveň efektivní videokonferenční řešení. Kontakty na nás ZDE.
Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.