Lifesize

Novinky

Lifesize představuje vylepšenou cloudovou aplikaci

Aplikace Lifesize App získává nový vzhled a nové funkce pro snadnou spolupráci mezi firmami a kolektivy všech velikostí

LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Společnost Lifesize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016

Lifesize sbírá další ocenění za svou práci i produkty

Americká společnost Lifesize, přední dodavatel profesionálních řešení a produktů z oblasti videokonferenční komunikace získala ocenění za svůj produkt  Lifesize Cloud i za práci a služby zákazníkům.

Lifesize Cloud přibírá Google do oblasti profesionálních videokonferencí

Nejnovější Lifesize Cloud s novými koncovými body a službou Google Chromebox rozšiřují profesionální videokonference i do nejzastrčenějších kanceláří.

Společnost Lifesize – jednička ve videokonferenční komunikaci – představuje Lifesize Cloud

Lifesize Cloud je video služba umožňující každému vést jednoduše a okamžitě reálně živá jednání a to odkudkoliv – z kanceláře, hotelu, vaší domácnosti nebo z auta. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si nejjednodušší videokonferenci – Lifesize Cloud na 14 dní zdarma.

Audiopro získalo od společnosti Lifesize ocenění: EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014

Jsme velice hrdi, že jsme získali ocenění EMEA Lifesize Cloud Project Award 2014 za dlouhodobě úspěšnou činnost v oblasti dodávek a rozvoje videokomunikačních řešení v České republice. Produkt Lifesize Cloud  představuje podporu komunikačních řešení, která nabízejí trvalou dostupnost služeb obchodním partnerům a zaměstnancům kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.