Lifesize | Audiopro s.r.o.

Lifesize

Společnost Lifesize® působí v oblasti obrazové komunikace s vysokým rozlišením. Je průkopníkem a vedoucím výrobcem videokonferenčních řešení s vysokým rozlišením. Systémy a řešení vycházející z otevřených standardů jsou navrženy tak, aby videokonference byla skutečně univerzální i s IT-friendly technologií, která umožní přirozenou lidskou interakci na jakoukoliv vzdálenost. 

Společnost byla založena v roce 2003 a sídlí v Austinu v Texasu. Má významnou podporu firem skupiny Tier 1 z Austinu a Silicon Valley, které působí v oblasti rozvojového kapitálu. Zakladatelé Lifesize jsou osvědčení oboroví veteráni a úspěšní podnikatelé, kteří strávili dva roky přepracováním a znovudefinováním způsobu obrazové komunikace. Prostřednictvím Lifesize mohou organizace po celé zeměkouli vůbec poprvé vyzkoušet obrazové komunikační technologie a produkty, které byly vyvinuty s ohledem na maximální kvalitu, jednoduchost, konektivitu a ovladatelnost. V roce 2009 proběhla akvizice společností Logitech. Lifesize nadále pokračuje ve zpřístupňování možností kvalitních videokonferencí komukoliv a kdekoliv, čímž plní svůj závazek neustálých inovací. 

Počátkem roku 2013 představil Lifesize novou sérii Icon vč. tzv. Smart Videa. Nová série je výsledkem výzkumu chování uživatelů a odpovídajícího účelného designu, který překonává zaběhnuté a nevyhovující stereotypy, které zaplavily oblast videokonferencí. Lifesize Icon Series představuje nové a natolik zjednodušené uživatelské rozhraní, že nastavení a ovládání videokomunikace zvládne i neškolený laik.  Trh videokonferencí vstupuje do přechodové fáze. Stále více se prosazují mobilní, cloudové a virtualizační technologie a od základu mění i způsob fungování samotné videokomunikace. Tak jako svět mobilní komunikace už nikdy nebude od uvedení smartphonů jako dříve, tak i Lifesize má v plánu uvedením Smart Video™ změnit přístup a způsob používání videokonferenčních systémů. Smart Video produktů Lifesize Icon Series odstranilo všechny komplikované procesy, které dosud neodmyslitelně patřily k videokomunikaci. Uživatele již tedy nebudou odrazovat požadavky náročného nastavení systémů a mohou se tak plně soustředit na to, na čem záleží nejvíce – na svůj byznys.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.