Profesionální technika | Audiopro s.r.o.

Kowa Optimed

Kowa Optimed je součástí Kowa Company Limited, jedné z největších firem v čistě soukromém vlastnictví v Japonsku. Od svého založení v roce 1894 se Kowa rozrostla do  nadnárodní japonské společnosti, která je aktivní v řadě výrobních a obchodních aktivitách v oblasti optiky, farmaceutik, biologie, textilní výroby i spotřebních produktů.

Kowa se v průběhu celé své histrorie snažila úspěšně přizpůsobovat měnícím se podmínkám a díky svým podnikatelským iniciativám je tak připravena i na požadavky budoucích generací. Právě snaha být vždy o krok napřed a připravenost na vývojové změny jsou hodnoty, které Kowa předává z generace na generaci. 

Divize elektroniky a optiky začala s výrobou objektivů v roce 1946 a pozorovacích dalekohledů v roce 1952. Později rozšířili výrobu ještě o binokulární dalekohledy a kamery.  Zatímco výroba kamer byla ukončena v sedmdesátých letech, výroba objektivů pro CCTV a strojové systémy se stala jednou z největších na trhu.

Kromě standardní nabídky se Kowa zabývá i individuální zakázkovou výrobou tak, aby každý zákazník dostal to nejlepší pro každý projekt.  Od začátku 80. let má Kowa obchodní zastoupení i v Evropě. Optickou divizi z Düsseldorfu zastupuje Kowa Optimed Deutschland GmbH. Specializovaný tým poskytuje obchodní i technickou podporu pro evropský trh v těsné spolupráci s oddělením technického vývoje a výroby v Japonsku.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.