iRoom

iBezel

Okamžitý přístup do vašeho „chytrého domova“
iRoom iBezel kombinuje elegantní motorizovanou vestavnou dobíjecí stanici pro iPad® s ovládáním většiny automatizovaných procesů ve vaší domácnosti – to vše zcela jednoduše stiskem tlačítka na skleněném rámu.  iBezel je snadno dostupným rozhraním vašeho domácího řídícího systému .


  • Chytrý řídící systém


  • Design & Funkce

iPad se z mnoha dobrých důvodů stal nejoblíbenějším řídícím zařízením: nejrůznější aplikace jsou totiž schopné uživateli poskytnout bohatou nabídku ovládacích funkcí i velmi intuitivní rozhraní. Přesto se může stát, že i iPad je v některých případech během provozu zautomatizovaného systému poněkud těžkopádnějším nástrojem: je nutné ho „probudit“, otevřít příslušnou aplikaci a dohledat konkrétní ovladač. Díky stanici iRoom iBezel se ovšem můžete rozhodnout, jaký ovladatelný parametr přiřadíte pod jednotlivé funkční klávesy. Samostatně programovatelná klávesnice je integrována ve skleněném rámu a koncovému uživateli tak poskytuje přímý přístup k nejčastěji používaným funkcím.  iRoom iBezel lze integrovat s řídícími moduly nejznámějších výrobců, nebo jej lze použít jako samostatné řešení pro ovládání pomocí přímých IP příkazů, které jsou přiřazeny pod jednotlivá tlačítka v rámu.


Marc Hofer, výkonný ředitel společnosti iRoom, vysvětluje výhody stanice iBezel: „Častou kritikou směřující na adresu iPadu v roli řídícího rozhraní je námitka zdůrazňující nutnost zařízení nejprve ‚probudit‘ a následně nalistovat příslušnou ovládací aplikaci. Tyto kroky nelze teoreticky obejít. Dokovací stanice iBezel ovšem přichází s osmi fyzickými tlačítky, ke kterým je možné jednotlivě přiřadit nejčastěji používané funkce a získat tak okamžitý přístup k ovládání osvětlení, audiovizuálních systémů, topení, klimatizace, zkrátka čehokoliv...“


Ke stažení

Mám zájem

V případě zájmu o tyto produkty kontaktujte našeho obchodníka

Ondřej Žatečka
ondrej.zatecka@audiopro.cz
603 434 922

nebo

Tyto produkty můžete koupit na našem e-shopu, na adrese www.kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.