Guil | Audiopro s.r.o.

Guil

KDO JE GUIL

GUIL Accesorios Música je španělská společnost pohybující se v odvětvích kovoprůmyslu, dřevařství či při výrobě PVC. Široký sortiment jejich produktů je výsledkem více než 20 let zkušeností s výrobou zvedacích věží, pódií, hliníkových konstrukcí, nejrůznějších stojanů a dalšího příslušenství určeného mimo jiné pro zábavní průmysl, osvětlovací a zvukovou techniku či stavebnictví.
Od samého počátku společnost GUIL zaznamenává rychlý a nepřetržitý růst, pohotově se přizpůsobuje ustavičně se měnícím požadavkům trhu a zdokonaluje své výrobní metody. 88 % produkce je v současné době vyváženo do více než 45 různých zemí, což je také důvod, proč patří Guil mezi 10 nejvýznamnějších firem v tomto oboru.

CÍLE

Díky neustálé snaze o hledání kvality a efektivity nabízí GUIL širokou škálu produktů a konstrukcí určených k pokrytí potřeb zákazníků z řady odvětví. Nejvyšším cílem je nepřetržité zdokonalování výrobků s garancí optimálních služeb v nejvyšší možné kvalitě. Věří, že použití těch nejlepších a nejodolnějších materiálů pro jejich výrobky, spolu se striktním dodržováním kvality, je nezbytné pro to, aby byli předním výrobcem ve svém oboru. Přísná kontrola kvality zaručuje to nejlepší provedení produktů, dávajíc navíc i jistotu, že produkty vyhovují všem předepsaným normám a požadavkům. Díky těmto kontrolám jsou tyto výrobky celosvětově známy pro svou kvalitu a spolehlivost. S ohledem na firemní politiku se GUIL stal prestižní značkou a pevně pokračuje v plnění svých hlavních cílů, kterými jsou: kvalita, servis a technologie.

TECHNOLOGIE / KVALITA

Odpovědí na potřeby trhu je široká škála produktů, které jsou vyvíjeny s využitím těch nejmodernějších technologií a nejnovějších postupů, za použití striktně vybíraných materiálů a při dodržování těch nejvyšších standardů v průběhu celé výroby. Jednotlivé projekty jsou realizovány týmy vysoce kvalifikovaných inženýrů a techniků, kteří se rozdělují do následujících oddělení: projektování, vývoj, výroba a prodej.
Kvalita produktů je doložena řadou certifikátů, vydaných po splnění řady náročných testů, evropské normy kvality (CE/ T.Ü.V./ GS). Certifikace GS, která byla udělena německou společností T.Ü.V. Rheinland, je celosvětově uznávanou garancí bezpečnosti produktů, preciznosti projektů a kontroly strojního zařízení.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.