Electro-Voice

Nová řada reprosoustav pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Modely Electro-Voice EVID-S jsou nejnovějším přírůstkem v rodině instalačních reprosoustav EVID (EV Innovative Design), určených pro ozvučení komerčních prostor.

Každý konstrukční prvek řady EVID-S byl navržen „od základu“ – a to jak s ohledem na efektivní proces instalace, tak za účelem dosažení vynikajících výsledků u koncového uživatele. Součástí řady  EVID-S jsou 4palcové, 5,25palcové a 8palcové dvoupsámové modely s odpovídajícími 10palcovými a 12palcovými subwoofery. Touto „soupiskou“ si výrobce klade za cíl usnadnit výběr vhodných modelů pro konkrétní potřeby ozvučovaného prostoru a nabízí tak nové „go-to“ řešení distribuce zvuku.  

Veškeré modely Electro-Voice EVID-S se vyznačují vysokou zvukovou kvalitou, nízko-profilovým designem, robustním provedením a spolehlivostí – tedy skvělými předpoklady pro širokou škálu interiérového i venkovního použití, jako jsou zvukové instalace v obchodech a pohostinství (včetně barů, salónů, teras, prostoru kolem bazénů a restaurací), v konferenčních sálech a zasedacích místnostech, ve fitness klubech, při uměleckých a sportovních akcích, nebo pro účely bohoslužeb.  

Konstrukce reprosoustav EVID-S je odolná proti povětrnostním vlivům a její využití ve venkovních prostorech je více než ověřeno pečlivým a přísným testováním nad rámec průmyslových norem. Všechny modely této řady jsou certifikovány pro stupeň krytí IP54 (ochrana před vlivy počasí) a je možné na ně nanášet barvu. V případě 5,25palcového reproduktoru a 10palcového subwooferu se jedná dokonce o stupeň krytí IP65. 

Díky inovativnímu systému pro připevnění reproduktorů na zeď je jejich instalace hotová takříkajíc „raz dva“. Řečeno formálněji: je rychlejší a snadnější než kdy předtím. Stačí pouze připevnit nástěnný držák (vestavěná vodováha zde šetří drahocenný čas), zakončit kabely, nasadit kryt, který chrání nástěnný systém v době před dokončením konstrukčních prací (kryt je možné následně sejmout), a pak jednoduše nasunout reproduktor s nastavitelným ramenem na držák a zajistit ho.

Přehled produktů: 
• EVID-S4.2 (4palcová dvoupásmová reprosoustava)
• EVID-S5.2 (5palcová dvoupásmová reprosoustava)
• EVID-S8.2 (8palcová dvoupásmová reprosoustava)
• EVID-S10.2 (duální 10palcový subwoofer)
• EVID-S12.2 (12palcový subwoofer)

Volitelné verze:
• B, W – černá, bílá barva
• T – výstupní transformátor

  • Více o reprosoustavách značky Electro-Voice v našem produktovém katalogu – ZDE
  • Rádi vám také některé modely předvedeme na naší prodejně - domluvte si schůzku - kontakty na nás ZDE.


Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.