Nová řada kompaktních reproduktorů – EV EVC | Audiopro s.r.o.

Electro-Voice

Nová řada kompaktních reproduktorů – EV EVC

Skvělý zvuk pro instalace menší a střední velikosti je v podání řady EVC Series dostupnější a spolehlivější než kdy předtím. Jedná se o nejnovější přírůstek do rodiny Electro-Voice EV-Innovation, která představuje nejkomplexnější nabídku reproduktorů určených pro pevnou instalaci. 

Modely řady EVC jsou navrženy tak, aby ve své kategorii poskytovaly vynikající a všestranný výkon, aby realizátorům instalace nabídly všechny požadované formáty a vlastnosti, a zároveň aby byly dostupné v takové cenové relaci, která by zvolenému systému umožňovala se dále vyvíjet podle velikosti rozpočtu a místa. 

Díky pěti základním modelům může řada EVC posloužit jako jediný zdroj bezproblémového a mimořádně kvalitního ozvučení malého i středně velkého prostoru. Pro každou velikost instalace jsou k dispozici dvě konfigurace pokrytí; vlnovody reproduktoru jsou nastavitelné.

Flexibilita

Pět základních modelů, k dispozici v černé a bílé barvě, různé konfigurace pokrytí vhodné pro širokou škálu ozvučovacích scénářů venku i v interiéru.

Jedinečná technologie

Použití technologie Automatic Saturation Compensation (automatická kompenzace nasycení transformátoru) u všech modelů, a také technologie Variable Intensity (model VI).

Součást rodiny EV-Innovation

Podobný zvukový charakter a vzhled, odpovídající montážní doplňky a příslušenství vstupního terminálu.

Do INTERIÉRU i pro VENKOVNÍ použití

Reproboxy EVC jsou standardně vybaveny vysoce kvalitním a velmi odolným povrchem EV Coat. K dostání jsou rovněž vodě odolné verze PI, které dokáží spolehlivěji čelit vlivům počasí. Kromě povrchové úpravy EV Coat nabízejí modely PI také ochranné mřížky z nerezové oceli, vodu odpuzující tkaninu a speciální kryt pro ochranu vstupního terminálu.

Reproduktory EVC jsou akusticky i vizuálně „sladěny“ se všemi existujícími řadami v rodině EV-Innovation, včetně „front-loaded“ (EVF, EVU), „horn-loaded“ (EVH) a linearray modelů (EVA). Řada EVC tak reaguje na poptávku po 2pásmových reproduktorech s patřičnými instalačními prvky, představuje kompaktní, cenově efektivní a univerzální řešení bez kompromisů a v takové zvukové kvalitě, která rozhodně není u systémů podobné velikosti samozřejmostí.

Technologie Variable Intensity pro optimální zvukové pokrytí:


Nabídka produktů Electro-Voice na našem  e-shopu: kreatek.cz


Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.